Mısır Vizesi Evraklarını Nasıl Öğrenebilirim?

E.E. 17/12/18, 11:00
Mısır vize başvuru formu indirim fakat doğruluğundan emin değilim. Eksik ya da hatalı mı kontrol ettirmek istiyorum. Bir de diğer evraklar nedir nerden bulabilirim?
Vize Merkezi

Merhabalar

Mısır vizesinin çıkması uzun sürmesi sebebi ile vize başvurusunda bulunurken seyahat tarihinize göre vize başvurusunda bulunmanızı önermekteyiz.

Mısır vizesine başvuran 45 yaş üstü kişilerin başvuruları kısa sürede sonuçlanırken, 45 yaş altındaki kişilerin vize başvuruları 2 aya kadar sürebilmektedir. Vize işlem süresi Konsolosluk tarafından yürütülen bir süreç olması sebebi ile dışarıdan herhangi bir müdahale söz konusu değildir. Daha önce 45 yaş altı kişilere kapıda vize uygulaması vardı fakat bu uygulama son bulduğu için Mısır seyahatleri öncesinde vize başvurusunu Türkiye'de yapmaları gerekmektedir. Mısır vizesi için gerekli evraklar arasında yer alan Mısır vize başvuru formunu ve gerekli diğer evrakları tarafımıza ilettiğinizde detaylı incelemeler yapılarak eksik ve hatalı kısımlar düzeltilerek doldurulur. Mısır turistik vizesi için gerekli evrak listesi tarafınıza mail olarak atılmıştır.

Mısır vizesi ile ilgili aklınıza takılan soruları 0212 970 05 87'yi arayarak ya da afrika@vizemerkezi.com adresine e-posta yollayarak çekinmeden sorabilir, güncel evrak listesini isteyebilirsiniz.

Cevap Ver
Lütfen bu mesajın spam amaçlı olmadığını anlayabilmemiz için yandaki doğrulamayı yapınız.
Telefon
x