Danimarka şoför vizesi ret geldi

A.İ 01/06/22, 17:19
Merhabalar, Danimarka'ya şoför vizesi başvurusu yaptım Şirketten gereken belgeleri almama rağmen Danimarka şoför vizesi ret geldi çalıştığım firma Danimarka'ya aktif olarak Nakliyat Lojistik hizmeti vermekte tüm belgelerim tam olmasına rağmen vizem reddedildi. Yaklaşık 15 gün sonra bize mi almış olmam gerekiyor itiraz hakkının olduğu söylendi itiraz mı etmeliyim Bu yaklaşık ne kadar süre sonra sonuçlar uzun sürecekse tekrar bir vize başvurusu yapacağım Bana nasıl yardımcı olabilirsiniz güzel çalışmalar teşekkürler.
Bu yorumu faydalı buldunuz mu ?
Vize Merkezi

Merhabalar Danimarka şoför vizesi ret itirazı Danimarka Konsolosluklarına mail yolu ile itiraz dilekçenizi iletmeniz gerekmektedir. Danimarka Şoför vize başvuru reddi sonucunda yapılan itirazlar 12 haftayı bulabilmektedir. Bu süre Konsolosluğa bağlıdır. Ortalama 1 ile 12 haftada dönüş sağlanmaktadır. Danimarka şoför vizesi ret itirazı tarafımızdan yapılmaktadır. Fakat Danimarka şoför vizesi başvurusu Vize Merkezi kurumlarımızdan danışmanlık sağlamamaktadır. Vize Merkezinin Şoför vizesi yapma yetkisi bulunmamakla beraber Danimarka vize başvuru merkezinden başvurular kabul edilmektedir.

Danimarka Şoför vize başvuru reddi için itiraz dosyası hazırlanmakta ve tarafınıza sunulmaktadır. Bu hizmet için Vize merkezi şubelerimize şahsen gelmeniz gerekmektedir. Danimarka vize başvurusu şoför vize başvurularınızı yetkili acente ya da başvuru merkezinden direk yapmanız gerekmektedir. Başvuru esnasında başvuru sahiplerinin şahsen başvuru merkezinde bulunmaları gerekmektedir. Başvurunuzu minimum 1 ay önceden yapmanız önerilmektedir Konsolosluğun yoğunluğuna göre işlem süresi değişkenlik gösterebilmektedir. Ayrıca alınan retlerde 1 ay içerisinde itiraz hakkı bulunmaktadır. İtiraz edilememe durumunda tekrar vize başvurusu yapılabilmektedir. Lakin bu hizmeti vize merkezi şubelerimizden alamamakla birlikte başvuru merkezi ile iletişime geçmeniz ve bilgi almanız gerekmektedir.

Danimarka şoför vizesi ret geldi? Gibi soru ve sorunlarınıza detaylı bilgi için 0212 970 05 32 numaralı çağrı merkezimiz ile iletişime geçmeniz gerekmektedir.

Saygılarımla

Bu yorumu faydalı buldunuz mu ?
Yorum Ekle
Lütfen bu mesajın spam amaçlı olmadığını anlayabilmemiz için yandaki doğrulamayı yapınız.