Cezayir Hakkında Sorular & Yorumlar

Cezayir ile ilgili bir sorunuz mu var? Bize sorabilirsiniz.

Alanlarında uzman danışmanlarımız sorularınızı en kısa süre içinde cevaplayacaktır.

Soru/Yorum Yaz

Cevabı Görüntüle
M. Miran 08/07/17, 22:15
Cezayir'e çalışmak için gideceğim vize ne zaman çıkar öğrenmek istiyorum
Cevabı Görüntüle
T. çapan 31/05/17, 19:13
Merhaba
Öğrenciyim ve Cezayire turistik vize almak istiyorum .Gerekli olan evrak listesi ve vize detayları ile ilgili bilgi almak istiyorum.
Cevabı Görüntüle
D. Başdemir 08/05/17, 15:31
Merhaba ,
Cezayire ticari vize almak istiyorum. Ticari vize için istenen belgeler ve ücret bilgisi almak istiyorum
Cevabı Görüntüle
s. tingir 10/03/17, 16:30
cezayir turistik vize için randevu nasıl alınır ayrıca vize ücretleri nelerdir
Cevabı Görüntüle
SEYİHAN 13/12/16, 14:24
Merhaba, Cezayir'de bulunan bir firmaya iş başvurusunda bulunmuştum. Gerekli evrak olarak diplomam istendi, ancak diplomam düzenleme aşamasında olduğu için okuldan mezun olduğuma dair ıslak imza ve mühürlü bir belge aldım. Aldığım belgede geçerlilik süresi 2 aydır ibaresi bulunduğu için firma tarafından konsolosluğun bu belgeyi kabul etmeyeceği bildirildi. E-devlet üzerinden çıkaracağım mezuniyet belgesi vize işlemlerinde kabul edilir mi?
Cevabı Görüntüle
a. giray 09/12/16, 11:53
Merhaba; Cezayir çoklu giriş turist vizesi maksimum kaç güne kadar olabiliyor? İkinci surumsa vize ücreti ve sizin danışmanlık ücretiniz toplamda ne kadar? iyi çalışmalar diliyorum.
Cevabı Görüntüle
şenol 21/11/16, 16:15
Merhaba kolay gelsin ben Cezayir vizesi çıkarmak istiyorum. Bunun için ne kadar ücret gerekli ve çıkmaması için bir risk var mıdır? Eğer var ise oradan birinin davetiye göndermesi garanti mi olur?
Cevabı Görüntüle
n. kazılıyol 05/08/16, 18:07
Vize Merkezi iyi günler. Cezayir'deki bir firmaya çalışmak için eleman göndermemiz gerekiyor. Firma ile anlaşma imzaladık. Daha önce de Cezayir vize işlemlerimizi sizin üzerinizden yürüttük, memnun kaldık. Tüm işlemleri sizin üzerinizden yürütmek istiyoruz. Hangi evraklar ile başvuru yapabiliriz?
Cevabı Görüntüle
Ö. Faruk Şendur 25/07/16, 14:37
Sayın Cezayir vize merkezi ve okuyucularına
Cezayir vizesi alacaktım. Amerikan ve Türk vatandaşıyım. Vizeye ihtiyacım var mı? Yok mu? Amerika'ya Cezayir vizesi istenmiyorsa uçak biletimi alıp gitmek istiyorum.