Çin vizesi randevusu 2021

C.Şanlı 29/05/21, 17:48
İyi çalışmalar diliyorum Vize Merkezi, vize başvurusunda bulunmak istiyorum. Çin vize randevusu 2021 için son alınan kararlarla ilgili bilgi almak adına bu soruyu oluşturuyorum. Şahsen bulunmam gereken bir süreç söz konusu mu yoksa online olarak yapabilmem mümkün mü? Cevabınız için şimdiden teşekkür ederim. İyi günler.
Bu yorumu faydalı buldunuz mu ?
Vize Merkezi

İyi günler, Çin vizesine başvuruda bulunmak için öncelikle başvuruda bulunacağınız vize türünün belirlenmesi oldukça önem arz etmektedir. Çin vizesi randevusu almak için başvuru yapılacak vize türünün bu duruma uygunluk göstermesi gerekmektedir. Turistik gezi amacıyla yapılan kısa süreli vize başvurularında doğrudan başvuru yapılması söz konusu olmamaktadır. Bu aşamada yetki sahibi olan kurumumuzdan danışmanlık desteği alarak sürecin en uygun şekilde tamamlanmasını sağlayabilirsiniz.

Kurumumuz ile yapılan başvurularda başvuru dosyasının düzenlenmesi, form ve dilekçe belgelerinin hazırlanması ya da Çin vizesi randevu gibi süreçlerle şahsen ilgilenmeniz gerekmemektedir. İşlemler sizin adınıza temsilcilerimiz tarafından gerçekleştirilirken şahsınızın da süreci rahatlıkla uzaktan takip edebilmesi sağlanmaktadır.

Başvuru işlemlerini başlatırken gerekli evrakların tarafımıza iletilmesi ve konsolosluk tarafından talep edilen Çin vize ücreti ödemesinin yapılması gerekmektedir. Başvuru dosyasının hazırlanması, Çin vizesi randevusu almak ve konsolosluk değerlendirmesine sunmak tarafımız yetkisi ile gerçekleştirilmektedir. Değerlendirme sona erdiğinde pasaportunuz kurumumuz tarafından teslim alınmaktadır. Şahsen bulunmanız şartı aranmaması nedeniyle pasaportunuz şahsınıza kargo veya kurye yolu ile iletilmektedir.

Çin vizesi randevu , başvuru işlemleri, gerekli evrakları, vize ücreti gibi konularına dair bilgi alarak başvuru adımlarını kurumumuz desteği ile başlatmak için bizimle aşağıda belirtmiş olduğumuz iletişim adreslerimizi kullanarak görüşme yapabilecek olduğunuzu hatırlatmak isteriz. Böylece vize talebi oluşturma aşamasında sıkça yapılan hatalardan dolayı reddedilmesi ihtimalini ortadan kaldırabilirsiniz.

Çin vizesi randevusu 2021 kararlarına dair diğer merak ettiklerinizi sormak ya da tarafımız desteği ile doğrudan başvuru sürecini başlatmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Kurumumuz uzman kadrosu ile görüşme gerçekleştirmek için ikamet etmekte olduğunuz il ve ilçeye en yakın ofisimizi ziyaret edebilir ya da +90 (212) 970 05 31 numaralı telefonumuzu kullanabilirsiniz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Vize Merkezi

Çin Vizesi Randevusu 2021

Bu yorumu faydalı buldunuz mu ?
Cevap Ver
Lütfen bu mesajın spam amaçlı olmadığını anlayabilmemiz için yandaki doğrulamayı yapınız.
Telefon
x
POI