Norveç'te Nasıl İş Bulabilirim?

B.C. 01/02/19, 10:04
1976 doğumluyum, iç mekan mobilya ve dekarasyon mezunuyum. Yaklaşık 30 yıllık tecrübem var ve 2007'den beri SDÜ tıp fakültesinde ahşap dekorasyon teknisyeni olarak çalışmaktayım. Norveç'te nasıl iş bulabilirim benim kıriterlerimde işçi arayanlarıla nasıl irtibata geçebilirim? İlginize şimdiden teşekkür ederim.
Vize Merkezi

 Merhaba,

Norveç’e eğer çalışmak için gidilmek isteniyorsa, bir oturum iznine ihtiyacınız olacak. Normal şartlarda öncelikle iş bulmanız gerekmekte. Başvuru yapılacak oturum izni, kişinin yeterliliğine ve Norveç’te çalışılacak işe bağlıdır. Vize Merkezi olarak Norveç çalışma izni işlemlerini yapmamaktayız. Konuyla ilgili Vize Merkezi Norveç Oturum sayfamızı inceleyebilirsiniz. Detaylı bilgi ve başvuru şartlarına dair Konsoloslukla iletişime geçmeniz gerekmektedir. 

Ahu Kaya

Vize Merkezi

Ş. t. 10/03/19, 19:10

Merhaba ben siyaset bilimi ve kamu yönetimi son sinif ogrencisiyim ve norvecte staj yapmak istiyorum, İngiltere londrada dil egitimi aldim, bu konu ile ilgili bilgi verebilir misiniz? Nasil staj bulup calisabilirim? Tesekkur ederim

A. G. 04/05/19, 02:52

inşaat mühendisiyim norveçte çalışmak istiyorum orta derece ingilizce biliyorum norveç te mühendislik iş imkanları nasıl ve nasıl oturma izni alabilirim yardımcı olur musunuz ?

M. sağlam 20/05/19, 03:30

Ziraat mühendisligi bu sene bitirecem İsveç'te nasıl iş bulurum saygılar alırlar mı beni

Cevap Ver
Lütfen bu mesajın spam amaçlı olmadığını anlayabilmemiz için yandaki doğrulamayı yapınız.
Telefon
x