Rusya vip vize

K.İlhan 31/03/21, 15:39
İyi günler, Rusya’ya vize başvurusunda bulunmak istiyorum. Bu konuda bilgi sahibi olmadığım için sizden yardım almayı düşünüyorum. Rusya vip vize gibi bir uygulama var mı acaba? İşlemlerin en kısa sürede halledilebilmesi açısından en iyi yol hangisidir? Bilgilendirme yapabilirseniz memnun olurum.
Bu yorumu faydalı buldunuz mu ?
Vize Merkezi

İyi günler, Rusya Federasyonu için yapılan vize başvuruları Rusya Konsolosluğu tarafından değerlendirilmektedir. Başvuru aşamasında danışmanlık desteği veren kurumların vize taleplerini kabul etme ve değerlendirme yetkileri olmadığını hatırlatmak isteriz. Kurumumuz başvuru işlemlerin talep edildiği şekilde gerçekleştirilebilmesi için profesyonel olarak danışmanlık desteği vermektedir. Bu sayede sürecin başından sonuna kadar şahsen bulunma şartı olmaksızın işlemler sizin adınıza gerçekleştirilmektedir.

Rusya hızlı vize başvuru işlemleri konusunda kurumumuz destek sağlamaktadır. Başvuru dosyasının hazırlanması ve olabilecek en kısa süre içerisinde konsolosluk değerlendirmesine sunulması konusunda vize temsilcilerimiz destek vermektedir. Ayrıca başvuru sahibinin Bordo Umuma Mahsus Pasaport sahibi olması halinde işlemler Rusya Elektronik Vize sistemi üzerinden de tamamlanabilmektedir. Bunun için planlanan seyahatin 16 günden daha kısa sürecek olması şartı aranmaktadır.

E-vize başvuruları gerekli evrakların online olarak sisteme yüklenmesi başvuru adımlarının tamamlanmasının ardından gerçekleştirilmektedir. Söz konusu vize talepleri ortalama 4 iş günü içerisinde değerlendirilerek sonuçlandırılmaktadır. Vize sonucu başvuru aşamasında belirtilmiş olan e-posta adresine gönderilmektedir. Rusya hızlı vize sahibi olmak isteyen kişiler başvurularını dilerse online sistem üzerinden de kolay bir şekilde tamamlayabilmektedir.

Rusya Konsolosluğu başvuru aşamasında eksik evrak tespit etmesi durumunda vize talebini olumsuz karar ile sonuçlandırabilmektedir. Bu nedenle belgelerin eksiksiz olarak ibraz edilmesi ve başvuru adımlarının talep edildiği şekilde tamamlanması oldukça önem arz eden konular arasında yer almaktadır. Kurumumuz temsilcileri bu konuda başvuru sahiplerine gerekli desteği sağlamaktadır.

Rusya vip vize ile ilgili olarak tarafımıza yöneltmiş olduğunuz soruyu başvuru aşamasında size yardımcı olacak şekilde yanıtlamaya çalıştık. Konu ile ilgili ayrıca merak ettiğiniz soruları sormak ya da vize talebi oluşturma adımlarını başlatmak için bizimle +90 (212) 970 05 72 numaralı telefonumuz üzerinden iletişime geçebilirsiniz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkürler.

Saygılarımızla
Vize Merkezi

Rusya Vizesi Hayal Değil!

Bu yorumu faydalı buldunuz mu ?
Cevap Ver
Lütfen bu mesajın spam amaçlı olmadığını anlayabilmemiz için yandaki doğrulamayı yapınız.
Whatsapp
Vize Başvuru Merkezi
Vize Merkezi - 2021 Tüm Hakları Saklıdır PAGE_ID : 56023
Telefon
x
POI