Gaziantep

Telefon/Faks

+90 (342) 255 54 35

Çalışma Saatleri

Pazartesi - Cuma: 08.30 - 18.00
Cumartesi: 10.00 - 14.00

Eposta

gaziantep@vizemerkezi.com

Norveç Vize Merkezi, Gaziantep

Gaziantep Vize Merkezi

Vize Merkezi Gaziantep Ofisimize Hoşgeldiniz,

Ziyaret ettiğiniz bu sayfa, Norveç vizesine Gaziantep’ten başvuru gerçekleştirecek kişiler için hazırlanmıştır.

Norveç vizenizi sorunsuz, kolay ve güvenilir yoldan alabilmek için yukarıda yer alan iletişim bilgilerimizi kullanarak Vize Merkezi Gaziantep ofisimiz ile iletişime geçebilir, vizenizi alabilmek için gerekli koşulları temsilcilerimize danışarak öğrenebilirsiniz.

Gaziantep, Şanlıurfa, Kilis, Osmaniye, Adıyaman, Malatya, Elazığ, Mardin, Diyarbakır, Antakya, Hatay, Kahramanmaraş, Diyarbakır, Şanlıurfa’da ikamet eden vatandaşlar da Norveç vizesi işlemlerini Vize Merkezi Gaziantep şubesi aracılığı ile yapabileceklerdir.

Detaylı bilgi için çağrı merkezimizi arayabilir ya da Gaziantep@vizemerkezi.com e-posta hesabımıza vize taleplerinizi iletebilirsiniz.

Norveç Vizesi Gaziantep Vize Merkezi

Gaziantep’te Norveç vizesi başvurusunda bulunacak kişiler aşağıdaki adımları takip ederek Vize Merkezi danışmanlığında vizelerini kolayca alabileceklerdir.

  1. Adım: Vize Merkezi Norveç Vizesi Departmanımızı arayarak bilgi mail’imizi talep ediniz.
  2. Adım: Bilgi e-mailinde belirttiğimiz evrakları hazırlayın.
  3. Adım: Hazırlamış olduğunuz Norveç vize evraklarını ofisimize kargo, kurye ile veya şahsen ulaştırın.
  4. Adım: Onaylamış olduğunuz randevu saati ve tarihinde biyometrik verilerinizi beyan edin.
  5. Adım: Gaziantep Vize Merkezi temsilcilerimizi arayarak başvurunuz hakkında son durumu öğrenin ve pasaportunuzu teslim alın.

Gaziantep Vize Merkezi Çalışma Saatleri

Gaziantep Vize Merkezi Pazartesi, Cuma: 08.30 - 18.30 saatleri arasında, Cumartesi: 10.00 / 14.00 saatleri arasında hizmet vermektedir. Ofisimizi çalışma saatlerimizi içinde randevu almadan ziyaret edebilirsiniz. Yeteri kadar vakti bulunmayan başvuru sahipleri ise temsilcilerimizden randevu talep ederek zaman kaybı yaşamadan temsilcilerimizle görüşme yapabileceklerdir.

Gaziantep’ten yapılacak Norveç vize başvurularında parmak izi ibrazı için Konsolosluk randevusu alınması zorunludur. Vize randevu alımı temsilcilerimizin çalışma alanı içerisindedir. Evraklarınız elimize ulaştıktan sonra sizin planınıza uygun tarih ve saate randevunuz hemen alınmaktadır.

Norveç vizesi randevu işlemleri ile zaman kaybı yaşamayın ve randevu tarihi konusunda önceliklerinizi temsilcilerimizle paylaşarak randevu prosedürlerini temsilcilerimize bırakın.

Gaziantep Norveç Vizesi Kaç Günde Çıkar?

Gaziantep’ten yapacağınız Norveç vize başvurularınız ortalama 15-20 iş günü arasında değişen süre aralığında sonuçlanmaktadır. Bu süre bir kesinlik taşımamakla birlikte Norveç vizesinin kaç günde çıktığı tamamen Konsolosluğun inisiyatifindedir. Temsilcilerimizin, vize başvurularınızın değerlendirme süresine müdahale etmesi söz konusu değildir. Yabancı pasaportla yapılan başvurular belirtilmekte olan bu sürelerden daha uzun bir sürede sonuçlanabilir.

Norveç vizesine Gaziantep’ten yapılacak başvurularda yeteri kadar vaktinizin olup olmadığına emin olmalısınız. Norveç vizesi için Gaziantep dışından evrak göndererek işlem yapmak isteyen yolcularımız kargo sürelerini de dikkate almalarını tavsiye ederiz. Norveç Schengen vize başvuruları için en erken başvuru yapma süresi 3 aydır. Norveç vizesine Gaziantep’ten yapılacak başvurularda tavsiye edilen en geç süre ise 1 aydır.

Vize Merkezi Personel

Norveç ile ilgili bir sorunuz mu var? Bize sorabilirsiniz.

Alanlarında uzman danışmanlarımız sorularınızı en kısa süre içinde cevaplayacaktır.

Panodaki Son Yazılar Tümünü Görüntüle Soru/Yorum Yaz

2 Yorum Norveç Vizesi Gaziantep A.B. 25/07/20, 12:33
Sitenizde dolaşırken Gaziantep’te şubeniz olduğunu gördüm. Norveç vizesi Gaziantep bölgesinden başvuru yapmak istiyorum, bu mümkün olur mu? Başvurum için ihtiyacım olan evrak listesine nerden ulaşabilirim? İşlerimin yoğunluğundan dolayı ofisinize gelmem mümkün değil. Evrakları size nasıl iletebilirim? Gezi amaçlı olacak seyahatim için bir tur satın aldım. Tur şirketinden hangi evrakları istemem gerekir? Başvur sonuçlanma süresi ne kadardır? Parmak izini Gaziantep’te sizin acentenizden mi vereceğim? Eğer vermeyeceksem nereye gitmek gerekecektir? Bana bilgi verir misiniz rica etsem?
Cevabı Görüntüle