Adana

Telefon/Faks

+90 322 245 07 91

Çalışma Saatleri

Pazartesi - Cuma: 08.30 - 18.00
Cumartesi: 10.00 - 14.00

Eposta

adana@vizemerkezi.com

Norveç Vize Merkezi, Adana

Adana Vize Merkezi

Vize Merkezi Adana Ofisimize Hoş geldiniz,

Ziyaret ettiğiniz bu sayfa, Norveç vizesine Adana’dan başvuru gerçekleştirecek kişiler için hazırlanmıştır.

Norveç vizenizi sorunsuz, kolay ve güvenilir yoldan alabilmek için yukarıda yer alan iletişim bilgilerimizi kullanarak Vize Merkezi Adana ofisimiz ile iletişime geçebilir, vizenizi alabilmek için gerekli koşulları temsilcilerimize danışarak öğrenebilirsiniz.

Adana, Malatya, Elazığ, Mardin, Diyarbakır, Antakya, Şanlıurfa, Kilis, Osmaniye, Adıyaman, Kahramanmaraş’ta ikamet eden vatandaşlar da Norveç vizesi işlemlerini Vize Merkezi Adana şubesi aracılığı ile yapabileceklerdir.

Detaylı bilgi için çağrı merkezimizi arayabilir ya da adana@vizemerkezi.com e-posta hesabımıza vize taleplerinizi iletebilirsiniz.

Norveç Vizesi Adana Vize Merkezi

Adana’de Norveç vizesi başvurusunda bulunacak kişiler aşağıdaki adımları takip ederek Vize Merkezi danışmanlığında vizelerini kolayca alabileceklerdir.

  1. Adım: Vize Merkezi Norveç Vizesi Departmanımızı arayarak bilgi mail’imizi talep ediniz.
  2. Adım: Bilgi e-mailinde belirttiğimiz evrakları hazırlayın.
  3. Adım: Hazırlamış olduğunuz Norveç vize evraklarını ofisimize kargo, kurye ile veya şahsen ulaştırın.
  4. Adım: Onaylamış olduğunuz randevu saati ve tarihinde biyometrik verilerinizi beyan edin.
  5. Adım: Adana Vize Merkezi temsilcilerimizi arayarak başvurunuz hakkında son durumu öğrenin ve pasaportunuzu teslim alın.

Adana Vize Merkezi Çalışma Saatleri

Adana Vize Merkezi Pazartesi, Cuma: 08.30 - 18.30 saatleri arasında, Cumartesi: 10.00 / 14.00 saatleri arasında hizmet vermektedir. Ofisimizi çalışma saatlerimizi içinde randevu almadan ziyaret edebilirsiniz. Yeteri kadar vakti bulunmayan başvuru sahipleri ise temsilcilerimizden randevu talep ederek zaman kaybı yaşamadan temsilcilerimizle görüşme yapabileceklerdir.

Adana’dan yapılacak Norveç vize başvurularında parmak izi ibrazı için Konsolosluk randevusu alınması zorunludur. Vize randevu alımı temsilcilerimizin çalışma alanı içerisindedir. Evraklarınız elimize ulaştıktan sonra sizin planınıza uygun tarih ve saate randevunuz hemen alınmaktadır.

Norveç vizesi randevu işlemleri ile zaman kaybı yaşamayın ve randevu tarihi konusunda önceliklerinizi temsilcilerimizle paylaşarak randevu prosedürlerini temsilcilerimize bırakın.

Adana Norveç Vizesi kaç günde çıkar?

Adana’dan yapacağınız Norveç vize başvurularınız ortalama 15-20 iş günü arasında değişen süre aralığında sonuçlanmaktadır. Bu süre bir kesinlik taşımamakla birlikte Norveç vizesinin kaç günde çıktığı tamamen Konsolosluğun inisiyatifindedir. Temsilcilerimizin, vize başvurularınızın değerlendirme süresine müdahale etmesi söz konusu değildir. Yabancı pasaportla yapılan başvurular belirtilmekte olan bu sürelerden daha uzun bir sürede sonuçlanabilir.

Norveç vizesine Adana’dan yapılacak başvurularda yeteri kadar vaktinizin olup olmadığına emin olmalısınız. Norveç vizesi için Adana dışından evrak göndererek işlem yapmak isteyen yolcularımız kargo sürelerini de dikkate almalarını tavsiye ederiz. Norveç Schengen vize başvuruları için en erken başvuru yapma süresi 3 aydır. Norveç vizesine Adana’dan yapılacak başvurularda tavsiye edilen en geç süre ise 1 aydır.

Vize Merkezi Personel

Norveç ile ilgili bir sorunuz mu var? Bize sorabilirsiniz.

Alanlarında uzman danışmanlarımız sorularınızı en kısa süre içinde cevaplayacaktır.

Panodaki Son Yazılar Tümünü Görüntüle Soru/Yorum Yaz

2 Yorum Norveç Vizesi Adana R.A. 25/07/20, 00:34
Merhabalar, Kızımla birlikte Adana’da yaşamaktayım. Planladığımız seyahat için Norveç vizesi Adana üzerinden başvuru yapılabiliyor mu? Kızım öğrenci olduğundan kızıma sponsor olabiliyor muyum? Sponsor olabiliyorsam ne sunmam gerekecek? Kendim emekliyim, kızım üniversite öğrencisi okuldan ne gibi bir belge talep etmemiz gerekecek? Bu konuda bilgilendirir misiniz? Bu işlemler için danışmanlık hizmet bedeliniz ve konsolosluğa ödenen miktar kişi başı ne kadardır? Evrakları şahsen gelmeden nasıl iletebilirim? İlk başvurumuz olacağı için parmak izine gelmemiz gerekecek mi? İyi çalışmalar dilerim. Kolay gelsin.
Cevabı Görüntüle