Norveç İstanbul Fahri Konsolosluğu

Norveç Fahri Konsolosluğu İstanbul Görev Bölgesi
İstanbul, Çorum, Giresun, Kastamonu, Ordu, Rize, Samsun, Sinop, Tekirdağ, Trabzon, Zonguldak
 
Norveç Fahri Konsolosluğu İstanbul Görevlileri

Selim Bilgişin Fahri Konsolos
 
Norveç İstanbul Fahri Konsolosluğu Vize Başvuru Formu
Norveç İstanbul Fahri Konsolosluğu'na vize başvurusunda bulunan kişiler eksiksiz doldurulmuş vize başvuru formu sunmalıdır.

Norveç İstanbul Fahri Konsolosluğu Vize Talep Dilekçesi
Norveç İstanbul Fahri Konsolosluğu'na yapılan vize başvurularında ülkeye yapılacak seyahatin amacının ve şartlarının ifade edildiği vize talep dilekçesi ibraz edilmelidir.

Norveç Fahri Konsolosluğu İstanbul Tatil Günleri
Norveç Konsoloslukları, Norveç Türkiye temsilcilikleri aşağıda bulunan tarih aralıklarında ve Türkiye Cumhuriyeti devletinin resmi tatilleri süresince konsolosluk hizmetlerine ara vermektedir. Norveç vize işlemleri ve Norveç Konsolosluklarında gerçekleştirilecek işlemleriniz için bu tarih aralıklarınızı göz önünde bulundurmalısınız.
 
Norveç İstanbul Fahri Konsolosluğu İletişim
Adres: Bilezik Sokak, No:4, 34427, Fındıklı / İSTANBUL

Telefon: (212) 249 97 53
Faks: (212) 249 44 34

e-mail adresi: selim@vitsan.com.tr - priskilla@vitsan.com.tr - consulategeneral@norwayistanbul.com

Yükleniyor...
İletişim
İstanbul
Tel : 0212 970 05 79
avrupa@vizemerkezi.com
Diğer BilgilerAcil: 0532 476 25 16
Ankara
+90 (312) 970 05 99
ankara@vizemerkezi.com
İzmir
+90 (232) 970 05 99
izmir@vizemerkezi.com
Edirne
+90 (284) 236 24 24
edirne@vizemerkezi.com
Bursa
+90 (224) 322 20 26
bursa@vizemerkezi.com
Antalya
+90 (242) 255 5510
antalya@vizemerkezi.com
Gaziantep
+90 (342) 255 58 21
gaziantep@vizemerkezi.com