İstanbul

Adres

Meşrutiyet Mah. Rumeli Cad. No:78
Tahtaburunyan/Birlik Apt.
D:4 Nişantaşı, Şişli, İSTANBUL

Telefon/Faks

+90 (212) 970 05 99

Çalışma Saatleri

Pazartesi - Cuma: 08.30 - 18.00
Cumartesi: 10.00 - 14.00

Eposta

avrupa2@vizemerkezi.com

Norveç Vize Merkezi, İstanbul

İstanbul Vize Merkezi

Norveç Vize Merkezi İstanbul Şubesi sayfamıza hoşgeldiniz.

İstanbul ve çevre illerde ikamet eden T.C. vatandaşları ve uzun süreli oturum izni sahibi yabancı uyruklu kişiler Norveç turistik, ticari, aile ve arkadaş ziyareti vize türlerini içeren Norveç Schengen vizesi işlemlerini Vize Merkezi İstanbul şubemiz aracılığı ile gerçekleştirebileceklerdir.

Norveç vizesi hakkında bütün sorularınız ve başvuru yapmak için istanbul@vizemerkezi.com üzerinden ve Vize Merkezi Norveç çağrı merkezimizi arayarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İstanbul, Yalova, Tekirdağ, Kırklareli, İzmit, Balıkesir, Adapazarı illeri başta olmak üzere Türkiye’nin her yerinden Norveç vize başvurunuzu Norveç Vize Merkezi İstanbul aracılığı ile yapabilirsiniz.

Norveç Vize Merkezi İstanbul Aracılığı ile Norveç Vizesi Nasıl Alınır?

Aşağıdaki adımları takip ederek Norveç vizenizi hızlı, kolay ve güvenilir şekilde Norveç vize başvurunuzu yapabilirsiniz. İstanbul Norveç Vize Merkezi başvuru sürecinde temsilcileri ve asistanları ile size destek olmaktadır. Ancak unutulmamalıdır ki Norveç vizesi sonucu ve süresi konusunda nihai karar Norveç Başkonsolosluğu ve Norveç Büyükelçiliğine aittir.

  • 1.Norveç Vize Merkezi temsilcilerimizi arayınız ve şartlarınıza uygun Norveç vizesi evraklarının listesini e-mail ile talep ediniz.
  • 2.Bilgi e-mail’inde belirtilen evrakları hazırladıktan sonra şubemize şahsen gelerek veya kargo/kurye ile ulaştırınız.
  • 3.Temsilcilerimiz tarafından alınan randevuda biyometrik verinizi ibraz ediniz.
  • 4.Vize sonucu açıklandıktan sonra pasaportumuzu şubemizden şahsen alabileceğiniz gibi bize vermiş olduğunuz adrese kargo ile gönderimini talep edebilirsiniz.

Norveç Vizesi Başvurusu

Norveç vizesi başvurusu yapmak için öncelikle seyahat amacınızı belirlemeniz ve bu seyahat amacına uygun evrakları hazırladıktan sonra başvuru yapmanız gerekmektedir. Norveç Schengen vizesi en fazla 90 güne kadar verilen kısa süreli bir vizedir. Bu bağlamda seyahat amacınız turistik, aile ve arkadaş ziyareti veya ticari olabilir. Vize evrak listeleri seyahat amacıyla doğru orantılı olarak mesleğe göre değişebilmektedir. Bu nedenle Norveç Vizesi Merkezi İstanbul şubemizi arayarak seyahat detaylarını doğru paylaşmanız, seyahatiniz hakkında nitelikli bilgiler vermeniz size daha iyi hizmet verebilmemiz ve sizin de ihtiyacınız olan vizeyi alabilmeniz açısından önemlidir.

Norveç vizesi başvurularında evraklarınız güncel olmalıdır. Güncel olmayan pasaport, fotoğraf, şirket evrakları ve banka dökümleri ile yapılan başvurular vize reddine sebebiyet verebilmektedir. Evrakların vize randevu tarihi itibariyle güncel olması gerekmektedir. Buna ek olarak Norveç vize başvuru formu, vize talep dilekçesi, firma izin veya görev yazıları, otel ve uçak rezervasyonları gibi tarih içeren belgeler öncelikli olmak üzere bütün evrakların birbirleriyle tutarlı olması gerekmektedir.

Norveç Vize Randevusu İstanbul

Norveç vize işlemlerinde Schengen vize şartları gereği başvuru sahiplerinin vize randevusunda biyometrik veri – parmak izi ibrazı zorunludur. Son 5 yıl içinde alınmış Schengen vizelerinde parmak izi tanınan yolcuların Norveç vize randevusuna gelmeden işlem yapabilmeleri mümkündür. Norveç Schengen vize randevu alımı çalışma sahamız içindedir. Durumunuza uygun başvuru evrakları tarafımıza ulaştıktan sonra vize randevunuz Konsolosluğun öngördüğü en uygun zamana alınmaktadır.

Vize Merkezi Personel

Norveç ile ilgili bir sorunuz mu var? Bize sorabilirsiniz.

Alanlarında uzman danışmanlarımız sorularınızı en kısa süre içinde cevaplayacaktır.

Panodaki Son Yazılar Tümünü Görüntüle Soru/Yorum Yaz

2 Yorum Norveç Vizesi İstanbul G.M. 24/07/20, 22:49
Norveç’e planladığım turistik seyahatim için başvurumu İstanbul’dan gerçekleştireceğim. Başvuruyu direk konsolosluktan yapabiliyor muyum? Norveç vizesi İstanbul işlemleri için hizmet veriyor musunuz? Turistik alacağım vize için ne kadar ödeme yapmam gerekecektir? Evraklar neye göre hazırlanmaktadır? Evraklarda eksiklik olması aksaklığa sebep olur mu? Bana bilgi verir misiniz? İyi çalışmalar dilerim.
Cevabı Görüntüle
Vize Başvuru Merkezi
Vize Merkezi - 2022 Tüm Hakları Saklıdır PAGE_ID : 5918