Ticari Vize Dilekçe Örneği

Cezayir'e Ticari (iş toplantısı, konferans, alan araştırması vb.) amaçla seyahat eden kişilerin yapacakları seyahat ile ilgili Cezayir İstanbul Başkonsolosluğu’na hitaben Cezayir Ticari Vizesi talep dilekçesi sunmaları gereklidir. Cezayir Ticari vizesi talep dilekçesi yazılırken aşağıdaki hususlara dikkat edilmelidir.

  • Cezayir Ticari Vizesi talep dilekçesi personelini iş seyahatine gönderecek şirketin yetkilisi tarafından şirket antetli kağıdına yazılmalı ve şirket yetkilisinin kaşesini ve imzasını taşımalıdır.
  • Cezayir Ticari Vizesi talep dilekçesinde seyahatin amacı açıkça yazılmalıdır. Örneğin; kişi şirketin iş ortağı başka bir şirketle toplantı yapmak üzere seyahat edecekse Cezayir'deki şirket ile ilgili bilgilere yer verilmelidir. Kişi iş konferansına katılacaksa Cezayir Ticari Vizesi talep dilekçesinde konferans ile ilgili bilgi olmalıdır.
  • İsrail Ticari Vizesi talep dilekçesinde seyahate çıkacak kişinin firmadaki görevi ( Satış Müdürü, Kurumsal İletişim Uzmanı vb.) açıkça ifade edilmelidir.
  • Cezayir'e seyahat edecek kişinin seyahatinin başlangıç ve bitiş tarihleri ile varsa ek seyahati hakkında Cezayir Ticari Vizesi talep dilekçesinde net bilgiler verilmelidir.
  • Cezayir Konsolosluğuna Ticari Vize talep dilekçesi hazırlanırken seyahat edecek kişinin seyahat süresince oluşacak (konaklama, transfer, hastalık, kaza, vb.) masraflarının nasıl karşılanacağı bilgisi yer almalıdır.
  • Cezayir Ticari Vizesi talep dilekçesinde yer alan bilgiler dosyaya konulan evraklarla desteklenmelidir.

Cezayir Ticari Vize başvurusunda bulunmak ve gereli evrak listesine ulaşmak için Cezayir uzman vize danışmanlarımızla iletişime geçebilirsiniz.

Aşağıda yer alan dilekçeler örnek amaçlıdır. Dilekçeniz sizin yapacağınız vize başvurunuza göre özel ve İngilizce olarak yazılmalıdır. Dilekçenizin yazımı konusunda Vize Merkezi uzmanlarından danışmanlık alabilirsiniz.

Cezayir Ticari Vize Dilekçe ÖrneğiCezayir Ticari Vize Dilekçe Örneği

Cezayir Ticari Vize Dilekçesi

Yükleniyor...
Vize Başvuru Merkezi
Vize Merkezi - 2023 Tüm Hakları Saklıdır PAGE_ID : 9768