Brezilya Başkonsolosluğu İstanbul

Brezilya Vize Başvurunuzu Sizin Adınıza Yapalım!


Brezilya vizesi için gereken evraklar koşullara göre değişebilmektedir. Brezilya vizesi güncel evraklarına ulaşmak için Vize Merkezi ofislerimizi arayın. Vize Merkezi ofislerimiz Brezilya vize işlemlerinde size destek olmaktan memnuniyet duyacaktır. Daha fazla detay veya Brezilya vizesine dair merak ettiğiniz bir şey olursa bizi aramaktan çekinmeyin!

İstanbul’da ve İstanbul çevresinde yer alan illerde ikamet eden Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı ya da Türkiye’de oturum iznine sahip üçüncü bir ülkenin vatandaşı olmanız durumunda Brezilya vizesi başvurularınızı Brezilya İstanbul Başkonsolosluğu’na yapmanız gerekecektir.
Brezilya İstanbul Başkonsolosluğu, Brezilya vize işlemleri ve Türkiye’de yaşayan Brezilya vatandaşlarının pasaport, nüfus cüzdanı, doğum gibi işlemleri konusunda yetkili kurumdur.
 

 
İstanbul Başkonsolosluğu Görev Bölgesi
 
Aydın, Balıkesir, Bilecik, Bursa, Çanakkale, Edirne, İstanbul, İzmir, İzmit, Kırklareli, Manisa, Muğla, Sakarya, Tekirdağ illerinde ikamet eden Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları ile Türkiye’de ikamet eden Brezilya vatandaşları vize ve konsolosluk işlemleri için Brezilya İstanbul Başkonsolosluğu’na başvuru yapmalıdır.
 
 
Brezilya Başkonsolosluğu Çalışma Saatleri
 
Hafta içi:  09:30 – 12:30
 
 
Brezilya İstanbul Başkonsolosluğu Telefon saatleri
 
Hafta içi 14:30 – 16:30 arası
 
 
Brezilya İstanbul Başkonsolosluğu Randevu
 
İhtiyaç duyduğunuz bilgiye Brezilya İstanbul Başkonsolosluğu resmi web sitesinden ulaşamadığınız durumlarda konsolosluk işlemleri ve randevu talepleri ile ilgili aşağıda yer alan mail adresine e-posta gönderebilirsiniz.
 
E-Mail: consular.istambul@itamaraty.gov.br
 
Brezilya İstanbul Başkonsolosluğu Türkiye Cumhuriyeti ve Brezilya'da resmi tatil olarak kabul edilen günlerde hizmet vermemektedir. Lütfen Brezilya İstanbul Başkonsolosluğu aracılığı ile yapacağınız işlemlere başlarken Brezilya İstanbul Başkonsolosluğu'nun resmi tatil günlerini dikkate alarak hareket ediniz.
 
Brezilya İstanbul Başkonsolosluğu İletişim Bilgileri
 
Adres: Askerocağı Cad., No:6, Suzer Plaza,4. kat, Elmadağ-Şişli / İSTANBUL
Telefon: +90 (212) 252 00 13
E-Mail: cg.istambul@itamaraty.gov.br
Web: http://istambul.itamaraty.gov.br
 


 

Brezilya İstanbul Başkonsolosluğu harita konumu aşağıdaki gibidir:

 

daha fazla göster

Yükleniyor...
Vize Başvuru Merkezi
Vize Merkezi - 2022 Tüm Hakları Saklıdır PAGE_ID : 6837