Danimarka Vizesi Ücretleri

Danimarka vizesi ücreti seyahat amacına göre değişmektedir. 2019 güncel vize ücret bilgisi için lütfen temsilcilerimizle iletişime geçin. Danimarka vize ücretinin yatırıldığına dair dekont başvuru evrakları arasında yer almalıdır. Vize Merkezinin talep ettiği ücretler konsolosluk ücretleri ve koordinasyon bedellerini içermektedir. Vize reddi durumunda başvuru ücretlerinin geri iadesi söz konusu değildir.

Danimarka vize başvuruları vize başvuru merkezleri tarafından kabul edilmektedir. Kısa süreli yani Danimarka Schengen vizesi kapsamında turistik, aile ziyareti ve ticari vizelerin ücreti uzun süreli D tipi vizelerden farklı olmaktadır. Vize alım sürecinde Danimarka vize ücretinin Danimarka Konsolosluğu ve vize başvuru merkezlerinden teyit edilmesi tavsiye olunur. Başvurunuzun önceliklerini belirlemek, sorunsuz bir Danimarka vize başvurusu gerçekleştirmek ve güncel vize ücretleri için lütfen Vize Merkezi ile iletişime geçiniz. Danimarka vizesi 2019 fiyatları için +90 212 9700532 numaralı telefondan Vize Merkezi’ne danışabilirsiniz.

Bu nedenle vize başvurusu sırasında verdiğiniz bilgilerin doğruluğundan ve ülkeye geri dönüşünüzü garanti eden finansal durumunuzu gösteren belgelerin Danimarka Schengen vizesi usullerine uygun olması gerekmektedir. Danimarka vizesinin sonucunda karar veren tek yetkili organlar Danimarka Konsolosluğu, Danimarka Başkonsolosluğu ve Danimarka Büyükelçiliği olduğu unutulmamalıdır.

Danimarka Vizesi Ücretleri

Vize Türleri Vize Harç Ücreti Başvuru Hizmet Ücreti Danışmanlık Hizmet Ücreti Toplam Vize Başvuru Ücreti
Turistik Vizesi      60 Euro           25 Euro               40 Euro              125 Euro
Ticari Vize      60 Euro           25 Euro               40 Euro              125 Euro
Aile Ziyareti Vizesi      60 Euro           25 Euro               40 Euro              125 Euro
Şoför Vizesi                    140 Euro
Eğitim Vizesi      60 Euro          25 Euro               40 Euro              125 Euro
6-11 Yaş Arası      35 Euro          25 Euro               40 Euro               100 Euro


 Önemli Not:

   *Erasmus vizesi ücretleri duruma göre değişiklik göstermektedir, detaylı bilgi için vize uzmanlarımızla iletişime geçiniz.

** Seyahat Sağlık Sigortası gerekli ücret karşılığında Vize Merkezi tarafından yapılmaktadır. Seyahat Sağlık Sigortası ücreti sigorta süresine göre değişiklik göstermektedir.

Danimarka Vize Ücreti Hakkında Bilgiler

  • Danimarka vize ücreti iade edilmez
  • Danimarka vize ücreti devredilmez ve başka şahıslara satılamaz
  • Danimarka vize ücreti tek başvuru için öndemektedir. Ret cevabı almanız durumunda yeni başvuru için yeniden ücret ödemeniz gerekmektedir.
  • Danimarka vize ücretini sadece Danimarka vizesi için kullanabilirsiniz. 

Yükleniyor...
Telefon
x