Rusya vize başvuru

S.M. 09/01/21, 15:09
Merhaba, Rusya vize başvuru işlemleri ile ilgili bilgi almak istiyorum. Başvurumu kendim yapmayı düşündüm fakat bunun için yeterli zamana ve bilgiye sahip değilim. Sizin bu konuda sağladığınız danışmanlıkla ilgili olarak sorumu cevaplayabilir misiniz lütfen?
Bu yorumu faydalı buldunuz mu ?
Vize Merkezi

İyi günler, Vize Merkezi olarak kurumumuzdan danışmanlık hizmeti alınması halinde başvuru sahipleri adına tüm işlemleri eksiksiz olarak gerçekleştirmekteyiz. Rus vizesi başvuruları için başvuru sahiplerinin seyahat başlangıcını planladıkları tarihten en az 2 hafta önce tarafımız ile iletişime geçmelerini tavsiye etmekteyiz. Bu sayede işlemler talep edildiği şekilde rahatlıkla tamamlanabilmektedir.

Rus vize talebi oluşturma işlemlerini başlatmak için ilk olarak Rusya Federasyonu sınırları içerisine yapılacak olan seyahat amacının belirlenmiş olması şartı aranmaktadır. Bu sayede ilgili amaca hizmet eden vize türü ve bu türe ait gerekli evraklar ve vize ücreti öğrenilmektedir. Başvuru sahiplerinin gerekli evrakları vize temsilcilerimize iletmesi ile birlikte işlemler başlatılmaktadır. Rus vizesi başvurusu için gerekli evraklar tarafımızca düzenlenerek eksiksiz bir başvuru dosyası hazırlanmaktadır. İlgili başvuru Rusya Konsolosluğu tarafından ortalama 4 ila 7 iş günü arasında değerlendirilerek vize sonucu belirlenmektedir.

Rus vize başvuru işlemleri sırasında yapılan hatalar başvurunun ret kararı ile sonuçlanmasına neden olabilmektedir. Kurumuzdan danışmanlık hizmeti almanız halinde vize talebinin oluşturulması sürecinde sıkça yapılan hatalardan dolayı başvurunun reddedilmesi ihtimalini ortadan kaldırabilirsiniz. Kurumumuzun sahip olduğu 20 yılı aşkın deneyim ve alanında uzman kadromuz ile başvuru işlemleri eksiksiz olarak gerçekleştirilmektedir. Süreç dahilinde şahsen bulunmanız şartı aranmamaktadır. Bu nedenle başvuru sizin adınıza gerçekleştirilirken kolaylıkla takip edebilmeniz için danışmanlarımız sizinle sürekli olarak iletişim halinde kalmaktadır.

Seyahat amacınıza uygunluk gösteren vize türünün belirlenmesi, gerekli evrak listesi, güncel vize ücreti bilgisi için temsilcilerimiz ile doğrudan iletişim kurarak konu ile ilgili detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz.

Rusya vize başvuru işlemleri ile ilgili olarak merak ettiğiniz diğer soruların yanıtlarını öğrenmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Vize temsilcilerimiz ile size en yakın ofisimizi ziyaret ederek veya iletişim bilgilerimizi kullanarak rahatlıkla görüşme gerçekleştirebilirsiniz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Vize Merkezi

Rusya Vize Başvurusu

Bu yorumu faydalı buldunuz mu ?
Cevap Ver
Lütfen bu mesajın spam amaçlı olmadığını anlayabilmemiz için yandaki doğrulamayı yapınız.
Whatsapp
Vize Başvuru Merkezi
Vize Merkezi - 2021 Tüm Hakları Saklıdır PAGE_ID : 53383
Telefon
x