Rusya vizesi reddi 2021

A.Yamanturk 08/01/21, 14:08
Merhaba, ben e-vize başvurusunda bulunarak Rusya’ya turistik gezi amaçlı bir seyahate çıkmayı planlıyorum. Daha önce bu şekilde bir başvuru yapmadım. Bu nedenle dikkat edilmesi gerekenleri öğrenmek istiyorum. Rusya vizesi reddi 2021 yılı için yapılan başvurularda hangi nelerle gerçekleşebilir? Sizin bu konuda sağladığınız danışmanlıkla ilgili de bilgi verebilir misiniz lütfen? İyi günler dilerim.
Bu yorumu faydalı buldunuz mu ?
Vize Merkezi

İyi günler, Rusya vizesine yapılan başvurular Rusya Konsolosluğu tarafından değerlendirilerek sonuçlandırılmaktadır. Söz konusu değerlendirme sürecinde konsolosluk kararına bağlı olarak ülkeye giriş talebi Rusya vizesi ret kararı ile sonuçlanabilmektedir. Başvuru evrakları arasında bilgi veya belge eksikliği olması, verilen yanıtlar ile belgelerin tutarsızlık göstermesi gibi durumlarda süreç olumsuz olarak sonuçlanabilmektedir. Bu nedenle sunulan tüm evrakların eksiksiz ve birbirini destekler nitelikte olması şartı aranmaktadır.

Rusya vize ret kararı başvurunun seyahat amacına uygunluk göstermemesi, seyahat bitişinden sonra ülkeden çıkış yapılacak olduğunun belirtilmemesi gibi durumlarda verilebilmektedir. Başvurunun talep edildiği biçimde tamamlanması hatalı yapılan işlemlerden dolayı reddedilmesi ihtimalinin önüne geçmektedir.

Kurumumuz vize talebi oluşturma sürecinde tüm işlemleri başvuru sahibi adına tamamlayarak başvuru sahibinin şahsen bulunmasa bile süreci kolaylıkla takip edebilmesini sağlamaktadır. Rusya vizesi ret kararı alındığında başvuru aşamasında ödenen vize ücreti iade edilmemektedir. Bu sebepten tüm işlemlerin en uygun şekilde gerçekleştirilmesi oldukça önem arz eden konular arasında yer almaktadır.

Vize temsilcilerimizden danışmanlık desteği alarak başvuru aşamasında yapılan hatalardan dolayı Rusya vize ret kararı ile karşılaşma ihtimalini ortadan kaldırabilirsiniz. Kurumumuz 20 yılı aşkın deneyimi ile başvurunuz şahsınız adına tamamlayarak takibini rahatlıkla yapabilmeniz konusunda hizmet vermektedir. Başvurunun herhangi bir nedenden dolayı reddedilmesi halinde karara neden olan durumun ortadan kaldırılması şartı ile tekrar başvuru yapılabildiğini hatırlatmak isteriz.

Rusya vizesi reddi 2021 yılı için tarafımıza yöneltmiş olduğunuzu soruyu size yardımcı olmasını umarak yanıtlamaya çalıştık. Başvuruya dair diğer merak ettikleriniz için tarafımızla iletişime geçerek detaylı bilgilere ulaşım sağlayabilirsiniz. Vize başvuruları konusunda uzman olan kadromuza dilerseniz size yakın ofisimizi ziyaret ederek ya da iletişim adreslerimizi kullanarak ulaşım sağlayabilirsiniz.

Vize Merkezi

Rusya Vizesi Reddi 2021

Bu yorumu faydalı buldunuz mu ?
Cevap Ver
Lütfen bu mesajın spam amaçlı olmadığını anlayabilmemiz için yandaki doğrulamayı yapınız.
Whatsapp
Vize Başvuru Merkezi
Vize Merkezi - 2021 Tüm Hakları Saklıdır PAGE_ID : 53353
Telefon
x