Konya

Adres

Elimkon Euro Fuar Horozlar mah. Şenyurt sok. no:26 Selçuklu Konya

Telefon/Faks

0 332 225 43 91

Çalışma Saatleri

Pazartesi - Cuma: 08.30 - 18.00
Cumartesi: 10.00 - 14.00

Eposta

konya@vizemerkezi.com

Norveç Vize Merkezi, Konya

Konya Vize Merkezi

Vize Merkezi Konya Ofisimize Hoşgeldiniz,

Ziyaret ettiğiniz bu sayfa, Norveç vizesine Konya’dan başvuru gerçekleştirecek kişiler için hazırlanmıştır.

Norveç vizenizi sorunsuz, kolay ve güvenilir yoldan alabilmek için yukarıda yer alan iletişim bilgilerimizi kullanarak Vize Merkezi Konya ofisimiz ile iletişime geçebilir, vizenizi alabilmek için gerekli koşulları temsilcilerimize danışarak öğrenebilirsiniz.

Konya, Uşak, Denizli, Muğla, Burdur, Isparta, Aksaray, Karaman, Niğde, Mersin, Nevşehir’de ikamet eden vatandaşlar da Norveç vizesi işlemlerini Vize Merkezi Konya şubesi aracılığı ile yapabileceklerdir.

Detaylı bilgi için çağrı merkezimizi arayabilir ya da konya@vizemerkezi.com e-posta hesabımıza vize taleplerinizi iletebilirsiniz.

Norveç Vizesi Konya Vize Merkezi

Konya’de Norveç vizesi başvurusunda bulunacak kişiler aşağıdaki adımları takip ederek Vize Merkezi danışmanlığında vizelerini kolayca alabileceklerdir.

  1. Adım: Vize Merkezi Norveç Vizesi Departmanımızı arayarak bilgi mail’imizi talep ediniz.
  2. Adım: Bilgi e-mailinde belirttiğimiz evrakları hazırlayın.
  3. Adım: Hazırlamış olduğunuz Norveç vize evraklarını ofisimize kargo, kurye ile veya şahsen ulaştırın.
  4. Adım: Onaylamış olduğunuz randevu saati ve tarihinde biyometrik verilerinizi beyan edin.
  5. Adım: Konya Vize Merkezi temsilcilerimizi arayarak başvurunuz hakkında son durumu öğrenin ve pasaportunuzu teslim alın.

Konya Vize Merkezi Çalışma Saatleri

Konya Vize Merkezi Pazartesi, Cuma: 08.30 - 18.30 saatleri arasında, Cumartesi: 10.00 / 14.00 saatleri arasında hizmet vermektedir. Ofisimizi çalışma saatlerimizi içinde randevu almadan ziyaret edebilirsiniz. Yeteri kadar vakti bulunmayan başvuru sahipleri ise temsilcilerimizden randevu talep ederek zaman kaybı yaşamadan temsilcilerimizle görüşme yapabileceklerdir.

Konya’dan yapılacak Norveç vize başvurularında parmak izi ibrazı için Konsolosluk randevusu alınması zorunludur. Vize randevu alımı temsilcilerimizin çalışma alanı içerisindedir. Evraklarınız elimize ulaştıktan sonra sizin planınıza uygun tarih ve saate randevunuz hemen alınmaktadır.

Norveç vizesi randevu işlemleri ile zaman kaybı yaşamayın ve randevu tarihi konusunda önceliklerinizi temsilcilerimizle paylaşarak randevu prosedürlerini temsilcilerimize bırakın.

Konya Norveç Vizesi Kaç Günde Çıkar?

Konya’dan yapacağınız Norveç vize başvurularınız ortalama 15-20 iş günü arasında değişen süre aralığında sonuçlanmaktadır. Bu süre bir kesinlik taşımamakla birlikte Norveç vizesinin kaç günde çıktığı tamamen Konsolosluğun inisiyatifindedir. Temsilcilerimizin, vize başvurularınızın değerlendirme süresine müdahale etmesi söz konusu değildir. Yabancı pasaportla yapılan başvurular belirtilmekte olan bu sürelerden daha uzun bir sürede sonuçlanabilir.

Norveç vizesine Konya’dan yapılacak başvurularda yeteri kadar vaktinizin olup olmadığına emin olmalısınız. Norveç vizesi için Konya dışından evrak göndererek işlem yapmak isteyen yolcularımız kargo sürelerini de dikkate almalarını tavsiye ederiz. Norveç Schengen vize başvuruları için en erken başvuru yapma süresi 3 aydır. Norveç vizesine Konya’dan yapılacak başvurularda tavsiye edilen en geç süre ise 1 aydır.

Vize Merkezi Personel

Norveç ile ilgili bir sorunuz mu var? Bize sorabilirsiniz.

Alanlarında uzman danışmanlarımız sorularınızı en kısa süre içinde cevaplayacaktır.

Panodaki Son Yazılar Tümünü Görüntüle Soru/Yorum Yaz

2 Yorum Norveç Vizesi Konya M.A. 25/07/20, 00:15
Merhaba, Konya’da oturuyorum, yapacağım 3 günlük gezi için Norveç vizesi Konya üzerinden başvuru yapabilmem mümkün müdür? İşlemler sırasında evrak listesi neye göre iletiliyor? Ben evrakları hazırlarken hangi durum dikkate alınmaktadır? Parmak izini için nereye gitmem gerekir? Konya‘dan verebiliyor muyum? Siz danışmanlık şirketi olarak konsoloslukla işbirliği içerisinde çalışan özel bir şirket misiniz? Bana yardımcı olursanız çok memnun olurum. İyi çalışmalar dilerim.
Cevabı Görüntüle