Çin vizesi kaç günde çıkar 2021

E.Derici 29/05/21, 20:45
İyi günler Vize Merkezi, vize başvurusunda bulunmak istiyorum. Çin vizesi kaç günde çıkar 2021 yılı için bu konuda güncel bilgi nedir? İşlemler sırasında sizden danışmanlık almak için ne kadar süre önceden iletişime geçmek gerekiyor? Seyahat planına uygun olarak başvuru işlemlerine başlamanın en uygun tarihi nedir acaba?
Bu yorumu faydalı buldunuz mu ?
Vize Merkezi

İyi günler, Çin vizesi çıkma süresi konsolosluk değerlendirmesine bağlı olarak farklılık gösterebilmektedir. Söz konusu süreç için ortalama olarak belirlenen gün sayı 7 iş gününe tekabül etmektedir. Başvuru işlemlerinin resmi tatil günlerine veya konsolosluğun yoğun olduğu tarihlere denk gelmesi durumunda sonuçlanma işlemi tahmin edilenden uzun sürebilmektedir.

Çin’e vize kaç günde çıkar sorusuna ortalama bir süre verildiğini hatırlatmak isteriz. Başvuru sırasında evrakların eksik olarak ibraz edilmesi başvurunun işleme alınmamasına, ret kararı ile sonuçlanmasına ya da tarafınızdan ek evrak talep edilmesine neden olabilmektedir. Ek evrak talep edilmesi de sonuçlanma süresinde değişiklikler meydana gelmesine yol açabilmektedir.

Kurumumuzdan danışmanlık desteği alarak vize talebini oluşturmak istemeniz halinde seyahat başlangıç tarihinden en az 2 hafta kadar önce tarafımız ile iletişime geçmenizi tavsiye etmekteyiz. Çin vize işlemleri için gerekli olan belgelerin yeterli süreye sahip olarak hazırlanması ve bir araya getirilmesi oldukça önem arz eden konular arasında yer almaktadır.

Vize uzmanlarımız ile yapacağınız başvurularda işlemler sırasında şahsen bulunmanız gerekmemektedir. Dilerseniz evraklarınızı elden teslim edebilir, kargo veya kurye hizmetinden faydalanabilir ya da online olarak gönderim sağlayabilirsiniz. Çin vize çıkma süresi de göz önünde bulundurarak tarafımız ile iletişime geçmenizi tavsiye etmekteyiz.

Evraklarınız vize uzmanlarımız tarafından incelenerek içerisinde hatalı, eksik ya da değerlendirme de tutarsızlık gösterecek belgeler olması halinde şahsınız ile iletişime geçilmektedir. Böylece başvuru dosyası talep edildiği şekilde hazırlanarak konsolosluk değerlendirmesine sunulmaktadır.

Çin vizesi kaç günde çıkar 2021 yılına ait güncel bilgilerle ilgili diğer merak ettiğiniz soruları sormak için kurumumuz temsilcileri ile iletişime geçebilirsiniz. Alanında uzman kadromuzun deneyimlerinden faydalanmak için bizimle +90 (212) 970 05 31 numaralı telefonumuz üzerinden rahatlıkla görüşme sağlayabilirsiniz.

Saygılarımızla
Vize Merkezi

Çin Vizesi Kaç Günde Çıkar 2021

Bu yorumu faydalı buldunuz mu ?
Cevap Ver
Lütfen bu mesajın spam amaçlı olmadığını anlayabilmemiz için yandaki doğrulamayı yapınız.
Telefon
x
POI