Rusya Vize Başvuru Ücreti

A. K. 04/09/19, 10:56
Selamlar Rusya vize başvuru ücreti hakkında bilgi verebilir misiniz? Ben turistik olarak seyahat etmek istiyorum. Rusya turistik vize başvuru ücreti ne kadardır ve başka neye göre bu ücretler değişmektedir? Teşekkür ederim.
Bu yorumu faydalı buldunuz mu ?
Vize Merkezi

Rusya vizesi için yapılacak başvurularda ücret vize türlerine göre farklılık göstermektedir. Bu farklılıklar seçilen vize türü içinde gün sayısı, giriş-çıkış sayısı, başvuru sahibinin vatandaşlığı ve vizenin sonuçlanmasının süresine bağlı olarak da ortaya çıkmaktadır. 

Rusya vize türleri içinde Rusya turistik vize, Rusya öğrenci vizesi, Rusya aile ziyareti vizesi, Rusya ticari vize, Rusya transit vize, Rusya çalışma vizesi ve Rusya insani vize vardır. Bu vize türlerin fiyatları değişmektedir. 

Sizin tercih ettiğiniz Rusya turistik vizesinin başvuru ücreti de gün ve giriş sayısına göre değişiyor. Rusya'ya 15 günlük bir vize almak istiyorsanız tek girişli normal başvurularda ücret 160$ ekspres başvurularda ise ücret 245$ olmaktadır. 

30 günlük tek girişli normal başvurularda vize başvuru ücreti 180$ iken ekspres başvurularda bu ücret 280$ olur. 30 günlük çift girişli vize başvuru ücreti 230$, ekspres başvuru olunca ise 360$ ücreti oluyor.

Rusya vizesi için yapacağınız başvurularda ödenecek hizmet bedeli, başvuru ücreti, konsolosluk harcı ve Voucher belgesi Rusya Vize Merkezi başvuru ücretlerinin içinde bulunmaktadır. Bu ücretlerin içinde sadece hizmet bedeli Vize Merkezi tarafından alınmaktadır. Diğer ücretlerin hepsi başvurunuz için yapılacak gerekli ödemelerdir. 

Rusya turistik vizesi sabit ücretler olmakla beraber ekstra bir talepte bulunulmadığı takdirde değişmemektedir.  Siz müşterilerimize şöyle bir hatırlatma yapalım; bu ödemelerin danışmanlık hizmeti dışında olan ücretleri konsolosluk ve vize başvuru merkezine ödendiği için sabittir ve geri ödeme yapılmaz. Vize işlemi yapan bazı sahte firmalar farklı ücretler ve iddialı vaatler karşılığında müşterilerin aklını çelmektedir. Dikkatli tercihle güvenilir olmayan yerlerden vize danışmanlığı almayın. 

Rusya vizeleri içindeki diğer vize ücretlerine buradan ulaşabilirsiniz.

Rusya vize başvuru ücreti vize başvurusunun başında yapılır. Aklınıza takılan başka soru varsa ya da Rusya turistik vize başvuru yapmak isterseniz size en yakın şubelerimizle irtibata geçebilirsiniz.

Saygılarımızla.

Rusya vize ücreti

Bu yorumu faydalı buldunuz mu ?
Cevap Ver
Lütfen bu mesajın spam amaçlı olmadığını anlayabilmemiz için yandaki doğrulamayı yapınız.
Telefon
x