Edirne

Adres

İstasyon Mh. İstasyon Cd. No: 15 Merkez, Edirne

Telefon/Faks

0 284 236 76 77

Çalışma Saatleri

Pazartesi - Cuma: 08.30 - 18.00
Cumartesi: 10.00 - 14.00

Eposta

edirne@vizemerkezi.com

Azerbaycan Vize Merkezi, Edirne

Değerli Misafirlerimiz,

Azerbaycan’a gidecek olan Amerika Birleşik Devletleri, Bulgaristan, İran, Ermenistan, Suudi Arabistan, Birleşik Arap Emirlikleri, Türkmenistan ve daha birçok ülkenin Vatandaşları için hazırlanan Azerbaycan Elektronik Vize başvurusunu hakkında detaylı bilgi vereceğimiz yazımıza hoş geldiniz.
Türkiye Cumhuriyetinden Azerbaycan’a gidecek olan vatandaşlarımız için, 30 günü aşmayacak olan Azerbaycan ziyareti için vize almalarına gerek yoktur.
Dünyanın neresinde yaşıyor olursanız olun Bulgaristan, İran, Amerika Birleşik Devletleri, Ermenistan, Suudi Arabistan, Birleşik Arap Emirlikleri, Türkmenistan ve daha birçok ülke vatandaşı için Azerbaycan Elektronik Vize başvurularını uzman vize danışmanlarımız rehberliğinde gerçekleştirmekteyiz. 
Azerbaycan Vize çeşitleri, vize ücretleri, vize başvuru süreçleri ve vize almak için gerekli olan birçok ön bilgiye bu yazımız aracılığıyla kolaylıkla ulaşabileceksiniz.
Konu hakkında telefonla görüşüp daha detaylı bilgi almak isterseniz Vize Merkezi Edirne Şubemize gelerek ya da +90 (850) 460 15 38 numaralı telefondan bilgi edinebilir ya da edirne@vizemerkezi.com adresine mail göndererek uzman arkadaşlarımızdan bu konu hakkında bilgilendirme maili edinebilirsiniz.

 

Azerbaycan Vizesini Kimler Alabilir? – Edirne

Ülkemizden Azerbaycan’a gidecek olan vatandaşlarımız için pasaport türü fark etmeden 30 günü geçmeyecek olan seyahatlerini vizeden muaf bir şekilde gerçekleştirebilirler.
30 günden fazla yapılacak seyahatler için ise; ülkemizde bulunan Azerbaycan konsolosluklarından ya da Azerbaycan’da mevcut olan konsolosluklar yardımıyla vize sürenizi uzatabilirsiniz.
Türkiye Cumhuriyeti’nde ki Azerbaycan dış temsilcilikleri şu şekildedir;
 
Azerbaycan’da ise Türkiye Cumhuriyeti’nin dış temsilcileri şu şekildedir;
 
Bulgaristan, İran, Amerika Birleşik Devletleri, Ermenistan, Suudi Arabistan, Birleşik Arap Emirlikleri, Türkmenistan ve daha birçok ülkenin Vatandaşları için yapacakları Azerbaycan seyahatlerinde konsolosluklara gitmeden Elektronik Vize sisteminden faydalanabilirler. EuroAsia GVS Edirne şubesi olarak uzman kadromuzla beraber sizler adına Azerbaycan Elektronik vize başvurunuzu gerçekleştirmekteyiz.
 

Vize İçin Gerekli Belgeler Nelerdir? – Edirne 

Günümüzde birçok ülkenin de kullanmakta olduğu Elektronik Vize Başvuru sistemi sayesinde Azerbaycan vizesi için konsolosluklara gitmeye gerek kalmadan vize başvurusunda bulunabilirsiniz.

Bulgaristan, İran, Suudi Arabistan, Birleşik Arap Emirlikleri, Amerika Birleşik Devletleri, Türkmenistan, Ermenistan vatandaşlarının gibi birçok ülke vatandaşlarının, Edirne Şubemiz aracılığı ile gerçekleştirebilirler. Edirne ofisimizden Azerbaycan Elektronik Vize başvurularında Pasaportlarının renkli ve net bir şekilde taranmış görüntüsünü iletmeleri yeterli olacaktır. Pasaportunuzun fotoğrafınızın bulunduğu sayfasının renkli bir şekilde taratılmış görüntüsünü ya da net bir şekilde çekilmiş fotoğrafını Edirne ofisimizde çalışmakta olan uzmanlarımıza WhatsApp uygulaması ya da edirne@vizemerkezi.com adresine e-posta yolu ile gönderebilirsiniz.
 

Azerbaycan İçin Vize Başvurusu Nasıl Yapılır? – Edirne

Vize Merkezi Edirne şubemizde ki bu konuda uzman olan arkadaşlarımız sizin yerinize Azerbaycan Elektronik Vize başvurunuzu ustalıkla gerçekleştirmektedirler. Pasaportunuzun fotoğrafınızın bulunduğu sayfasının net ve renkli bir şekilde taratılmış görüntüsü ya da net bir şekilde çekilmiş olan fotoğrafını, E-posta veya WhatsApp yoluyla elimize ulaştırmanız ardından Elektronik Vize başvurusu için ücret ödemeniz gerekmektedir.

Azerbaycan Elektronik Vize başvuru ücretinin Ödenmesi ile birlikte sizin yerinize biz bu formu dikkatli bir şekilde dolduruyoruz ve bu konuyla ilgilenen makamlara gönderiyoruz.
Azerbaycan Elektronik Vizeniz onay aldığı zaman uzmanlarımız bizlere belirtmiş olduğunuz e-posta adresinize onaylı vizenizi yönlendirecektir.
Seyahatiniz başladığı zaman ise sadece size göndermiş olduğumuz onay metninin kopyasını yanınızda taşımanız yeterli olacaktır.
Başvuru sürecinden itibaren sizi düzenli olarak bilgilendirecek ve karşılaşılması muhtemel sorunlar ve çözümleri içinde detaylı bir şekilde bilgilendirileceksiniz.
 

Azerbaycan İçin Vize Ücreti Ne Kadar? – Edirne

Sizler için gerçekleştireceğimiz Azerbaycan Elektronik Vize başvurunuz sizin istediğinize bağlı olarak iki şekilde gerçekleşir;

  • Azerbaycan Elektronik Vizesi 72 saat içerisinde sonuçlanmaktadır.
Eğer 72 saat beklemek istemiyor veya acil bir işiniz varsa da;
  • Azerbaycan Express Vize başvuru sizin için daha uygundur.
Azerbaycan Express Vizesi 3 saat içerisinde çıkar ve size çıktığı anda teslim edilir. 
Ancak resmi tatil günleri, elektronik vize sisteminde oluşabilecek aksaklıklar, konsolosluklardaki yoğunluklar bu süreçte etkilidir.
Sevgili ziyaretçilerimiz, Vize Merkezi Edirne Şubesi olarak sizler için hazırlamış olduğumuz yazımızı okudunuz, daha fazla bilgi edinmek, sorular sormak isterseniz Edirne'deki şubemize gelip yüz yüze konuşabilir, detaylı bilgiler edinebilirsiniz ya da +90 (850) 460 15 38 numaralı telefonumuzu arayabilirsiniz.
 
İyi yolculuklar dileriz.

Azerbaycan ile ilgili bir sorunuz mu var? Bize sorabilirsiniz.

Alanlarında uzman danışmanlarımız sorularınızı en kısa süre içinde cevaplayacaktır.

Tümünü GörüntüleSoru/Yorum Yaz

Telefon
x