İzmir

Adres

Akdeniz Mahallesi, Akdeniz Caddesi, No: 8 / B 35210 Konak / İzmir

Telefon/Faks

+90 (232) 970 05 99

Çalışma Saatleri

Pazartesi - Cuma: 08.30 - 18.00
Cumartesi: 10.00 - 14.00

Eposta

izmir@vizemerkezi.com

Norveç Vize Merkezi, İzmir

İzmir Vize Merkezi

Vize Merkezi İzmir Ofisimize Hoşgeldiniz,

Ziyaret ettiğiniz bu sayfa, Norveç vizesine İzmir’den başvuru gerçekleştirecek kişiler için hazırlanmıştır.

Norveç vizenizi sorunsuz, kolay ve güvenilir yoldan alabilmek için yukarıda yer alan iletişim bilgilerimizi kullanarak Vize Merkezi İzmir ofisimiz ile iletişime geçebilir, vizenizi alabilmek için gerekli koşulları temsilcilerimize danışarak öğrenebilirsiniz.

Manisa, Çanakkale, Afyon, Muğla, Balıkesir, Uşak, Isparta, Denizli, Aydın illerinde ikamet eden vatandaşlar da Norveç vizesi işlemlerini Vize Merkezi İzmir şubesi aracılığı ile yapabileceklerdir.

Detaylı bilgi için çağrı merkezimizi arayabilir ya da izmir@vizemerkezi.com e-posta hesabımıza vize taleplerinizi iletebilirsiniz.

Norveç Vizesi İzmir Vize Merkezi

İzmir’de Norveç vizesi başvurusunda bulunacak kişiler aşağıdaki adımları takip ederek Vize Merkezi danışmanlığında vizelerini kolayca alabileceklerdir.

  1. Adım: Vize Merkezi Norveç Vizesi Departmanımızı arayarak bilgi mail’imizi talep ediniz.
  2. Adım: Bilgi e-mailinde belirttiğimiz evrakları hazırlayın.
  3. Adım: Hazırlamış olduğunuz Norveç vize evraklarını ofisimize kargo, kurye ile veya şahsen ulaştırın.
  4. Adım: Onaylamış olduğunuz randevu saati ve tarihinde biyometrik verilerinizi beyan edin.
  5. Adım: İzmir Vize Merkezi temsilcilerimizi arayarak başvurunuz hakkında son durumu öğrenin ve pasaportunuzu teslim alın.

İzmir Vize Merkezi Çalışma Saatleri

İzmir Vize Merkezi

  • Pazartesi, Cuma: 08.30 - 18.30 saatleri arasında,
  • Cumartesi: 10.00 / 14.00 saatleri arasında hizmet vermektedir.

Ofisimizi çalışma saatlerimizi içinde randevu almadan ziyaret edebilirsiniz. Yeteri kadar vakti bulunmayan başvuru sahipleri ise temsilcilerimizden randevu talep ederek zaman kaybı yaşamadan temsilcilerimizle görüşme yapabileceklerdir.

İzmir’den yapılacak Norveç vize başvurularında parmak izi ibrazı için Konsolosluk randevusu alınması zorunludur. Vize randevu alımı temsilcilerimizin çalışma alanı içerisindedir. Evraklarınız elimize ulaştıktan sonra sizin planınıza uygun tarih ve saate randevunuz hemen alınmaktadır.

Norveç vizesi randevu işlemleri ile zaman kaybı yaşamayın ve randevu tarihi konusunda önceliklerinizi temsilcilerimizle paylaşarak randevu prosedürlerini temsilcilerimize bırakın.

İzmir Norveç Vizesi Kaç Günde Çıkar?

İzmir’den yapacağınız Norveç vize başvurularınız ortalama 7 ila 10 iş günü arasında değişen süre aralığında sonuçlanmaktadır. Bu süre bir kesinlik taşımamakla birlikte Norveç vizesinin kaç günde çıktığı tamamen Konsolosluğun inisiyatifindedir. Temsilcilerimizin, vize başvurularınızın değerlendirme süresine müdahale etmesi söz konusu değildir. Yabancı pasaportla yapılan başvurular belirtilmekte olan bu sürelerden daha uzun bir sürede sonuçlanabilir.

Norveç vizesine İzmir’den yapılacak başvurularda yeteri kadar vaktinizin olup olmadığına emin olmalısınız. Norveç vizesi için İzmir dışından evrak göndererek işlem yapmak isteyen yolcularımız kargo sürelerini de dikkate almalarını tavsiye ederiz. Norveç Schengen vize başvuruları için en erken başvuru yapma süresi 3 aydır. Norveç vizesine İzmir’den yapılacak başvurularda tavsiye edilen en geç süre ise 1 aydır.

Vize Merkezi Personel

Norveç ile ilgili bir sorunuz mu var? Bize sorabilirsiniz.

Alanlarında uzman danışmanlarımız sorularınızı en kısa süre içinde cevaplayacaktır.

Panodaki Son Yazılar Tümünü Görüntüle Soru/Yorum Yaz

2 Yorum Norveç Vizesi İzmir N.R. 25/07/20, 13:19
Merhaba, İzmir’de ikamet etmekteyim ve özel bir şirkette çalışmaktayım. Yaz ayı içerisinde Norveç’e turistik bir seyahat planı yapmaktayım. Sürecimin takibi konusunda sizden destek almak isterim fakat sormam gereken birkaç sorum olacak. Norveç vizesi İzmir şehrinden başvuru yapabilir miyim? Evraklarımı şahsen getirmek isterim. İzmir şehrinde şubeniz var mıdır? Evraklarımı hazırlarken evrak listesinde eksiklik olması durumda ne gibi bir sorun yaşarım? Başvuruyu kaç gün önceden yapmam gerekir? Evrak teslimatından sonra mı randevum alınacak? Evraklar alındıktan sonra kaç gün içerisinde randevu alınmaktadır? Bana yardımcı olursanız çok sevinirim, kolay gelsin.
Cevabı Görüntüle