Norveç Hakkında Sorular & Yorumlar

Vize Merkezi Personel

Norveç ile ilgili bir sorunuz mu var? Bize sorabilirsiniz.

Alanlarında uzman danışmanlarımız sorularınızı en kısa süre içinde cevaplayacaktır.

Pano Soru/Yorum Yaz

2 Yorum Norveç Vizesi İzmir N.R. 25/07/20, 13:19
Merhaba, İzmir’de ikamet etmekteyim ve özel bir şirkette çalışmaktayım. Yaz ayı içerisinde Norveç’e turistik bir seyahat planı yapmaktayım. Sürecimin takibi konusunda sizden destek almak isterim fakat sormam gereken birkaç sorum olacak. Norveç vizesi İzmir şehrinden başvuru yapabilir miyim? Evraklarımı şahsen getirmek isterim. İzmir şehrinde şubeniz var mıdır? Evraklarımı hazırlarken evrak listesinde eksiklik olması durumda ne gibi bir sorun yaşarım? Başvuruyu kaç gün önceden yapmam gerekir? Evrak teslimatından sonra mı randevum alınacak? Evraklar alındıktan sonra kaç gün içerisinde randevu alınmaktadır? Bana yardımcı olursanız çok sevinirim, kolay gelsin.
Cevabı Görüntüle
2 Yorum Norveç Vizesi Trabzon H.K. 25/07/20, 12:48
Merhabalar, Trabzon’da yaşıyorum ve ailemle birlikte Norveç’e gezi düzenliyorum. Annemin vizesi bulunuyor, babam yeşil pasaport sahibi olduğundan yalnızca ben başvuru yapacağım. Öğrenci olduğum için bana babam sponsor olabilir mi? Emekli olduğuna göre hangi evrakları sunması gerekecektir? Ayrıca annem ve babamın vize başvurum esnasında birlikte seyahat edeceğimize dair hangi belgeleri sunmam gerekecek. Norveç vizesi Trabzon için başvuruyu sizin aracılığınızla yapmam mümkün mü? Başvurum için parmak izine hangi şehre gelmem gerekecek? Bana bilgi verebilir misiniz? Teşekkürler.
Cevabı Görüntüle
2 Yorum Norveç Vizesi Gaziantep A.B. 25/07/20, 12:33
Sitenizde dolaşırken Gaziantep’te şubeniz olduğunu gördüm. Norveç vizesi Gaziantep bölgesinden başvuru yapmak istiyorum, bu mümkün olur mu? Başvurum için ihtiyacım olan evrak listesine nerden ulaşabilirim? İşlerimin yoğunluğundan dolayı ofisinize gelmem mümkün değil. Evrakları size nasıl iletebilirim? Gezi amaçlı olacak seyahatim için bir tur satın aldım. Tur şirketinden hangi evrakları istemem gerekir? Başvur sonuçlanma süresi ne kadardır? Parmak izini Gaziantep’te sizin acentenizden mi vereceğim? Eğer vermeyeceksem nereye gitmek gerekecektir? Bana bilgi verir misiniz rica etsem?
Cevabı Görüntüle
2 Yorum Norveç Vizesi Antalya S.N.A. 25/07/20, 11:45
Merhaba, Antalya’da oturanlar için Norveç vizesi Antalya bölgesinden başvuru oluyor mu? Başvurum için kaç gün önceden başvuru yapmam gerekiyor? Süreci bilmediğim için işlemlerim sırasında süreci sizden danışmalık almam mümkün olur mu? Konsoloslukla nasıl çalışmaktasınız? Özel bir firmada çalışmaktayım. Evraklarımı hazırlarken seyahat sağlık sigortasını sizin aracılığınızla yapabilir miyim? Yaparsam ücreti ne kadar? Danışmanlık ücretine dahil midir yoksa ekstra bir ücret mi ödemem gerekecek? Ne kadar ödeme yapmam gerekecek? Danışmanlık ve konsolosluğa ödenecek ücret nedir? Otel ve uçak rezervasyonu evraklarla iletmem gerekecek mi? Bana yardımcı olur musunuz? Kolay gelsin.
Cevabı Görüntüle
2 Yorum Norveç Vizesi Diyarbakır L.B. 25/07/20, 11:29
Merhaba, Diyarbakır’da öğretmenlik yapmaktayım ve yaz tatili için eşimle Norveç’e bir seyahat planlamaktayım. İlk başvurumuz olacağı için parmak izini nereden vermemiz gerekiyor? Norveç vizesi Diyarbakır bölgesinde başvuru yapma hakkımız var mı? Sürecin takibini yapabileceğinizi sitenizden incelerken gördüm. Evrakları size nasıl iletebilirim? Eşim ev hanımı, ben sponsor olabilir miyim? Eşim için hangi evraklar istenir? Bana yardımcı olmanızı rica edeceğim. İyi günler dilerim.
Cevabı Görüntüle
2 Yorum Norveç Vizesi Kayseri Y.A.A. 25/07/20, 11:17
Merhaba, Kayseri’de yaşıyorum. Norveç vizesi Kayseri bölgesinden başvuru yapmak istiyorum. Böyle bir seçeneğimiz var mı? Başvurumu sizin üzerinizden yapmak istiyorum aslında fakat işlem süreci nasıl ilerlemektedir? Evraklarımı size nasıl iletebilirim? Bankacıyım ama izin dilekçem nasıl olmalı? Gerekli evrak bilgisini nasıl vereceksiniz? Randevu işlemeleri sırasında bana eşlik edecek bir yetkili olacak mı? Kayseri’ den başvuru yapamayacak olursam hangi şehre gelmem gerekecek? Bilgisini rica edebilir miyim? Teşekkür ederim.
Cevabı Görüntüle
2 Yorum Norveç Vizesi Adana R.A. 25/07/20, 00:34
Merhabalar, Kızımla birlikte Adana’da yaşamaktayım. Planladığımız seyahat için Norveç vizesi Adana üzerinden başvuru yapılabiliyor mu? Kızım öğrenci olduğundan kızıma sponsor olabiliyor muyum? Sponsor olabiliyorsam ne sunmam gerekecek? Kendim emekliyim, kızım üniversite öğrencisi okuldan ne gibi bir belge talep etmemiz gerekecek? Bu konuda bilgilendirir misiniz? Bu işlemler için danışmanlık hizmet bedeliniz ve konsolosluğa ödenen miktar kişi başı ne kadardır? Evrakları şahsen gelmeden nasıl iletebilirim? İlk başvurumuz olacağı için parmak izine gelmemiz gerekecek mi? İyi çalışmalar dilerim. Kolay gelsin.
Cevabı Görüntüle
2 Yorum Norveç Vizesi Konya M.A. 25/07/20, 00:15
Merhaba, Konya’da oturuyorum, yapacağım 3 günlük gezi için Norveç vizesi Konya üzerinden başvuru yapabilmem mümkün müdür? İşlemler sırasında evrak listesi neye göre iletiliyor? Ben evrakları hazırlarken hangi durum dikkate alınmaktadır? Parmak izini için nereye gitmem gerekir? Konya‘dan verebiliyor muyum? Siz danışmanlık şirketi olarak konsoloslukla işbirliği içerisinde çalışan özel bir şirket misiniz? Bana yardımcı olursanız çok memnun olurum. İyi çalışmalar dilerim.
Cevabı Görüntüle
2 Yorum Norveç Vizesi Bursa B.U. 25/07/20, 00:04
Merhaba, önümüzdeki yıl Norveç için bir tatil planım vardır. Bu planlama için vize işlemlerimde sizden destek alarak ilerlemek isterim fakat Bursa‘da yaşamaktayım. Norveç vizesi Bursa için parmak izi işlemlerinde nereye gelmem gerekecek? Siz direk konsolosluğa mı bağlı olarak çalışıyorsunuz? Ben devlet memuruyum. Okuldan hangi evrakları almam gerekecek? Ne kadar ödemem yapmam gerekir? Ödememle ilgili makbuz alabilir miyim? Bana yardımcı olur musunuz? İyi çalışmalar dilerim.
Cevabı Görüntüle
2 Yorum Norveç Vizesi Ankara Y.S. 24/07/20, 23:54
Ankara‘da ikamet etmekteyim. Norveç’e tur aldım ancak başvuruyla uğraşmamak adına başvurumu sizin aracılığınızla yapmak istiyorum. Fakat aklıma takılan parmak izi için Norveç vizesi Ankara için nereye gelmem gerekir? Başvurumu yaparken çalıştığım şirketten istemem gereken nelerdir? Tur aldığım acenteden istemem gereken evraklar nelerdir? İşlemler kaç günde sonuçlandırılmaktadır? Bana yardımcı olursanız çok mutlu olurum. İyi çalışmalar.
Cevabı Görüntüle
2 Yorum Norveç Vizesi Edirne E.K. 24/07/20, 23:40
Norveç’e bir iş seyahatim olacak, fuara katılımcı olarak katılacağım. Seyahatim için başvurumu turistik mi yapmam gerekli yoksa ticari olarak mı başvuru yapacağım. Vize başvurum sırasında bana destek olmanızı rica edeceğim? Edirne’de ikamet etmekteyim. Edirne’deki ofisiniz aracılığıyla işlemleri yapmam mümkün müdür? Evrak listesini mail yoluyla iletmeniz mümkün mü? Evrak hazırlarken fuarla alakalı neler iletmem gerekir? Norveç vizesi Edirne için bana yardımcı olabilir misiniz? Teşekkür ederim.
Cevabı Görüntüle
2 Yorum Norveç Vizesi Çorlu D.S. 24/07/20, 23:32
Merhaba, Norveç’e ticari bir seyahat planım bulunmaktadır. Yapacağım seyahat için Norveç vizesi Çorlu üzerinden başvuru yapacağım. Başvurumun takibini sizin aracılığınız ile yapabilir miyim? Evraklarımı nereye teslim edebilirim? Şirket sahibiyim, hangi evrakları istemem gerekecektir davet eden taraftan ve başvurum için nereye gelmem gerekecektir? Bana yardımcı olursanız memnun olurum. İyi çalışmalar dilerim.
Cevabı Görüntüle
2 Yorum Norveç Vizesi Çanakkale G.Y. 24/07/20, 23:16
Norveç vizesi Çanakkale başvurusunda bulunmak istiyorum. Çanakkale’den direk başvuru yapabilir miyim? Sizin göreviniz nedir? Belgeler hakkında kısaca bilgi alabilir miyim? Başvuru formunda nelere dikkat edilmelidir? Bana yardımcı olur musunuz? İyi çalışmalar dilerim.
Cevabı Görüntüle
2 Yorum Norveç Vizesi Altunizade İ.A. 24/07/20, 23:01
Merhaba, yaz tatilinde Norveç’e seyahat etmek istiyorum. Eşimle birlikte ikimiz de emekliyiz ve Anadolu yakasında oturmaktayız. Başvuru sırasında eski vizelerimin görsellerini sunmam gerekir mi? Eşim de ben de ayrı ayrı mı evrak hazırlayacağız? Sadece ben banka hesabımı sunsam yeterli olur mu? Norveç vizesi Altunizade üzerinden başvuru yapabilir miyim? Anadolu yakasında Norveç başvuru merkezi var mıdır? Sizden danışmalık aldığım durumda gerekli evrakları size nasıl iletmemiz gerekir? Bilgilendirmenizi rica ediyorum.
Cevabı Görüntüle
2 Yorum Norveç Vizesi İstanbul G.M. 24/07/20, 22:49
Norveç’e planladığım turistik seyahatim için başvurumu İstanbul’dan gerçekleştireceğim. Başvuruyu direk konsolosluktan yapabiliyor muyum? Norveç vizesi İstanbul işlemleri için hizmet veriyor musunuz? Turistik alacağım vize için ne kadar ödeme yapmam gerekecektir? Evraklar neye göre hazırlanmaktadır? Evraklarda eksiklik olması aksaklığa sebep olur mu? Bana bilgi verir misiniz? İyi çalışmalar dilerim.
Cevabı Görüntüle