Bakü Büyükelçiliği

Azerbaycan Vize Başvurunuzu Sizin Adınıza Yapalım!


Azerbaycan vizesi için gereken evraklar koşullara göre değişebilmektedir. Azerbaycan vizesi güncel evraklarına ulaşmak için Vize Merkezi ofislerimizi arayın. Vize Merkezi ofislerimiz Azerbaycan vize işlemlerinde size destek olmaktan memnuniyet duyacaktır. Daha fazla detay veya Azerbaycan vizesine dair merak ettiğiniz bir şey olursa bizi aramaktan çekinmeyin!

Büyükelçiliği Samed Vurgun Küçesi, 134, Bakü Azerbaycan adresinde bulunur. Konsolosluk işlem başvuruları Pazartesi - Cuma (09:00 -12:00 )(13:00 -18:30 ) saatleri arasında kabul edilmektedir.

Azerbaycan'a ziyaretlerde bulunacak Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları orada bulundukları süre içerisinde bir sorunla karşılaştıkları zaman bu adreste bulunan büyükelçilik ile temasa geçmeli ve durumlarını anlatmalıdır. Unutmayınız ki Azarbaycan'da saldırı ve gasp olayları konusunda dikkatli olmakta yarar bulunmaktadır. Özellikle merkezden uzak bölgelerde ve geç saatlerde, yerel barlar gibi eğlence mekânlarında oldukça dikkatli olunması güvenlik açısından önem arz etmektedir.

İş kurmak veya ticaret yapmak isteyen vatandaşların öncelikle ortamı tanımaya çalışmaları ve ayrıca resmi belgelere dayanmayan maddi alışverişlerde bulunmamaları önerilmektedir. Azerbaycan ticari vizesi ve bilgileri için bizi ayrıca arayıp bilgi edinebilirsiniz.
 
Azerbaycan’da bulunduğunuz süre içerisinde bu şekilde istenmeyen bir durumla karşılaşırsanız Türkiye Büyükelçiliğini de arayarak durumlarına ilişkin bilgi vermeniz sizin adınıza daha yararlı olur.

 

daha fazla göster

Yükleniyor...
Telefon