Çin Hakkında Sorular & Yorumlar

Çin ile ilgili bir sorunuz mu var? Bize sorabilirsiniz.

Alanlarında uzman danışmanlarımız sorularınızı en kısa süre içinde cevaplayacaktır.

Soru/Yorum Yaz

Cevabı Görüntüle
S. Atılgan 27/05/17, 11:38
iyi günler
çin vizesi için çipli pasaporta sahip olmak gerekli midir?
Cevabı Görüntüle
C. Cengiz 20/04/17, 16:53
Çine ticari ziyarette bulunacağım. Vize başvurusu ve vizenin çıkması ne kadar sürer? En kısa zamanda başvurmam halinde kaç günde alabilirim.
Cevabı Görüntüle
Ö. Kabul 10/02/17, 10:38
Mart ayı içinde firma sahiplerimiz Çin'e bir seyahat planlıyorlar. Bu seyahat ticari bir seyahat olacaktır. Çin'de ticaret yaptığımız (hammadde aldığımız) firma var. Bu firmayı ziyaret edeceğiz. Bu firmadan aldığımız davet mektubu vize işlemi için yeterli olacak mıdır? Mektubun o bölgede bulunan belediye tarafından onaylanması da gereklimi dir?
Cevabı Görüntüle
V. Taskiran 01/02/17, 08:58
Merhaba, Daha önce 1 cin vizem ve şu an 6 aylık onaylanmış multi davetiyem var. Maslaktaki vize başvuru merkezine gittiğimde konsolosluk aranıp onay alınmadan multi visa için giriş yapamayacaklarını söylediler. Huawei Çin konsolosluğu aradiginda ise internette verilen numaradan ulaşılamıyor. Yardimcı olabilir misiniz?
Cevabı Görüntüle
İ. Çetin 27/01/17, 15:55
Merhaba, Bilişim ve inşaat sektörlerinde Manisa'da faaliyet göstermekteyiz. Çin'e Nisan ayı sonunda seyahat planlamaktayım. Canton fuarı adı altında düzenlenen fuara Guangzhou şehrinde katılmak istemekteyim. Halen Çin'deki herhangi bir firmadan davet mektubum yok. Fuara gidiş sebebiyle vize almam mümkün müdür? Nasıl bir yol izlemeliyim? Teşekkürler
Cevabı Görüntüle
K. Şentürk 11/01/17, 16:31
Çin vizesi başvuru formu gerekli midir? Gerekliyse nasıl temin edebiliriz? Şubat ayı içerisinde iki arkadaşımla Çin seyahati planımız var, vize başvurularında süreç nasıl işliyor, bilgi verebilir misiniz?
Cevabı Görüntüle
Ö. Basan 11/01/17, 10:44
Selam, Çin seyahatim olacak vize detayları ve Çin vizesi ücreti ile ilgili bilgi vermenizi rica ediyorum.
Cevabı Görüntüle
M. ERHAN 11/01/17, 10:31
Merhaba, eşimle birlikte Çin'e turistik olarak seyahat etmek istiyoruz. İkimiz de çalışıyoruz, Adana'da yaşıyoruz. Ne yapmamız lazım, Çin vizesi için gerekli evraklar nelerdir?
Cevabı Görüntüle
G. Doğan 11/01/17, 10:05
Merhaba şubat ayında Çin'e seyahat planım var. Edirne'de üniversite öğrencisiyim, Çin Konsolosluğuna gelmeme gerek var mı? Çin vizesini nasıl alırım?