Rusya vize sorgulama

N.U. 01/04/21, 16:27
İyi çalışmalar dilemek istiyorum öncelikle, ben sizden danışmanlık desteği alarak turistik vize başvurusunda bulunmak istiyorum. Bu durumda süreç sırasında Rusya vize sorgulama işlemini nereden ve nasıl yapmam gerekiyor? Başvurumun sonucunu sizden mi öğrenebiliyorum yoksa daha öncesinde haber alabileceğim bir sistem var mı? Teşekkürler şimdiden.
Bu yorumu faydalı buldunuz mu ?
Vize Merkezi

İyi günler, Vize Merkezi olarak Rusya’ya yapılan vize başvurularında sürecin başından sonuna kadar başvuru sahiplerine profesyonel olarak danışmanlık desteği sağlamaktayız. Bu aşamada şahsen bulunmanıza dair herhangi bir zorunluluk bulunmadığını hatırlatmak isteriz. İşlemler sizin adınıza vize uzmanlarımız tarafından gerçekleştirilerek Rusya vizesi sonucu belli olana kadar süreci takip edebilmeniz sağlanmaktadır.

Rusya Konsolosluğu yapmış olduğu vize değerlendirmesi sırasında evraklar arasında eksik, hata ya da tutarsız bilgi ya da belge tespit etmesi halinde vize talebini olumsuz karar ile sonuçlandırabilmektedir. Bu nedenle başvuru dosyasının eksiksiz olarak hazırlanması oldukça önem arz etmektedir.

Bordo Umuma Mahsus Pasaport sahipleri 16 güne kadar olan seyahatleri için başvuru işlemlerini Rusya elektronik vize sistemi üzerinden gerçekleştirebilmektedir. E-vize başvurularında başvuru sahibine ait belgelerin online olarak sisteme yüklenmesi ve başvuru adımlarının tamamlanması ile birlikte süreç tamamlanmaktadır. Bu aşamada vize uzmanlarımız başvuru sahiplerine destek vererek işlemlerin talep edildiği şekilde gerçekleştirilmesini sağlamaktadır.

Rusya vizesi sonucu başvurunun e-vize sistemi üzerinden yapılması halinde başvuru sahibinin elektronik posta adresine gönderilmektedir. Diğer başvurularda pasaport kurumumuz tarafından şahsınıza iletilmek üzere teslim alınmaktadır. İşlemleri kurumumuz aracılığıyla gerçekleştirmeniz durumunda Rusya Konsolosluğu değerlendirmesi sona erene kadar vize temsilcilerimiz ile iletişim kurarak başvuru durumunu öğrenebilirsiniz. Seyahat başlangıç tarihinden en az 2 hafta kadar önce tarafımız ile iletişime geçerek işlemleri başlatmanızı tavsiye etmekteyiz.

Rusya vize sorgulama işlemine dair hazırlamış olduğunuz soruyu güncel ve doğru bilgiler kullanarak tarafınıza yardımcı olacak şekilde yanıtlamış bulunmaktayız. Süreçle ilgili olarak ayrıca merak ettikleriniz için bizimle +90 (212) 970 05 72 numaralı telefonumuz üzerinden iletişime geçebilirsiniz. Başvuru işlemlerini başlatmak için telefon numaramızı kullanabilir ya da dilerseniz ikamet bölgenize hizmet vermekte olan ofisimizi ziyaret edebilirsiniz.

Saygılarımızla
Vize Merkezi

Rusya Vizesi Şubeleri

Bu yorumu faydalı buldunuz mu ?
Cevap Ver
Lütfen bu mesajın spam amaçlı olmadığını anlayabilmemiz için yandaki doğrulamayı yapınız.
Whatsapp
Vize Başvuru Merkezi
Vize Merkezi - 2021 Tüm Hakları Saklıdır PAGE_ID : 56045
Telefon
x
POI