Konsolosluk

Cape Verde Vize Başvurunuzu Sizin Adınıza Yapalım!


Cape Verde vizesi için gereken evraklar koşullara göre değişebilmektedir. Cape Verde vizesi güncel evraklarına ulaşmak için Vize Merkezi ofislerimizi arayın. Vize Merkezi ofislerimiz Cape Verde vize işlemlerinde size destek olmaktan memnuniyet duyacaktır. Daha fazla detay veya Cape Verde vizesine dair merak ettiğiniz bir şey olursa bizi aramaktan çekinmeyin!

Cape Verde Konsolosluğu

Cape Verde Sultanlığının Türkiye’de bir resmi konsolosluğu ya da elçiliği bulunmamaktadır. Vize başvuruları genellikle diğer konsolosluklar ya da yurtdışında Cape Verde vizesi veren ülkeler üzerinden yapabilirsiniz

Bizler Vize Merkezi şubeleri ve çalışanları olarak burada sizin için her şeyin en iyi bir biçimde sonuçlanabilmesi konusunda size lazım olan her türlü danışmanlığı yapmaktan mutluluk duyacağımızı belirtiriz. Cape Verde vizesi için istenen gereklilikleri yerine getirmeniz halinde kişisel olarak ya da Cape Verde vize işlemleri için yetki almış olan danışman şirketler ile Cape Verde vizesi başvurularınızı yapabilirsiniz. Cape Verde vize işlemlerine dair merak ettiğiniz herhangi bir şey hakkında soru sormak ya da Cape Verde vize başvuru formunu almak isterseniz bizi arayabilir ya da İstanbul’da yaşıyor iseniz bizi ziyaret edebilirsiniz.

daha fazla göster

Yükleniyor...