Edirne

Adres

İstasyon Mah. İstasyon Cad. No: 25 Merkez - Edirne

Telefon/Faks

+90 (284) 236 24 24

Çalışma Saatleri

Pazartesi - Cuma: 08.30 - 18.00
Cumartesi: 10.00 - 14.00

Eposta

edirne@vizemerkezi.com

Çin Vize Merkezi, Edirne

                                                      Çin  Turistik Vize Başvurunuzu Sizin Adınıza Yapalım!
Trakya bölgesinde yaşayanlar için Çin Turistik vize başvurularınızda sizlere daha iyi hizmet verebilmek amacıyla artık Edirne’ de hizmetinizdeyiz.
Tekirdağ, Çorlu, Çerkezköy, Kırklareli, Lüleburgaz, Babaeski, İpsala, Keşan, Enez, Uzunköprü, Havsa, Süloğlu, Lalapaşa, Edirne Merkez / tüm Trakya bölgesinde sizlere daha iyi hizmet verebilmek için Edirne ofisimizde hizmetinizdeyiz.
Çin’e kısa süreli seyahatler için vize müracaatları,  vize başvuru işlemlerinde yetkili turizm seyahat acentaları aracılığıyla kabul edilmektedir. Çin vize başvuruları için İstanbul'a gelmenize, başvurunuzu şahsen yapmanıza gerek yoktur. Türkiye'nin neresinde ikamet ederseniz edin Çin vize başvuru evraklarını kargo ile Edirne Vize Merkezi yetkililerine iletmeniz halinde Çin  turistik vize başvurularınızı zaman kaybetmeden sizin adınıza gerçekleştireceğiz. 
 
Çin Turistik Vizesi Evrak Listesi
Çin vize işlemleriniz sırasında davetiye, evrak listesi, vize ücretleri ve tüm Çin vizesi prosedürlerine yönelik sorularınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Çin vizesi başvurularınız hakkında verilecek kararlar Çin Konsolosluğunun inisiyatifi altındadır. Çin turistik vize başvurunuz için sayfamızda bulunan belgeleri tarafımıza kargo ile göndermeniz yeterli olacaktır.
Çin turistik vize başvurunuz için sayfamızda bulunan belgeleri tarafımıza kargo ile göndermeniz yeterli olacaktır. 
1. Davetiyenin aslı - Kişiyi Çin de karşılayacak turizm şirketi tarafından hazırlanmış, kaşe ve imzalı davetiye. 
2. Pasaport (Seyahat sonrası en az 6 ay geçerli) 
3. 2 adet vesikalık fotoğraf (33x48 mm ölçülerinde, beyaz fon üzeri, güncel)
4. Adli Sicil ve Arşiv Kaydı (Adli sicil kaydı yoktur yazıyla birlikte arşiv kaydı yoktur ibaresi de bulunmalıdır)
5. İkametgah Belgesi (Muhtarlıktan alınmış ıslak imzalı ve mühürlü olmalıdır)
6. Banka Hesap Özeti (en az 5000 tl bakiyesi olan, kaşe, imza ve imza sirküleri ile birlikte)
7. Nüfus Cüzdanı Fotokopisi
8. Eski Pasaport (eski pasaport yoksa ya da kaybedilmişse, şirketin antetli kağıdına durumu açıklayıcı,İNGİLİZCE,imzalı ve kaşeli dilekçe yazılıp ibraz edilmelidir.)
Çin Turistik Vizesi
Çin turistik vizesi L vize kategorisindedir, Çin turistik seyahatiniz için L kategorisinden başvuruda bulunmanız gerekecektir. Haziran 2007 tarihi itibariyle Çin Konsolosluğu  turist  vize başvuruları kapsamındaki ziyaret, kısa süreli öğrenim ve turistik/kültürel gezi amaçlı başvuruların hepsini yetkili turizm seyahat acenteleri ve vize merkezleri aracılığıyla kabul etmektedir. Bu kategorilerde Çin Başkonsolosluğuna doğrudan yapılan başvurular kabul edilmeyecektir. Çin turist vizeniz gidiş dönüş uçak bileti, otel rezervasyonunu ibraz etmeniz yararınıza olacaktır.