Altunizade

Adres

Altunizade Mah. Kısıklı Cad. No:21/1 Daire:5 Altunizade Üsküdar/İstanbul

Telefon/Faks

+90 (216) 706 01 60

Çalışma Saatleri

Pazartesi - Cuma: 08.30 - 18.00
Cumartesi: 10.00 - 14.00

Eposta

altunizade@vizemerkezi.com

Danimarka Vize Merkezi, Altunizade

Altunizade Vize Merkezi

Değerli ziyaretçilerimiz sizler için hazırlamış olduğumuz Danimarka Vize Merkezi, Altunizade sayfasına hoş geldiniz.

Sayfamızın devamında, Danimarka vize başvuru süreçleri, vize türleri, gerekli evrak listeleri, vize başvuru değerlendirme süreçleri ve başvuru ücretleri gibi birçok bilgiye kolaylıkla erişebileceksiniz.

Altunizade Danimarka vize başvurusu, Kadıköy Danimarka vizesi, Anadolu Yakası Danimarka vizesi, Tuzla Danimarka vizesi ve Bostancı Danimarka vizesi başvurusu konularında danışmanlık hizmeti sağlayacaktır.

İstanbul Anadolu yakasında hizmet vermekte olan Altunizade Vize Merkezi şubemiz aracılığı ile hiçbir zahmete girmenize gerek kalmadan, profesyonel ve sonuç odaklı bir Danimarka Vize başvuru süreci geçirebilirsiniz. Yıllara dayanan tecrübemiz ve işinde uzman olan danışmanlarımız aracılığı ile Danimarka da dahil olmak üzere yüzden fazla ülke için danışmanlık hizmeti sunmaktayız. Sunmakta olduğumuz danışmanlık hizmeti hakkında bilgi alabilmek ve süreç hakkında aklınıza takılan soruları sorabilmek için bizlere altunizade@vizemerkezi.com adresi üzerinden e-posta atarak ulaşabileceğiniz gibi bizi arayabilirsiniz.

Danimarka Vizesi Kimler İçin Gereklidir? - Altunizade

Danimarka’ya seyahat edecek olan vatandaşlarımızın sahip oldukları pasaport türü vize uygulamasına tabi olup olmadıklarını belirlemektedir. Bordo (Umuma Mahsus) Pasaport sahibi olan vatandaşlarımız Danimarka seyahatleri öncesinde vize uygulamasına tabi tutulurken, Siyah (Diplomatik) pasaport, Yeşil (Hususi) pasaport ve Gri (Hizmet) pasaport sahibi olan vatandaşlarımız 6 aylık süre zarfı içerisinde 90 gün konaklamayı aşmayan seyahatleri için vizeden muaf tutulmaktadır.

Danimarka Vize başvurularını ülkemiz sınırları içerisinde yer alan Danimarka Ankara Büyükelçiliği ve Danimarka İstanbul Başkonsolosluğu kabul etmekte ve değerlendirmektedir. Ayrıca İzmir, Antalya, Alanya, Marmaris ve Mersin’de Danimarka Fahri Konsoloslukları da yer almaktadır ancak fahri konsoloslukların vize başvuru süreçlerinde herhangi bir diplomatik yetkileri mevcut değildir.

Danimarka Vize Türleri - Altunizade

Danimarka seyahatinizin gerekçesi, başvuru yapmanız gereken vize türünü belirlemektedir. Konsolosluk tarafından belirlenmiş olan gerekli evrak listelerinin mevcut olduğu ve vize türleri hakkında kapsamlı bilgileri derlemiş olduğumuz vize türleri sayfaları sizler için aşağıda listeler halinde mevcuttur.

Listelenmiş vize türleri içerisinde seyahatiniz için hangi vize türünün uygun olduğu konusunda bilgi alabilmek ve sizlere özel olarak hazırlanmış olan Danimarka Vize başvuru evraklarının tam listesine ulaşabilmek için Altunizade Vize Merkezi ofisimizi +90 (216) 706 01 60 numaralı telefonu tuşlayarak arayabilir ya da altunizade@vizemerkezi.com adresine e-posta göndererek uzmanlarımızdan bilgilendirme maili talebinde bulunabilirsiniz.

Danimarka Vizesi Nasıl Yapılır? - Altunizade

Vize Merkezi Altunizade şubesi olarak Danimarka Schengen Vize başvuru işlemlerini sonuç odaklı bir şekilde dört temel adımda sonuçlandırmaktayız.

  1. Danimarka Vize Başvurusu İçin Gerekli Olan Evrakların Hazırlanması: Vize başvuruları için gerekli olan evrakları doğru bir şekilde tamamlamak ve herhangi bir hataya yer vermemek gerekmektedir. Danimarka’ya gerçekleştirecek olduğunuz seyahatin gerekçesine göre en doğru vize türünün hangisi olduğunu ve gerekli evrakların neler olduğunu uzmanlarımız sizler için düzenleyecek ve sizlere ileteceklerdir. Belirlenmiş olan evrakları tamamlamanız ardından uzmanlarımız gerekli kontrolleri yapacak ve herhangi bir eksik ya da hata olması halinde sizlerle iletişime geçerek gerekli düzenlemelerin yapılmasını sağlayacaklardır.
  2. Danimarka Vize Başvuru Ücretinin Ödenmesi: Konsolosluk tarafından belirlenmiş olan Danimarka Schengen Vize başvuru ücreti, vize türlerine ve süresine göre değişkenlik göstermektedir. Vize danışmanlarımız tarafından sizlere iletilmiş olan başvuru ücretini ödemeniz akabinde başvuru işleminiz başlayacak ve süreç hakkında düzenli olarak bilglendirmeniz sağlanacaktır. Güncel vize başvuru ücretleri hakkında bilgi alabilmek için Altunizade Vize Merkezi ofisimizi +90 (216) 706 01 60 numaralı telefon aracılığı ile arayabilir ya da altunizade@vizemerkezi.com adresine e-posta göndererek bilgilendirme maili talebinde bulunabilirsiniz. Belirtilen vize başvuru ücreti içerisinde konsolosluk harç bedeli, işlem ücretleri, danışmanlık ücreti ve diğer giderler yer almaktadır.
  3. Biyometrik Verilerinizin ve Başvuru Dosyasının Sunumu: Vize danışmanlarımız, Danimarka Schengen Vize başvurusunun gerçekleşebilmesi için sizler adına en yakın tarih için randevu alacaklardır. Belirlenen gün ve saatte sizlere eşlik edecek bir danışmanımız ile konsoloslukta bulunmanız gerekmektedir. Uzmanlarımız tüm süreçte sizlere eşlik edecek ve sizler parmak izi verme işlemini gerçekleştirirken başvuru dosyasının sunumunu sizler adına gerçekleştireceklerdir.
  4. Pasaportun Teslim Alınması: Danimarka dış temsilcilikleri tarafından incelenmeye alınmış olan başvuru dosyanızın takibi bizler tarafından yapılacaktır. Danimarka Schengen Vize başvurunuzun sonuçlanması sonrasında pasaportunuz sizler adına teslim alınacak ve sizlere ulaştırılması sağlanacaktır.

Danimarka Vizesi Kaç Günde Sonuçlanır? - Altunizade

Konsolosluk tarafından değerlendirilmeye alınmış olan Danimarka Vize başvuruları ortalama olarak 12 iş günü içerisinde sonuçlanmaktadır. Ancak bu süre konsolosluklarda meydana gelebilecek herhangi bir yoğunluk, resmi tatil günleri veya ek evrak talebi gibi durumlarda uzayabilmektedir. Bu nedenle uzmanlarımız vize başvurusu için en az 30 gün öncesinde bizlerle iletişime geçmenizi ve gerekli hazırlıkları yapmanızı tavsiye etmektedir.

Değerli ziyaretçilerimiz, sizler için hazırlamış olduğumuz Danimarka Schengen Vize başvuru süreçlerini ele almış olduğumuz sayfamızı incelediniz. Sunmakta olduğumuz danışmanlık hizmetinden faydalanabilmek ve rehberlik talep edebilmek için Danimarka Vize Merkezi, Altunizade ofisimize altunizade@vizemerkezi.com adresi üzerinden ulaşabilir ya da +90 (216) 706 01 60 numaralı telefonu tuşlayarak vize danışmanlarımızdan canlı destek talebinde bulunabilirsiniz. İyi yolculuklar dileriz.

Danimarka Vize Merkezi Altunizade

Vize Merkezi Personel

Danimarka ile ilgili bir sorunuz mu var? Bize sorabilirsiniz.

Alanlarında uzman danışmanlarımız sorularınızı en kısa süre içinde cevaplayacaktır.

Panodaki Son Yazılar Tümünü Görüntüle Soru/Yorum Yaz

Vize Başvuru Merkezi
Vize Merkezi - 2022 Tüm Hakları Saklıdır PAGE_ID : 40026