Norveç Hakkında Sorular & Yorumlar

Norveç ile ilgili bir sorunuz mu var? Bize sorabilirsiniz.

Alanlarında uzman danışmanlarımız sorularınızı en kısa süre içinde cevaplayacaktır.

Soru/Yorum Yaz

Cevabı Görüntüle
y. Göçer 03/05/17, 20:52
merhaba ben 3 ay önce Norveç'ten geldim. 90 günlük vize ile karımı ziyarete gitmiştim. İlk gittiğimde calısıyordum evraklarım eksizdi...simdi sigortam yok calısmıyorum ama banka hesabımda yeterince param var...bana garanti olan Norveç vatandaşının da maddi durumunda sıkıntı yok...kısacası sigortalı çalışmadığım için sıkıntı yaşar mıyım tekrar 90 günlük vize almak istiyorum? tesekkur ederim...
Cevabı Görüntüle
T. YÜKSEL 27/11/16, 13:06
Merhaba Norveçdeki arkadaşımdan pazartesi günü Davetiyem geldi vize başvurusu yapmak istiyorum gerekli olan vize prosüdürleri hakkında bilgi almak istiyorum.
Teşekkürler
Cevabı Görüntüle
n. ateş 06/11/16, 20:47
Merhaba
Türk vatandaşıyım. Norveç vatandaşı ile evlendim. Norveç’te oturum almak için nereye başvuru yapmalıyım?
Cevabı Görüntüle
h. çelebi 17/10/16, 15:16
Norveç vize başvurum sırasında banka hesabımda para göstermek zorunlu mu? Bu miktar ne kadar olmalı? Bankasız başvuru yapamaz mıyım?
s. temiz 14/10/16, 14:36
Merhabalar vize merkezi. ben kısa bir süre önce norveç e aile birleşimi için başvurdum ve başvurum kabul gördü. Ama bu başvuru çok uzun süreli olduğu için (15 ay) eşime vize alıp yılbaşında orada yanında olmak istiyorum. Bu konuda nasıl bir yol izleyeceğimi bilmiyorum ve nasıl bir vize başvurusunda bulunacağımı da bilmiyorum. Yardımınızdan minnettar olacağım teşekkürler.
Cevabı Görüntüle
hasan 29/09/16, 04:44
merhaba
Norveç'e gitmek istiyorum ama gerekli belgenin ne olduğunu internetten okudum ve bir şey anlayamadım. Yanına gideceğim kişi davet kağıtlarını göndermiştir. Başvuru için ne yapacağımı bilemiyorum. Vize merkezinizden bu konuda yardım istiyorum.
Cevabı Görüntüle
a. yücel 25/09/16, 00:09
Norveç'ten emekliyim ve 12 yaşındaki oslo doğumlu kızım norveç vatandaşı. Eşimle 2003 yılında Oslo'da evlendik. 2009 yılında Türkiye'ye taşındık. Eşim belarus Türk vatandaşı. emekli maaşımdan kendi isteğimle sağlık kesintisi yaptırıyorum. kışın norveç'e gitmeyi planlıyoruz. Hem çoçuklarımı, torunlarımı ziyaret hem de sağlık sorunlarım için. Eşim için multi vize baş vurusunda bulunmak istiyoruz hangi evraklar gerekli iyi günler
Cevabı Görüntüle
A. 08/08/16, 04:29
Ben ahmet özkaya. Daha önce Norveç'e gitmedim ve ailemi ziyaret etmem lazım. Bir kızım var ikinci yolda randevu almak istiyorum.
Cevabı Görüntüle
Murat 08/08/16, 04:29
Selam vize merkezi. ben Antalya Alanya’dan yazıyorum. Norveç vizesi için başvuru formu lazım ve bu işlemler beni çok zorluyor. Lütfen bana yardımcı olun!!!!!
Norveç’e turist olarak gideceğim, teşekkürler iyi çalışmalar…