BAE Turistik Vize

Birleşik Arap Emirlikleri (BAE) Turistik Vizesi İçin Hazırlanması Gereken Evrak Listesi

  1.  Renkli Taranmış Nüfus Cüzdanı
  2.  Renkli Taranmış Pasaport (Kişisel bilgileri içeren bölüm)
  3.  Birleşik Arap Emirlikleri Vize İşlemler İçin Yatırılan Banka Dekontu 
  4. Renkli Taranmış T.C. oturum belgesi (yabancı pasaport sahipleri için)

Vize Çıkış Süresi: 3 İş günü

Önemli Notlar:

  1. Vizenin geçerlilik suresi 60 gündür fakat kalış süresi 29 gündür.
  2.  Kalış süresi giriş yaptığı ilk günden itibaren sayılmaya başlanır.
  3. Vize süresini geçiren kişiler hakkında cezai işlem yapılır, göçmenlik bürosuna kaçak olduğu rapor edilir ve bir daha BAE ye giriş yapamaz.
  4. Hakkında cezai işlem yapılan kişilerden 3000$ + dosya masrafları şirketimiz tarafından tahsil edilir.
  5.  Kargo ve Kurye aracılığı hizmeti alabilirsiniz. Söz konusu durumda bu hizmetin masrafları vize başvuru sahibi tarafından karşılanır.

T.C. Umuma Mahsus (Bordo) pasaport sahipleri Birleşik Arap Emirlikleri (BAE) seyahatleri öncesinde vize başvuru işlemlerini tamamlamalıdır. Birleşik Arap Emirlikleri (BAE) yönetmeliğince T.C. Hizmet Pasaportu (Gri), Hususi Pasaport (Yeşil) ve Diplomatik Pasaport (Siyah) sahipleri seyahatlerinde 180 gün içinde 90 günü aşmayacak ikametlerinde Birleşik Arap Emirlikleri (BAE) vizesinden muaftılar. Birleşik Arap Emirlikleri (BAE) Konsolosluğu vize başvurularını direkt olarak kabul etmez. Birleşik Arap Emirlikleri (BAE) vize başvurularınızı Birleşik Arap Emirlikleri Göçmenlik Ofisi ile çalışan Vize Merkezi aracılığıyla gerçekleştirebilirsiniz.

Birleşik Arap Emirlikleri (BAE) Vizesi online bir vizedir. Başvuru sahipleri, elektronik ortamda vize başvuru merkezlerinden almış oldukları Birleşik Arap Emirlikleri vizelerini çıktı alarak seyahat sürelerince pasaportlarının arasına eklemeleri yeterlidir. Birleşik Arap Emirlikleri (BAE) Turistik Vize 60 gün geçerli bir vizedir. 60 gün geçerli Birleşik Arap Emirlikleri Turistik Vize kişiye ülke sınırları içerisinde 28 gün konaklama yapma olanağı tanır.

Birleşik Arap Emirlikleri (BAE) Turistik Vize tek girişli bir vizedir. 60 gün geçerli Birleşik Arap Emirlikleri turistik vizeleri birden daha fazla kez kullanılamayacaktır.
Alınmış olan 60 gün geçerli tek girişli Birleşik Arap Emirlikleri Turistik Vize ile ülkede 28 günden fazla konaklama yapacak kişiler idari ve maddi yaptırımlarla karşılaşacaklardır.

Vize Merkezi Birleşik Arap Emirlikleri (BAE) turistik vize başvuruları ile ilgili profesyonel danışmanlık hizmeti vermektedir. Vize Merkezi Birleşik Arap Emirlikleri (BAE) turistik vizenizi en hızlı ve doğru bir şekilde almanıza yardımcı olur. 

Birleşik Arap Emirlikleri (BAE) Turistik başvuru formunu doldurmak için tıklayınız ya da size en yakın şubemizi arayarak temsilcilerimizle iletişime geçebilirsiniz.

 

 

Yükleniyor...