Danimarka ticari davetiyem var ailemi de götürebilir miyim?

H.F 01/06/22, 17:14
Merhabalar, Danimarka’dan bir firmadan ticari bir davetiyem geldi vize başvurusu yapacağım. Fakat eşimi de yanımda götürmek istiyorum. Danimarka ticari davetiyem var ailemi de götürebilir miyim? Bu davet her ikimiz için kullanılabilir mi? Eşim ev hanımı Yanımda götürmek istiyorum başvuru esnasında başvuruya gelmemize gerek var mı daha önce 2018 yılında Almanya'dan vermiş olduğumuz bir parmak izimiz mevcut şahsen başvuru ya gelmemize gerek var mı bilgi alabilir miyim? Teşekkürler kolay gelsin.
Bu yorumu faydalı buldunuz mu ?
Vize Merkezi

Merhabalar, Danimarka ticari vize ile ailecek gitmek için seyahat edecek başvuru sahibinin aile bireylerine turistik vize başvurusu yapılabilmektedir. Başvuru sahibi işveren olarak ev hanımı olan başvuru sahibine sponsor olmalı ve gerekli evrakların hazırlanması gerekmektedir. Danimarka ticari vize ile aileyi götürmek için yanında refakat edecek eşe turistik vize alınması uygundur. Çalışmayan bir başvuru sahibi ticari vize başvurusu yapamaz. Bu sebeple Danimarka ticari vize ile ailecek gitmek sadece yanınızda götüreceğiniz başvuru sahiplerine turistik vize başvurusu yapmanız uygun olacaktır.

Danimarka ticari vize ile aileyi götürmek için eşinize yanınızda seyahat edeceğinizi belirtmeniz ve turistik vize başvurusu yapmanız gerekmektedir. Ev hanımı başvuru sahipleri için aşağıdaki evrakları hazırlayıp tarafımıza ulaştırmanız gerekmektedir.

Yukarıdaki evrakları sponsor olarak hazırlamanız gerekmekte ve dosyanızı hazırlayarak başvurunuzu sunmanız gerekmektedir. Ayrıca parmak izi uygulaması bulunmaktadır. Başvuru esnasında şahsen parmak izi için gelmeniz gerekmektedir.

Danimarka ticari davetiyem var ailemi de götürebilir miyim? Gibi soru ve sorunlarınıza detaylı bilgi için Vize Merkezi şubelerimizi ziyaret edebilir veya çağrı merkezi 0212 970 05 32 numaralı telefon numaralarımız ile iletişime geçebilirsiniz.

Saygılarımla

Vize Merkezi

Bu yorumu faydalı buldunuz mu ?
Yorum Ekle
Lütfen bu mesajın spam amaçlı olmadığını anlayabilmemiz için yandaki doğrulamayı yapınız.