Rusya online vize

E. Sarıağa 30/10/19, 15:56
Rusya online vize alabiliyor muyuz? Bunun için hangi linkten ya da siteden başvuru yapmak gerekecek?
Bu yorumu faydalı buldunuz mu ?
Vize Merkezi

Selam efendim, Rusya online vize dediğiniz şey Rusya elektronik vize mi yoksa online vize başvuru formu mu? Sorunuzda geçen online vize için olabilecek iki cevabı size şu şekilde verebiliriz;

Rusya elektronik vize başvurusu sadece St. Petersburg ve Leningrad Bölgesi'ne gidecek kişilerin yaptırabileceği bir vize başvurusudur. Elektronik başvuru sonucunda alınan bu vize ile 30 gün içinde sadece St. Petersburg ve Leningrad Bölgesi'nde kalma şartıyla 8 günlük bir vizenin sahibi olabilirsiniz. 

Rusya online vize başvuru formu için de şunları söyleyebiliriz; Rusya turist vizesi başvurusu yapmak isterseniz sitemizdeki Rusya Vizesine Online Başvuru Formu bölümünden online olarak başvuru yapabilirsiniz. Buradaki tek önemli nokta başvuru yapıldıktan sonra pasaportunuzun bize gönderilmesinin gerekmesidir. Ne kadar online bir başvuru da olsa vizenin pasaporta işlenmesi gerektiği için bu yapılmalıdır. 

Sorunuza yanıt vermeye çalıştık. Başka bir konuda soru sormak ya da vize başvurusu yapmak arzu ederseniz bize çekinmeden ulaşabilirsiniz.

Saygılarımızla,

Vize Merkezi

Bu yorumu faydalı buldunuz mu ?
E. Sarıağa 30/10/19, 16:16

Selam yeniden. Evet soruda bir havada kalma durumu olmuş. Benim sormak istediğim Rusya vizesi için internetten başvurmak. Yani konsolosluklara gitmeden Rusya online vize başvurusu yapmak. Yoksa St. Petersburg ve Leningrad Bölgesi için geçerli olan elektronik vize için sormadım. Teşekkür ederim.

Bu yorumu faydalı buldunuz mu ?
Vize Merkezi 30/10/19, 16:30

Selam efendim, evet sorunuz iki türlü de anlaşıldığı için iki konuda da cevap vermeye çalıştık. Size tekrardan şunu söyleyebiliriz; Vize Merkezi olarak bütün vize başvurularınızda sizlere yardımcı olabilmekteyiz. Rusya vize başvurunuzu bireysel olarak şubelerimize gelerek yapabileceğiniz gibi gerekli evrakları da bize ulaştırarak da yapabilirsiniz. Diğer bir seçenek olarak da online başvuru formunu doldurarak da başvuru yapabilirsiniz. Bunun için işlemleri online olarak yaptıktan sonra pasaportu bize göndermeniz gerekir. Çünkü vizenizin pasaportunuza işlenmesi gerekmektedir. Online olarak başvuru yapabileceğiniz Rusya vizesi turistik 15 günlük ve tek girişli olacaktır. Eğer bunun dışında bir Rusya vizesine başvuracaksanız müşteri temsilcilerimizle görüşmeniz daha sağlıklı olacaktır.

Saygılarımızla,

Vize Merkezi

Rusya online vize

Bu yorumu faydalı buldunuz mu ?
Cevap Ver
Lütfen bu mesajın spam amaçlı olmadığını anlayabilmemiz için yandaki doğrulamayı yapınız.
Telefon
x