Edirne

Adres

İstasyon Mah. Hakim Çağlar Işık Cad. Özen Plaza No:1/12 Merkez / Edirne

Telefon/Faks

+90 (850) 460 15 99

Çalışma Saatleri

Pazartesi - Cuma: 08.30 - 18.00
Cumartesi: 10.00 - 14.00

Eposta

edirne@vizemerkezi.com

Norveç Vize Merkezi, Edirne

Edirne Vize Merkezi

Vize Merkezi Edirne Ofisimize Hoşgeldiniz,

Ziyaret ettiğiniz bu sayfa, Norveç vizesine Edirne’den başvuru gerçekleştirecek kişiler için hazırlanmıştır.

Norveç vizenizi sorunsuz, kolay ve güvenilir yoldan alabilmek için yukarıda yer alan iletişim bilgilerimizi kullanarak Vize Merkezi Edirne ofisimiz ile iletişime geçebilir, vizenizi alabilmek için gerekli koşulları temsilcilerimize danışarak öğrenebilirsiniz.

Edirne, Tekirdağ, Çorlu, Babaeski, Kırklareli, Çanakkale, Keşan’da ikamet eden vatandaşlar da Norveç vizesi işlemlerini Vize Merkezi Edirne şubesi aracılığı ile yapabileceklerdir.

Detaylı bilgi için çağrı merkezimizi arayabilir ya da Edirne@vizemerkezi.com e-posta hesabımıza vize taleplerinizi iletebilirsiniz.

Norveç Vizesi Edirne Vize Merkezi

Edirne’de Norveç vizesi başvurusunda bulunacak kişiler aşağıdaki adımları takip ederek Vize Merkezi danışmanlığında vizelerini kolayca alabileceklerdir.

  1. Adım: Vize Merkezi Norveç Vizesi Departmanımızı arayarak bilgi mail’imizi talep ediniz.
  2. Adım: Bilgi e-mailinde belirttiğimiz evrakları hazırlayın.
  3. Adım: Hazırlamış olduğunuz Norveç vize evraklarını ofisimize kargo, kurye ile veya şahsen ulaştırın.
  4. Adım: Onaylamış olduğunuz randevu saati ve tarihinde biyometrik verilerinizi beyan edin.
  5. Adım: Edirne Vize Merkezi temsilcilerimizi arayarak başvurunuz hakkında son durumu öğrenin ve pasaportunuzu teslim alın.

Edirne Vize Merkezi Çalışma Saatleri

Edirne Vize Merkezi

  • Pazartesi, Cuma: 08.30 - 18.30 saatleri arasında,
  • Cumartesi: 10.00 / 14.00 saatleri arasında hizmet vermektedir.

Ofisimizi çalışma saatlerimizi içinde randevu almadan ziyaret edebilirsiniz. Yeteri kadar vakti bulunmayan başvuru sahipleri ise temsilcilerimizden randevu talep ederek zaman kaybı yaşamadan temsilcilerimizle görüşme yapabileceklerdir.

Edirne’den yapılacak Norveç vize başvurularında parmak izi ibrazı için Konsolosluk randevusu alınması zorunludur. Vize randevu alımı temsilcilerimizin çalışma alanı içerisindedir. Evraklarınız elimize ulaştıktan sonra sizin planınıza uygun tarih ve saate randevunuz hemen alınmaktadır.

Norveç vizesi randevu işlemleri ile zaman kaybı yaşamayın ve randevu tarihi konusunda önceliklerinizi temsilcilerimizle paylaşarak randevu prosedürlerini temsilcilerimize bırakın.

Edirne Norveç Vizesi Kaç Günde Çıkar?

Edirne’den yapacağınız Norveç vize başvurularınız ortalama 15-20 iş günü arasında değişen süre aralığında sonuçlanmaktadır. Bu süre bir kesinlik taşımamakla birlikte Norveç vizesinin kaç günde çıktığı tamamen Konsolosluğun inisiyatifindedir. Temsilcilerimizin, vize başvurularınızın değerlendirme süresine müdahale etmesi söz konusu değildir. Yabancı pasaportla yapılan başvurular belirtilmekte olan bu sürelerden daha uzun bir sürede sonuçlanabilir.

Norveç vizesine Edirne’den yapılacak başvurularda yeteri kadar vaktinizin olup olmadığına emin olmalısınız. Norveç vizesi için Edirne dışından evrak göndererek işlem yapmak isteyen yolcularımız kargo sürelerini de dikkate almalarını tavsiye ederiz. Norveç Schengen vize başvuruları için en erken başvuru yapma süresi 3 aydır. Norveç vizesine Edirne’den yapılacak başvurularda tavsiye edilen en geç süre ise 1 aydır.

Vize Merkezi Personel

Norveç ile ilgili bir sorunuz mu var? Bize sorabilirsiniz.

Alanlarında uzman danışmanlarımız sorularınızı en kısa süre içinde cevaplayacaktır.

Panodaki Son Yazılar Tümünü Görüntüle Soru/Yorum Yaz

2 Yorum Norveç Vizesi Edirne E.K. 24/07/20, 23:40
Norveç’e bir iş seyahatim olacak, fuara katılımcı olarak katılacağım. Seyahatim için başvurumu turistik mi yapmam gerekli yoksa ticari olarak mı başvuru yapacağım. Vize başvurum sırasında bana destek olmanızı rica edeceğim? Edirne’de ikamet etmekteyim. Edirne’deki ofisiniz aracılığıyla işlemleri yapmam mümkün müdür? Evrak listesini mail yoluyla iletmeniz mümkün mü? Evrak hazırlarken fuarla alakalı neler iletmem gerekir? Norveç vizesi Edirne için bana yardımcı olabilir misiniz? Teşekkür ederim.
Cevabı Görüntüle
Vize Başvuru Merkezi
Vize Merkezi - 2022 Tüm Hakları Saklıdır PAGE_ID : 5789