Gaziantep

Adres

Değirmiçem mah. Gazimuhtarpaşa Bulvarı 16003 nolu sok. Emire Yetkin Apt. 5/b Şehitkamil Gaziantep

Telefon/Faks

0 342 255 50 25

Çalışma Saatleri

Pazartesi - Cuma: 08.30 - 18.00
Cumartesi: 10.00 - 14.00

Eposta

gaziantep@vizemerkezi.com

Azerbaycan Vize Merkezi, Gaziantep

Değerli vize merkezi ziyaretçilerimiz.
Vize merkezi Gaziantep şubesi olarak sizlerin elektronik vize hakkında bilgi sahibi olmanız için hazırlamış olduğumuz yazımıza hoş geldiniz. 
 
Yazımızın devamında hangi vize kaç günde çıkmakta, vize başvurunuzu nasıl yapabilirsiniz, konsolosluğa gitmenize gerek var mı gibi sorularının cevaplarını vermekteyiz. 
 
Ülkemizin güzel şehirlerinden biri olan Gaziantep olmak üzere ilçeleri Şahinbey, Nizip, Şehitkamil, İslahiye, Araban, Nurdağı, Oğuzeli, Karkamış ve Yavuzeli ve komşuları olan Kahramanmaraş, Hatay, Osmaniye, Şanlıurfa, Kilis ve Adıyaman olmakla birlikte İran, Amerika Birleşik Devletleri, Suudi Arabistan, Birleşik Arap Emirlikleri, Ermenistan, Bulgaristan, Türkmenistan nerede yaşıyorsanız yaşayın Azerbaycan Elektronik vizesini sizler için konsolosluklara gitmenize gerek kalmadan, vakit harcamadan biz başvurunuzu gerçekleştirmekteyiz. 
 
Azerbaycan elektronik vizeniz hakkında daha detaylı bilgi edinmek isterseniz Gaziantep ofisimize gelerek yüz yüze bilgi alabilir, +90 (212) 970 05 38 hattımızı arayarak ya da afrika@vizemerkezi.com adresine e-posta göndererek bizlerden bilgilendirme maili alabilirsiniz.

Azerbaycan'a vize kaç günlük ziyaretlerde alınır? - Gaziantep 

Değerli misafirlerimiz, 

Yapacağınız seyahatlerinizin süresi eğer ki 30 günü geçmiyorsa Azerbaycan ülkesi sizi vizeye gerek duymadan ağırlamaktadır. 
ancak yapacağınız seyahat 30 günü geçecek ise vize almalısınız. Vizenizin süresini Azerbaycan'da bulunan büyükelçiliklerden ya da konsolosluğa giderek uzatabilirsiniz. 
 
Azerbaycan da vizenizi nereden uzatabilirim diyorsanız da aşağıda belirtilen konsolosluklardan veya büyükelçiliklerden yapabilirsiniz. 
 
Azerbaycanda bulunan temsilciliklerimiz 
Ülkemizde bulunan Azerbaycan temsilcileri 
buralardan vizenizin süresini uzatabilirsiniz. 
 
Türkiye cumhuriyetin de ve Bulgaristan, İran, Amerika Birleşik Devletleri, Suudi Arabistan, Ermenistan, Birleşik Arap Emirlikleri ve Türkmenistan vatandaşlarının da Azerbaycan elektronik vizesini sizler adına Vize merkezi Gaziantep şubesinde ki uzman arkadaşlarımız tarafından Azerbaycan elektronik vize başvurunuzu yapmaktayız. 
Bu sayede zamanınızdan tasarruf etmiş olacaksınız. konsolosluklara gitmenize gerek kalmayacaktır. 

elektronik vize alınırken hangi belgeler istenmektedir? - Gaziantep 

Azerbaycan'a gitmek için almak istediğiniz elektronik vize için sizlerden istediğimiz belge sadece pasaportunuzun renkli taratılmış ya da net bir şekilde çekilmiş fotoğrafıdır.

Elektronik vize sistemini günümüz de pek çok ülke kullanmaktadır. bu sayede ise konsolosluklara gitmenize gerek kalmamaktadır. 
 
Amerika Birleşik Devletleri, Suudi Arabistan, İran, Birleşik Arap Emirlikleri, Ermenistan, Bulgaristan, Türkmenistan vatandaşları için de vizelerinizi sizleri konsolosluklara yollamadan, Elektronik vize sistemi üzerinden başvurunuzu yapmaktayız, sizlerden de istediğimiz belge sadece pasaportunuzun renkli taratılmış ya da net bir şekilde olan fotoğrafını istemekteyiz. 
 
pasaportunuzun net olan fotoğrafını ya da renkli taratılmış görüntüsünü whatsapp uygulamasından ya da afrika@vizemerkezi.com adresine e-posta ile göndermeniz yeterlidir. 

elektronik vize başvurusunu nasıl yapacaksınız? - Gaziantep 

Vize merkezi Gaziantep şubesi olarak, başvurunuzu sizler adına dikkatli bir şekilde uzman arkadaşlarımız tarafından gerçekleştirilmektedir. 

Pasaportunuzun fotoğrafını bizlere gönderdikten sonra ise başvuru ücreti ödenmelidir. ödeme yapıldıktan sonra sizin adına başvuru formunu doldurdup ilgili makamlara gönderiyoruz.
Başvuru formuna ulaşmak için tıklayınız. 
 
Azerbaycana gitmek için başvurduğunuz Elektronik vizeniz onay aldığı zaman sizlerle irtibata geçerek size vizenizin onay almış halini whatsapp üzerinden ya da e-posta adresinize göndermekteyiz. yolculuğa başladığınız anda ise yanınız da onay alan vizenizin bir örneğini taşımanız yeterlidir. Karşılaştığınız sorun için ise bizimle iletişime geçerek detaylı bilgi alabilirsiniz.

Azerbaycan elektronik vizesini kaç günde çıkmaktadır? - Gaziantep 

Değerli yolcularımız Elektronik vizeniz istediğiniz doğrultusunda iki şekilde olur. Azerbaycan Vizesi ve Azerbaycan express vizesi'dir. 

Azerbaycan vizesi 72 saat içinde sonuçlanmakta ve hemen size göndermekteyiz. Bu süreyi beklemek istemiyor veya acil bir durum var ise Azerbaycan express vizesi sadece 3 saat içinde çıkmakta. 
belirtmeliyim ki bu süreyi etkileyen faktörler bulunmakta bunlar Elektronik Vize sisteminde oluşan aksaklık veya yoğunluklar, resmi tatiller ve konsolosluklar da ki yoğunluklar bu süreyi aksatmaktadır. 
 
Vize merkezi Gaziantep şubesi olarak sizlere hazırlamış olduğumuz bilgilerin haricinde bize sormak istediğiniz sorularınız var ise eğer Gaziantep ofisimizde ki arkadaşlarımızla yüz yüze konuşarak bilgi alabilir, +90 (212) 970 05 38 hattımızdan bilgi alabilir ya da afrika@vizemerkezi.com adresine adresine mail atarak bizlerden bilgilendirme maili tarafınıza iletilir. 
 
Vize merkezi Gaziantep şubesi olarak iyi yolculuklar dileriz.

Azerbaycan ile ilgili bir sorunuz mu var? Bize sorabilirsiniz.

Alanlarında uzman danışmanlarımız sorularınızı en kısa süre içinde cevaplayacaktır.

Tümünü GörüntüleSoru/Yorum Yaz

Telefon
x