Cezayir Vize İşlemleri

Cezayir Vize İşlemleri

Cezayir vize işlemleri ve başvurunuzu sizin adınıza yapmak için konsolosluk tarafından yetkilendirilmiş olan Vize Merkezi aracılığıyla güvenle yapın! Vize sürecinizin planlanması, başvuru yapılması ve takibi konusunda deneyimli ve uzman kadromuz her zaman sizlerle.

Cezayir Devleti, ülkeye yapılacak olan girişler için seyahat amaçlarına uygun olarak giriş vizelerini farklı türlerde kategorize etmiştir. Planladığınız seyahate en uygun olan vize türünün belirlenmesi, gerekli Cezayir vize evraklarının hazırlanması noktasında sizlere zaman kazandıracaktır. Ayrıca doğru evrakların hazırlanıp eksiksiz sunulması vize başvurunuzun da olumlu değerlendirilmesini sağlayacaktır. 

Cezayir vize işlemleri hakkında en güncel bilgiler ile takip edilecek adımlar için uzman Cezayir vize danışmanlarımız ile irtibata geçmeniz yeterli olacaktır. Uzman Cezayir vize danışmanlarımız sizleri başvurmanız gereken vize türü konusunda yönlendirecek, hazırlanması gereken evrak listesini tarafınıza iletecektir.  Bunun için; vize merkezi web sitesinde yer alan “Vize İşlemleri” bölümünde yer alan “vize türü” seçimini yapmanız yeterli olacaktır.

Başvurmanız gereken vize türü hakkında ulaşabileceğiniz genel bilgilerin yer aldığı sayfa dışında vize danışmanlarımız ile doğrudan irtibata da geçebilirsiniz. İrtibata geçtiğiniz vize danışmanımız gerekli evrak listesini tarafınıza sunduktan sonra adınıza başvuru yapabilmeniz için kargo aracılığı ile ya da bizzat ofislerimize gelerek vize işlemlerinizi başlatabilirsiniz.

Hazırladığınız Cezayir vize başvuru evrak dosyanızı tarafınıza iletir iletmez vize başvuru süreciniz başlayacaktır. Olumlu sonuçlanan vizeniz sonrasında yine pasaportunuzu ofislerimize bizzat gelerek ya da belirttiğiniz adresinize kargo yolu aracılığıyla teslim alabilirsiniz.

Cezayir Vize İşlemleri için Neden Vize Merkezi'ni Seçmeliyim?

Cezayir vize işlemlerini Vize Merkezi aracılığıyla gerçekleştirmeniz durumunda:

 • Vize Merkezi Cezayir uzman vize danışmanları seyahat planınıza en uygun olan vize türünü belirler.
 • Belirlenen vize türünüze ve maddi, sosyal statünüze en uygun ve gerekli evrak listesi oluşturulur.
 • Vize başvurunuz ve bulunduğunuz durumla alakalı en uygun dilekçeler editörlerimiz tarafından itina ile hazırlanır.
 • Başvurunuzu destekleyici evrakların hazırlanması konusunda yönlendirilir, yardım alırsınız.
 • Evraklarınızın hazırlanması noktasında çok fazla olabilen kırtasiye hizmeti (yazıcı, fotokopi, vs ) işlemleriniz ücretsiz karşılanır.
 • Hazırlamış olduğunuz evraklar arasında yer alması gereken evraklar ile gelirinizi gösteren diğer bilgi ve belgeler itina ile incelenerek vize başvurunuzun olumsuz değerlendirilmemesi için en uygun olan güncel ve doğru bilgileri sunmanız sağlanır.
 • İsteğinize bağlı olarak seyahat sağlık sigortanız tarafımızca oluşturulur.
 • Seyahatiniz için gerekli uçak ve otel rezervasyonlarınız gerçekleştirilir.
 • Cezayir vize başvurusuna şahsen gelmenize gerek olmadığı durumda dış operasyon sorumlumuz tarafından vize başvurunuz gerçekleştirilir.
 • Vize başvuru sonucunuz tamamlandığında Vize Merkezi Cezayir uzman vize danışmanlarımızca bilgilendirilerek, vizeniz tarafınıza teslim edilir.

Cezayir Vize İşlemleri 2024

Cezayir vize işlemlerinizin ilk adımı, Cezayir’e yapacak olduğunuz seyahate en uygun vize türünün belirlenmesi olacaktır. Cezayir’e yapılacak olan seyahatiniz turistik bir seyahatse bu doğrultuda otel rezervasyonu gibi ekstra işlem ve dosyalama süreci gerekecekken, bu seyahat ticari vize türünü gerektiriyorsa bu durumda da ticari faaliyet ve seyahatinizi destekleyen evraklar gerekebilecektir.

Vize başvuru sürecinde en doğru ve eksiksiz evrakların hazırlanması seyahat planına uygun vize türünün belirlenmesi sayesinde olacaktır. Vize türünüzün belirlenmesi için Cezayir uzman vize danışmanlarımızla doğrudan iletişime geçebileceğiniz gibi web sitemiz “Vize İşlemleri” sayfasında yer alan “vize türü” sekmesi ile seyahat planınıza en uygun vize türünü belirleyebilir, yardım alabilirsiniz.

Cezayir vize işlemleri, başvurmanız gereken vize türünün belirlenmesi ile bu vize türünün gerektirdiği evrak listesinin hazırlanması süreciyle devam edecektir. Cezayir vize işlemleri konusunda her aşamada sizlere yardımcı olacak olan vize danışmanlarımız sizleri bu noktada da yönlendirecektir. Vize türünüzün gerektirdiği evrak listesi tarafınıza yollandıktan sonra bu evrakların nasıl hazırlanması gerektiği, içeriklerinin ve doğruluğunun nasıl olacağı konusunda da danışmanlarımızdan yardım alabilirsiniz. 

Vize türünün gerektirdiği Cezayir vize başvuru gerekli evrakları dosyasını bizzat ofislerimize gelerek teslim edebileceğiniz gibi kargo yoluyla da bizlere ulaştırabilirsiniz. Sizlerden istenen evrakların doğruluğu ve eksiksizliğinin kontrolü sonrası alınmış olan randevu saat ve tarihinde sizin adınıza başvurunuz gerçekleştirilecektir.

Cezayir vize işlemleri ve diğer konularda detaylı bilgi alabilmek için uzman Cezayir vize danışmanlarımız ile irtibata geçebilirsiniz. 

Cezayir Turistik Vizesi

Cezayir turistik vizesi Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarından Umuma Mahsus (Bordo) Pasaport sahiplerinin alması zorunlu olan vize türlerindendir. Cezayir Devleti, ülkeye yapılacak olan turistik ziyaretler için birçok ülkede olduğu gibi Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarını da vizeye tabi tutmaktadır. Ancak “diplomatik“, “hizmet” ve “hususi” pasaport sahibi Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının 90 güne kadar yapacak oldukları Cezayir turistik gezileri için vize alma yükümlülükleri yoktur. 

Cezayir turistik vizesi başvuruları şahsen değil, bu konuda konsoloslukça yetkilendirilmiş olan acenteler aracılığı ile yapılmaktadır. Vize Merkezi bu konuda Cezayir Konsolosluğu tarafından yetkilendirilmiş bulunmaktadır. Vize türünüzün gerektirdiği evrak listesinin hazırlanması, eksiksiz bir şekilde sunulması ve vizenizin tarafınıza iletilmesi konusunda sizlere yardımcı olmaktayız. 

Cezayir turistik vizesi başvurusunda bulunmak için şahsen ofislerimize gelerek ya da kargo aracılığı ile gerekli evrakları tarafımıza ulaştırmanız yeterlidir. Sonrasındaki tüm süreçlerde sizler adına işlem yapacak olup başvurunuzu takip edeceğiz. 

Cezayir turistik vize başvurusu ve konuyla alakalı detaylı bilgi için Cezayir uzman vize danışmanlarımız ile irtibata geçebilirsiniz.

Cezayir Konsolosluğu

Cezayir Konsolosluğu İstanbul’da bulunmakla birlikte büyükelçilik binası Ankara’dadır. Konsolosluklar ülkelerin dış ülkede kendi ülkesinin menfaatlerini korumak ve dış ilişkilerini canlı tutmak üzere kurulmaktadır. Bunun yanında dış ülkelerde yaşayan kendi vatandaşlarının menfaat ve vatandaşlık işlemleriyle alakalı hizmet vermektedir.

Cezayir Konsolosluğu Türkiye’de hizmet verirken Cezayir’in menfaatlerini korumak, geliştirmek, diplomatik süreçleri kontrol ve idame etmek ile görevli resmi bir kurumdur. Konsolosluğun hizmet ve yükümlülüklerinin çerçevesi iki ülke arasında imzalanan çeşitli antlaşma ve nizamnameler ile belirlenmiş durumdadır.

Cezayir Konsolosluğu Türkiye’deki ticari, ekonomik ile siyasi faaliyetleri korumak ve işlemleri yürütmenin yanında vatandaşlık hizmetlerini de yerine getirir. Hem Cezayir’e gitmek isteyen vatandaşların hem de kendi ülkesinin Türkiye’de yaşayan vatandaşların vatandaşlık hizmetlerini yürütmektedir.

Cezayir Konsolosluğu’nun diğer bir görevi ise tıbbi ve kanuni konularda rehberlik etme, vatandaşlık ölüm ve doğum gibi işlemleri gerçekleştirmektedir. Cezayir Konsolosluğu tarafından yetkilendirilmiş bulunan Vize Merkezi aracılığı ile tüm vize işlemlerinizi sizin adınıza gerçekleştirme yetkimiz bulunmaktadır. Cezayir Konsolosluğu ve vize işlemleri konusunda yardım ve bilgi almak için vize danışmanlarımız ile irtibata geçebilirsiniz.

Cezayir Vizesi İçin Sağlık Sigortası Zorunlu Mu?

Cezayir vizesi başvurusunda bulunacak olan vatandaşlar, başvurmak zorunda oldukları vize türü gerekli evrakları arasında seyahat sağlık sigortasını da sunmak zorundadırlar. Cezayir vize türlerinin her kategorisi kendi içinde farklı evrak sunmayı gerektirmektedir. Turistik vize başvurusu için otel ve uçak rezervasyonları sunmak zorunlu iken ticari vize için iş anlaşma metni, vergi ve imza sirküsü gibi evraklar zorunlu iken eğitim ve diğer vize türleri başka evrakların sunumunu gerektirmektedir.

Cezayir turistik ve diğer türde vize başvurularında bulunacak olan tüm vatandaşların sunmak zorunda olduğu genel evraklar arasında sağlık sigortası da yer almaktadır. 

Cezayir vizesi için sağlık sigortasının Cezayir’e yapılacak olan seyahat süresinin tamamını kapsamak zorunluluğu bulunmaktadır. Cezayir vizesi için sağlık sigortası ile diğer evraklar hakkında bilgi almak ve vize başvurusunda bulunmak için uzman vize danışmanlarımız ile iletişime geçebilirsiniz.

Cezayir Vize Başvurumu Seyahat Amacına Göre Nasıl Yaparım?

Cezayir vize başvurularında Cezayir Devleti, ülkeye yapılacak olan girişleri seyahat planlarına göre kategorize etmiştir. Bu şekilde ülkeye yapılacak olan girişler kontrol altına alınırken, vize başvuru sahiplerinin gereksiz evrak prosedürleri ile vakit kaybetmelerinin önüne geçilmek istenmektedir.

Seyahat planları doğrultusunda farklı türlere ayrılan başvuru evrakları listesi sayesinde ziyaretçiler sadece sunmak zorunda oldukları evrakları tamamlayarak sorunsuz bir şekilde vizelerini alabilmektedirler. Hangi tür vizeye başvurmanız gerekiyorsa o vize türünün gerektirdiği evrakları hazırlayabilmeniz için, başvurulacak olan vize türleri aşağıda sıralanmıştır:

Hangi tür vizeye başvuracak olursanız olun, tüm kategoriler ile ilgili bilgi alabileceğiniz Vize Merkezi, konsolosluk tarafından yetkilendirilmiş durumdadır. Bu nedenle tüm vize türleri için uzman Cezayir vize danışmanlarımızdan bilgi alırken, vize başvurunuzu sizin adınıza yapmamız için de talepte bulunabilirsiniz. 

Cezayir Vize başvurusunda bulunmak ve gerekli evrak listesine ulaşmak için uzman vize danışmanlarımız ile irtibata geçiniz.

Cezayir Vize Başvurusu için Gerekli Evraklar Nelerdir?

Cezayir vize başvurusu için gerekli evraklar her vize türü için farklılık gösterebilmektedir. Cezayir Devleti tarafından kategorize edilmiş vize türleri kişinin ülkeye yapacak olduğu seyahatin amacı ve süresine göre değişiklik göstermektedir. Bunun yanında Cezayir vize başvurusunda bulunacak olan kişinin seyahat planıyla birlikte mesleki durumu, maddi göstergeleri gibi detaylar sunulacak olan evrakları çeşitlendirmektedir.

Cezayir vize başvurusunda bulunacak olan kişi öğrenci ise sunacağı evraklar eğitim, kazandığı ya da okuyacağı kurum belgeleri ile diploma ve tanınırlık gibi detayları gerektirecektir. Ancak Cezayir’e çalışmak ya da ticari faaliyette bulunmak için gidiliyorsa kişinin sunacağı evrak yapılacak olan işle birlikte şirket evraklarının sunumunu da gerektirecektir.

Cezayir vize işlemleri ve gerekli evrak listesine ulaşmak için Cezayir uzman vize danışmanlarımız ile iletişime geçebilir ya da sitemizde yer alan soru/yorum kısmını kullanarak sizlerle iletişime geçmemizi talep edebilirsiniz.

Cezayir vize başvurusu için gerekli evrak listesi tarafınıza iletilirken başvurunuzu adınıza yapmamız için talep oluşturabilir, gerekli evrakları şahsen ya da kargo yolu ile ofislerimize ulaştırabilirsiniz.

Cezayir Vize Ücreti 2024

Cezayir vize ücreti, konsolosluk tarafından belirlenmekte olup, konsoloslukça vize başvuru işlemleri için talep edilmektedir. Cezayir vize ücreti vizenizin kabul olmaması durumunda iade edilmeyecektir. Ücretin belirlenmesi, talep edilmesi, iadesinin yapılmaması gibi tüm sürecin tasarrufunun konsoloslukta olduğunu hatırlatmak isteriz.

Cezayir vize ücreti 2024 yılında güncellenmiş olup, başvurusunda bulunacağınız vize türüne göre değişiklik göstermektedir. Bunun yanında Cezayir’de kalacağınız süre, ülkeye kaç kere giriş çıkış yapılacağı, ülkeye hangi amaçla gittiğiniz gibi detaylara göre vize ücretinde farklılıklar olabilecektir.

Cezayir vize ücreti hakkındaki tüm detaylara Cezayir uzman vize danışmanlarımız aracılığı ile ulaşabilirsiniz. Vize başvuru gerekli evrakları arasında yer alan Cezayir vize başvuru ücreti yatırıldığını gösteren dekontun da yer alması gerekmektedir. Dekontun başvuru sırasında sunulmaması durumunda başvurunuzun olumsuz değerlendirilmesi söz konusu olabileceğinden bu detayın önemini vurgulamak isteriz.

Cezayir vize ücreti farklılık gösterebilmekle beraber genel olarak; turistik vize başvurusunda bulunmak isteyen kişiler için 40 Euro’dur. Cezayir 90 günlük ticari vize başvurusunda bulunmak isteyen kişilerin ödemek durumunda olduğu ücret ise 100 Euro’dur. En güncel Cezayir vize ücreti konusunda Cezayir uzman vize danışmanlarımız ile iletişime geçmenizi tavsiye etmekteyiz.

Cezayir vize ücreti 2024 ve gerekli evrak listesi ile diğer tüm detaylar hakkında Cezayir uzman vize danışmanlarımız ile iletişime geçebilirsiniz.

Cezayir Vize Başvurusu Ne Kadar Sürede Sonuçlanır?

Cezayir vize başvurusu, başvurusunda bulunulan vize türüne göre değişiklik gösterebilmektedir. Başvurusunda bulunulan vize türleri kendi içlerinde farklı evrak sunumlarını gerektirebilmektedir. Bunun yanında yine başvurulan vize kategorisinin gerektirdiği evraklar sunulmuş olsa bile konsolosluk, ekstra evrak sunumu ya da yüz yüze görüşme talebinde bulunma hakkını saklı tutmaktadır.

Cezayir vize başvurusunda bulunacak olan kişilerin gerek ekstra evrak talebi ya da yüz yüze görüşme talepleri dışında tatil günleri detayını da unutmamaları gerekmektedir. Cezayir Konsolosluğu, her iki ülkenin resmî tatil günlerinde çalışmadığından, planladığınız başvuru süresi bu tatil günlerine denk geliyor ise uzama ihtimalini içerebilmektedir. Ayrıca konsolosluk belirli dönemlerinde yaşanabilecek muhtemel yoğunluklarda da vize başvuru sonuçlanma süresinin uzama ihtimali unutulmamalıdır.

Cezayir vize işlemleri tüm bu detaylar dikkate alınarak yapıldığı taktirde ortalama olarak 10 iş günü içerisinde sonuçlanabilmektedir. Planlamış olduğunuz Cezayir seyahat tarihinizden en az 1 ay öncesinde başvuru sürecine başlamak ve evrakların hazırlık süresi bu tarihleri unutmadan hazırlamanız sizin yararınıza olacaktır.

Cezayir vize başvurusu ne kadar sürede çıkar gibi vize başvuru süreci ile alakalı tüm detaylar hakkında detaylı bilgi almak için uzman Cezayir vize danışmanlarımız ile irtibata geçiniz.

Vize Merkezi Aracılığıyla Cezayir Turistik Vizenizi Nasıl Alabilirsiniz?

Vize Merkezi aracılığı ile vize başvurusunda bulunmak ve tüm süreci sizin adınıza yürütmek için konsolosluk tarafından yetkilendirilmiş bulunmaktayız. Yıllardır konusunda uzman olan Vize Merkezi bu alanda güvenilirliğini ispatlamış bulunmaktadır.

Siz değerli vatandaşlarımızın memnuniyeti ve vize başvuru süreçlerini en hızlı ve güvenilir şekilde tamamlayabilmek adına uzman vize danışmanlarımız ve ekibimizle hizmetinizdeyiz.

Cezayir vize başvurusunda Vize Merkezi aracılığıyla bulunmak için aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz:

 • Müşteri temsilcilerimiz ve vize danışmanlarımız ile irtibata geçerek talebinizi iletiniz. Vize Merkezi Cezayir vize departmanı uzman vize danışmanları ile irtibata geçerek Cezayir’e yapmayı planladığınız seyahat planını aktarmanız gerekmektedir. Seyahat planınız, ülkede hangi amaçla ve ne kadar süre bulunacağınız önemlidir. Bu doğrultuda vize danışmanlarımız başvurmanız gereken vize türü ve bunun için hazırlamanız gereken evrak listesini tarafınıza iletecektir.
 • İkinci adım olarak tarafınıza iletilen gerekli evrak listesini hazırlamanızı isteyeceğiz. Bu liste, sizlerin kişisel ve maddi durumunuzun beyanını içeren evraklardan oluşmaktadır. Bu evrakları listede yazıldığı gibi, sizlere nasıl hazırlanması gerektiği aktarıldıysa o doğrultuda hazırlamanız gerekecektir.
 • Tamamlamış olduğunuz evrakları şahsen ofislerimize gelerek verebileceğiniz gibi kargo aracılığıyla da bizlere ulaştırabilirsiniz. Şahsen ofislerimize gelerek evrak tesliminde bulunmak istiyorsanız randevu almanıza gerek bulunmamaktadır.
 • Tarafımıza ulaştırmış olduğunuz evrakların incelenmesi, varsa eksik ya da hataların tamamlanması için uzman vize danışmanlarımız sizlerle irtibata geçeceklerdir.
 • Evraklarınız hatasız bir şekilde hazırlandıktan sonra vize başvurusu, dolduracağınız form aracılığıyla ve imzalarınız ile tarafımıza emanet edilmektedir. Konsolosluk tarafımdan yetkilendirilmiş olan Vize Merkezi, sizler adına vize başvuru sürecini başlatacaktır. Cezayir vize başvuruları ortalama olarak 10 iş gününde sonuçlanmaktadır. 

Olası gecikmeler, resmi tatil günleri dışında 10 günde sonuçlanması amaçlanan bu süreç tamamlanıp vizeniz onaylandıktan sonra vizeniz tarafınıza iletilecektir. Şahsen ofislerimize gelerek vizenizi alabileceğiniz gibi, belirtmiş olduğunuz adrese kargo yoluyla teslimi de mümkün olacaktır.

Vize Merkezi aracılığı ile Cezayir Vize İşlemleri ya da Cezayir vizesi başvurusunda bulunmak ya da süreç hakkında detaylı bilgi almak için vize danışmanlarımız ile iletişime geçiniz.

Cezayir Vize Ücretleri 2022

Cezayir ile ilgili sizden gelen sorular

8 sorudan en popüler 8 soru görüntüleniyor. Tüm soruları göster

 • Cezayir vize başvurusu
  S. Yılmaz, 18 Nis 2020, 23:43

  Merhaba, Geçen sene ortağım Cezayir’deki bir firma ile iş yapmak için görüşmeler yapmıştı. Cezayir’deki firma bizi görüşmek için oraya çağırıyor ve bizde Aralık ayında gitmeyi planlıyoruz. Bize davetiye göndereceklerini söylediler ne kadar geçerli olur ve Cezayir vize başvurusu ne zaman yapmalıyız? Gerekli evraklar ve prosedürler hakkında bilgi vermenizi rica ederiz.

  Cevabı Görüntüle Yorum Ekle
 • Cezayir vize ücreti 2020
  H. Kılınç, 18 Nis 2020, 22:02

  Merhaba, Cezayir vize başvurusu için internette bir sürü farklı fiyat görüyorum. Cezayir vize ücreti 2020 yılı için ne kadar? Başvuru yaparken konsolosluğa ödediğimiz para ret almamız durumunda iade ediliyor mu? Benim pasaportum bordo ama arkadaşımın yeşil pasaport onun ödeyeceği ücrette aynı mı olacak? Yanıtlarınız için teşekkür ederim.

  Cevabı Görüntüle Yorum Ekle
 • Cezayir çok girişli vize
  M. Gürlü, 18 Nis 2020, 21:48

  Merhaba, Geçen yıl Cezayir ticari vize almıştım ve bu sene tekrar başvuru yapacağım. Ancak birçok kez gidip gelmem gerekecek bu yüzden çok girişli vize almak istiyorum. Bordo pasaport sahipleri için Cezayir çok girişli vize almanın şartları nelerdir? Desteğiniz için şimdiden teşekkür ederim.

  Cevabı Görüntüle Yorum Ekle
 • Cezayir vize reddi
  G. İpekli, 18 Nis 2020, 21:13

  Merhaba, Cezayir’e 2 ay önce vize başvurusunda bulundum ancak dosyamı kabul etmediler. Belgelerin yetersiz olduğunu tekrar hazırlayıp başvurmamı söylediler. Bu durumda Cezayir vize reddi mi oldum? Ben bütün evraklarımı eksiksiz hazırlamıştım ve davetiyemde vardı. Bu durumda aynı evraklarla gitmem yine geri çevirmelerine sebep olur diye düşünüyorum. Ne yapmalıyım desteğinizi rica ederim.

  Cevabı Görüntüle Yorum Ekle
 • YEŞİL PASAPORT CEZAYİR VİZESİ
  T.T, 17 Nis 2019, 12:27

  Emekliyim yeşil pasaporta sahibim turistik olarak gitmek istesem vizeye ihtiyaç var mı?

  Cevabı Görüntüle Yorum Ekle
 • Cezayir Vizesi Davetiyesiz Nasıl Alınır?
  G.Ö, 29 Ara 2018, 12:54

  Merhaba Cezayir'e ticari amaçla gitmek istiyorum. Buradaki işim için orada bir takım görüşmeler gerçekleştirmek ve kendime pazar bulabilmek için gideceğim. Fakat sanırım Cezayir'e davetiye gerekmekte. Benim şu an kontakta olduğum bir kişi ya da kurum yok. Ben vizeye başvuramayacak mıyım? Lütfen bu sorunumu çözmek için yardımcı olun. İletişim bilgilerimi paylaştım. Sizden acil yanıt bekliyorum.

  Cevabı Görüntüle Yorum Ekle
 • Cezayir Vizesi
  a. giray, 09 Ara 2016, 11:53

  Merhaba, iki ay sonra Cezayir vizesi alarak seyahat etmeyi planlıyorum. Cezayir’e daha önce hiç başvuru yapmadım. Cezayir’e yapacağım bu seyahat turistik olacak bazı evraklar hazırladım ancak emin değilim. Bana başvuru için destek olmanızı rica ederim. Teşekkür ederim.

  Cevabı Görüntüle Yorum Ekle
 • Cezayir vizesi nasıl alınır 2020
  şenol, 21 Kas 2016, 16:15

  Merhaba, ben Türkiye’de özel bir sektörde çalışan ancak yabancı pasaport sahibi ve Almanya Vatandaşıyım. Türkiye’de oturumum var ve Cezayir’e ticari faaliyetler için gitmem gerekiyor. Yabancı pasaport sahibi olduğum için Cezayir vizesi nasıl alınır 2020 yılında? Teşekkürler.

  Cevabı Görüntüle Yorum Ekle

Cezayir için Soru Sorun

Alanlarında uzman danışmanlarımız sorularınızı en kısa süre içinde cevaplayacaktır.

Hızlı Erişim

Hemen Başvur

Hemen Başvur

Alanlarında uzman danışmanlarımız ile vize başvurularınızı hızlıca tamamlayın.

Whatsapp