Danimarka Vizesi

Danimarka Vize Başvurunuzu Sizin Adınıza Yapalım!


 Danimarka’ya kısa süreli seyahatler için vize müracaatları, konsolosluk vize başvuru işlemleri için yetkilendirilmiş başvuru merkezleri ile akredite turizm seyahat acentaları aracılığıyla kabul edilmektedir.
 
Danimarka Vizesi
 
Türkiye Cumhuriyeti Pasaport Sahipleri Danimarka Schengen Vizesine Başvurmalı mıdır?
 
Danimarka Devleti, T.C. Umuma Mahsus (Bordo) Pasaport hamili kişileri vize prosedürüne tabi tutmaktadır. Danimarka’ya seyahat edecek Türk vatandaşlarının, bu ülkeye seyahatleri öncesinde Danimarka Konsolosluğu temsilciliklerine vize başvurusunda bulunmaları gerekir.
 
Danimarka Vize 
 
Danimarka Turistik Vize, Danimarka Ticari Vize, Danimarka Aile Ziyareti Vizesi, Danimarka Eğitim-Staj-Araştırma Vizesi, Danimarka Kültürel-Spor-Konferans Vizesi, Danimarka Transit Vize, Danimarka Şoför Vizesi dahil tüm vize kategorilerinde 90 güne kadar kısa süreli seyahat için vize başvurusu gerçekleştirilir.
 
Danimarka vizesi için süratle vize müracaatı yapmanızı gerektiren acil durumlar için Vize Merkezi temsilcileri ile irtibata geçin!
 
Danimarka Konsolosluğu
 
Danimarka Schengen vizesi için gerekli evrakların başvuruda bulunacak kişinin gerçekleştireceği seyahatin amacını, seyahat masraflarını destekleyen maddi kaynağın biçimini ve başvuru sahibinin Türkiye’ye geri dönmesini gerektiren bağların varlığını kanıtlayıcı belgeler olmalıdır. Sitede yer alan Danimarka vizesi sayfasından seyahat amacınıza uygun kategorideki butonu tıklayarak ayrıntılı bilgiye ve gerekli evrak listesine ulaşabilirsiniz.
 
Her başvurunun önceliklerini belirlemek ve sorunsuz bir başvuruyu gerçekleştirmek için Vize Merkezi ile iletişime geçin!
 
Danimarka Vize Başvurusu Ne Kadar Sürede Sonuçlanır?
 
Danimarka vizesi işlemlerinin eksiksiz ve başarılı bir şekilde yürütülmesi halinde ortalama olarak 7-10 iş günü içinde vize çıkar. Ancak Konsolosluğun randevu tarihlerinin yoğunluğu ve ek evrak talebi süreci gibi beklenmedik durumların gözönünde bulundurularak, Danimarka seyahat planının aksamaması için seyahat tarihinden en az 4 hafta önce başvurunun yapılması doğrudur.
 
Vize Merkezi Temsilcileri Danimarka Seyahat Planınıza Nasıl Yardımcı Olur?
 
Danimarka vize işlemleri için gerekli olan Danimarka seyahat sağlık sigortası ve Danimarka otel- uçak bileti rezervasyonları gibi işlemlerinizi de gerçekleştirir.
 
Danimarka Vize Başvurusu için Randevu Almam Zorunlu mu?
 
25 Eylül 2014 tarihinden itibaren Danimarka Schengen Vizesi başvurusunda bulunan kişilerin biyometrik veri işlem kaydı yaptırması gerekir. Bütün ülkelerin dahil olmaya başladığı biyometri veri sistemine son 5 yıl içinde kayıt yaptıran kişiler için tekrar biyometrik veri merkezine gitmeleri gerekmez. Parmak izi bilgilerini beyan edebilmeniz için size uygun olan randevu tarihi ve saati temsilcilerimiz tarafından planlanacaktır.
 
Danimarka Vizesi için Hemen İletişime Geçin!

 
Vize Merkezi Danimarka Vize Temsilcileri, Danimarka vize işlemlerini sizin adınıza planlamaya ve takibini yapmaya hazırdır.
 
Danimarka Schengen Vize başvurunuza uygun hazırlanması gereken evrakların detaylı listesine ve Danimarka vize başvuru işlemleri hakkında en güncel bilgilendirmeye ulaşabilmek için sitemizdeki ‘vize tipi’, ‘meslek’ seçimini yapmanız halinde, seyahat amacına uygun kategorideki sayfaya yönlendirilirsiniz.
 
Danimarka vize başvurunuza dair soru ve sorunlarınız için Vize Merkezi vize danışmanlarını telefonla arayabilir veya avrupa@vizemerkezi.com adresi üzerinden temsilcilerimizle iletişime geçebilirsiniz.
 
Başvurunuz ile ilgili gereken evraklar hakkında bilgiye ulaştıysanız, lütfen hazırlamış olduğunuz evrakları adresimize kargo veya kurye aracılığı ile postalayın.
 
Danimarka vize başvuru işlemlerinin sonuçlanmasının ardından Pasaportunuz isteğiniz doğrultusunda size kargo/kurye aracılığı ile ulaştırılacaktır.
 
Türk vatandaşlarının Danimarka’ya giriş yapabilmeleri için vize almaları gerekmektedir. Ancak Diplomatik, Hizmet ve Hususi pasaport sahipleri her bir yıl için 90 günü aşmaması koşuluyla Danimarka’da vizesiz kalabilmektedirler.
Danimarka Türkiye’deki temsilciliklerinde (Konsolosluk/Büyükelçilik) Shengen vizesi almak isteyenlerden şahsi başvuru istemektedir. Vize Merkezi olarak vize işlemlerinize asistanlık etmekten memnun oluruz.

Yükleniyor...
İletişim
İstanbul
Tel :+90 (212) 970 05 32
Cep: 0 532 476 25 16
avrupa@vizemerkezi.com
Ankara
+90 (312) 970 05 32
ankara@vizemerkezi.com
İzmir
+90 (232) 970 05 32
izmir@vizemerkezi.com
Edirne
+90 (284) 236 24 24
edirne@vizemerkezi.com
Bursa
+90 (224) 322 20 26
bursa@vizemerkezi.com
Antalya
Tel: + 90 (242) 255 5510
antalya@vizemerkezi.com
Gaziantep
+90 (342) 255 58 21
gaziantep@vizemerkezi.com