Rusya Vize Uzatma İşlemleri

D.E. 31/03/21, 17:27
Merhabalar, Rusya vize uzatma işlemleri nasıl yapılıyor? Vizenin zamanı dolunca tekrardan başvuru yapma zorunluluğu gibi bir şey var mı? Siz başvuru konusunda nasıl bir yardım sağlıyorsunuz? Seyahatten ne kadar bir süre önce sizinle iletişime geçilmesi doğru olur? Cevap için şimdiden teşekkürler. İyi günler.
Bu yorumu faydalı buldunuz mu ?
Vize Merkezi

İyi günler, Kurumumuz Rusya vize işlemleri konusunda başvuru sahiplerine profesyonel olarak danışmanlık desteği sağlamaktadır. Bu sayede tüm başvuru adımları Rusya Konsolosluğu tarafından talep edildiği şekilde gerçekleştirilmektedir. Alanında uzman kadromuzdan danışmanlık desteği almak için planlanan seyahatin başlangıç tarihine en az 2 hafta kala temsilcilerimiz ile iletişime geçilmesi tavsiye edilmektedir. Bu sayede işlemler en doğru şekilde şahsınız adına yapılabilmektedir.

Vize süresi uzatma Rusya vize türüne göre farklılık gösterebilmektedir. Bazı vize türlerinin izin süresinin uzatılması mümkün olabiliyorken bazıları bu işleme uygun değildir. Bu nedenle seyahat amacına uygun olan vize türünün belirlenmesi aşamasında vizenin bu işleme uygun olup olmadığının da kontrol edilmesi gerekmektedir. Bu işlem vizenin bitimine 1 hafta kala gerçekleştirilebilmektedir. Söz konusu işleme izin vermeyen vize türlerinde başvuru sahibinin ülke sınırları içerisinden vize süresi sona ermeden çıkış yapması gerekmektedir. Rusya Konsolosluğu aracılığıyla tekrar vize başvurusu yaparak seyahatini gerçekleştirebilmektedir.

Kurumumuzdan vize başvurusu konusunda destek aldığınızda işlemler sırasında şahsen bulunmanız şartı aranmadığını hatırlatmak isteriz. İşlemler sizin adınıza vize uzmanlarımız aracılığıyla tamamlanmaktadır. Vize süresi uzatma Rusya vize türleri ve başvuru işlemleri gibi konularda tarafımızdan bilgi almak için aşağıda yer alan iletişim adreslerimizi kullanabilirsiniz. Dilerseniz ikamet bölgenize en yakın ofisimizi ziyaret ederek de konu ile ile ilgili bilgi alabilirsiniz.

Rusya Vize Uzatma İşlemleri ile ilgili olarak kurumumuza yöneltmiş olduğunuz soruyu tarafınıza yardımcı olacak şekilde güncel ve doğru bilgilerle yanıtlamış bulunmaktayız. Vize süreci ile ilgili olarak ayrıca merak ettiğiniz diğer soruları sormak ya da başvuru işlemlerini kurumumuz desteği ile başlatmak için bizimle +90 (212) 970 05 72 numaralı telefonumuz üzerinden iletişime geçebilirsiniz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkürlerimizi sunar ve iyi günler dileriz.

Saygılarımızla
Vize Merkezi

Rusya Vize Hayalini Bize Bırak!

Bu yorumu faydalı buldunuz mu ?
Cevap Ver
Lütfen bu mesajın spam amaçlı olmadığını anlayabilmemiz için yandaki doğrulamayı yapınız.
Whatsapp
Vize Başvuru Merkezi
Vize Merkezi - 2021 Tüm Hakları Saklıdır PAGE_ID : 56024
Telefon
x
POI