Altunizade

Adres

Altunizade Mah. Kısıklı Cad. No:21/1 Daire:5 Altunizade Üsküdar/İstanbul

Telefon/Faks

+90 (216) 706 01 60

Çalışma Saatleri

Pazartesi - Cuma: 08.30 - 18.00
Cumartesi: 10.00 - 14.00

Eposta

altunizade@vizemerkezi.com

Norveç Vize Merkezi, Altunizade

Altunizade Vize Merkezi

Değerli Ziyaretçilerimiz,

Norveç Vize Merkezi ofisi olarak sizler için sunduğumuz Norveç Vize süreçlerini hazırlamış olduğumuz sayfamıza hoşgeldiniz.

Ele almış olduğumuz sayfanın devamında Norveç Vize başvuru süreçlerine, vize ücretlerine, gerekli evrak listelerine, başvuru süreçlerinin kaç gün içerisinde sonuçlanacağına,Norveç Vize başvuru formuna, vize çeşitleri konusunda yeterli bilgilendirme alabilirsiniz.

Başta İstanbul Anadolu yakası olmak üzere tüm Türkiye’den gerçekleştirecek olduğunuz Norveç Vize başvuruları için Vize Merkezi Altunizade şubesi kapsamında danışmanlık hizmeti sunmaktayız. Sunmakta olduğumuz danışmanlık hizmeti hakkında bilgi alabilmek ve Norveç Vize başvuru süreci hakkında aklınıza takılan sorulara yanıt alabilmek için Altunizade şubemize ​altunizade@vizemerkezi.com​ adresi üzerinden mail atabilir ya da +90(216)7060160 numaralı telefonu tuşlayarak bizlere ulaşabilirsiniz.

Norveç Vizesi Kimler İçin Gereklidir? - Altunizade

Ülkemizden, Norveç’e gerçekleştiricek olduğunuz seyahat öncesinde sahip olduğunuz pasaportun türüne göre vize sahibi olmanız gerekmektedir. Bordo (Umuma mahsus) Pasaport sahibi olan vatandaşlarımız yapacak oldukları seyahat öncesinde vize uygulamasından sorumluyken,Yeşil (Hususi) Pasaport, Siyah (Diplomatik) Pasaport ve Gri (Hizmet) Pasaport sahibi olan vatandaşlarımız ise kısa süreli Norveç seyahatleri için herhangi bir vize uygulamasından sorumlu değillerdir.

Norveç Vize Türleri Nelerdir? - Altunizade

Gerçekleştirecek Norveç seyahatinin gerekçesi, başvuru yapılması gereken vize çeşidini belirlemektedir. Doğru vize çeşidini belirleyebilmek başvuru kapsamında büyük önem taşımaktadır. Konsolosluk tarafından belirlenmiş olan farklı evrak listeleri her vize çeşidine göre farklılık göstermektedir. Altunizade Norveç Vize Merkezi olarak sizler için aşağıda hazırlamış olduğumuz vize türleri sayfalarını inceleyerek , gerekli evrak listelerine ya da Norveç Vize türleri konusunda gerekli bilgilere kolaylıkla erişim sağlayabilirsiniz.

Sizlere özel olarak hazırlanmış olan evrak listelerini talep edebilmek, belirlenmiş vize çeşitleri içerisinde seyahatiniz için uygun olan vize çeşidi hakkında bilgi sahibi olabilmek için Vize Merkezi Altunizade şubemizde hizmet vermekte olan uzmanlarımıza altunizade@vizemerkezi.com​ adresi üzerinden mail atabilir ya da +90(216)7060160 numaralı telefonu tuşlayarak bizlere kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Norveç Vize Başvurusu Nasıl Yapılır? - Altunizade

Norveç Schengen Vize başvuruları, Norveç Ankara Büyükelçiliği tarafından kabul edilmektedir. Ancak hiçbir zahmete girmenize gerek kalmadan Altunizade Norveç Vize Merkezi aracılığı ile Norveç Vize başvurularını kolaylıkla gerekleştirebilirsiniz. Vize uzmanlarımız vize başvurularınızı 4 temel adımda sonuçlandırmaktadır.

  • Norveç Vize Başvurusu İçin Gerekli Olan Evrakların Hazırlanması

Sizler için düzenlenecek ve uzmanlarımız tarafından paylaşılacak olan evrak listeleri Norveç Konsoloslukları tarafından belirlenmiştir. Belirtilen evrakları eksiksiz bir şekilde tamamlamanız gerekmektedir. Evrakları tamamlamanız halinde Altunizade ofisimize kargo yolu ile gönderebileceğiniz gibi bizzat kendiniz gelerek de teslim edebilirsiniz. Uzmanlarımız tarafından gerekli kontroller yapılacak ve evraklarda hatalı veya eksik bir durum olması halinde sizlerle iletişime geçilip gerekli düzenlemeler yapılacaktır.

  • Norveç Vize Başvuru Ücretini Ödenmesi

Gerekli kontrollerin yapılması ve evrakların tamamlanması halinde vize başvurusu için gerekli olan başvuru ücretini ödemeniz gerekmektedir. Norveç başvuru ücreti içerisinde; işlem ücretleri, danışmanlık bedelleri,tüm harç bedelleri ve diğer giderler bulunacak ve ekstra herhangi bir ücret ödemenize gerek kalmayacaktır. Güncel vize başvuru ücretleri hakkında kapsamlı bi şekilde bilgi sahibi olabilmek için +90(216)7060160 numaralı telefonu tuşlayabileceğiniz gibi Altunizade Norveç Vize Merkezi ofisimize altunizade@vizemerkezi.com​ mail adresi üzerinden mail göndererek de bilgilendirme talebinde bulunabilir ve bizlere ulaşabilirsiniz.

  • Biyometrik Verilerin Ve Başvuru Dosyasının Sunumu

En yakın tarihe ve konsoloslukların uygunluk durumuna göre sizler adına Altunizade Vize Merkezi tarafından randevunuz alınacaktır. Parmak izi verme işlemini gerçekleştirmek için önceden belirlenmiş olan saat ve tarihte konsoloslukta bulunmanız gerekmektedir. Biyometrik vize başvurunuz gerçekleşirken hazırlanmış olan başvuru dosyasını gerekli makamlara ulaştıracak olan kişi sizlere randevunuz süresince eşlik edecek olan vize uzmanımızdır. Eğer geçtiğimiz 5 senelik süre zarfında herhangi bir Schengen Vizesi almış ve VIS programına parmak izi kaydında bulunmuşsanız tekrar parmak izi vermenize gerek yoktur.

  • Pasaportunuzun Tarafınıza Teslim Edilmesi

Konsolosluk tarafından belirlenecek olan Norveç Schengen Vizenizin takibi vize uzmanlarımızca yapılacak ve pasaportunuz konsolosluktan teslim alınacaktır. Teslim almış olduğumuz pasaportunuzu dilediğiniz adrese ulaşması için kargoya verilmesini talep edebilir ya da ofisimize gelerek bizlerden de teslim alabilirsiniz.

Norveç Vizesi Kaç Günde Çıkar? - Altunizade

Norveç Schengen Vizesi, ihtiyaç duyulan evrakların sorunsuz bir şekilde yürütülmesi ve eksiksiz bir şekilde tamamlanması halinde 15 ila 20 iş günü içerisinde sonuçlanmaktadır. Belgelerin incelenmesi ve değerlendirilmesi zamanına bağlı olarak değişkenlik gösterebilmektedir. Vize başvuru işlemleriniz ve seyahat planlamanız hakkında görüşmek için uzmanlarımızla en az bir ay öncesinde iletişime geçmenizi önermekteyiz.

Değerli ziyaretçilerimiz, Norveç Vize başvuru işlemleri ile ilgili olarak vize hizmetimizden yararlanabilmek ve uzmanlarımızdan canlı destek alabilmek için Altunizade Norveç Vize Merkezi şubemize +90(216)7060160 numaralı telefonu tuşlayarak ya da altunizade@vizemerkezi.com​ adresine e-posta atarak ulaşabilirsiniz.

Vize başvurularınızda bizleri tercih ettiğiniz için sizlere teşekkür eder ve Norveç seyahatinizde Vize Merkezi Altunizade Şubesi olarak keyifli yolculuklar dileriz.

Vize Merkezi Personel

Norveç ile ilgili bir sorunuz mu var? Bize sorabilirsiniz.

Alanlarında uzman danışmanlarımız sorularınızı en kısa süre içinde cevaplayacaktır.

Panodaki Son Yazılar Tümünü Görüntüle Soru/Yorum Yaz

2 Yorum Norveç Vizesi Altunizade İ.A. 24/07/20, 23:01
Merhaba, yaz tatilinde Norveç’e seyahat etmek istiyorum. Eşimle birlikte ikimiz de emekliyiz ve Anadolu yakasında oturmaktayız. Başvuru sırasında eski vizelerimin görsellerini sunmam gerekir mi? Eşim de ben de ayrı ayrı mı evrak hazırlayacağız? Sadece ben banka hesabımı sunsam yeterli olur mu? Norveç vizesi Altunizade üzerinden başvuru yapabilir miyim? Anadolu yakasında Norveç başvuru merkezi var mıdır? Sizden danışmalık aldığım durumda gerekli evrakları size nasıl iletmemiz gerekir? Bilgilendirmenizi rica ediyorum.
Cevabı Görüntüle
Vize Başvuru Merkezi
Vize Merkezi - 2022 Tüm Hakları Saklıdır PAGE_ID : 40583