Rusya 5 yıllık vize

C.Koç 01/04/21, 16:02
İyi günler Vize Merkezi, Rusya 5 yıllık vize başvurusunda bulunabilmek mümkün mü acaba? Bir sürede orada çalışarak ikamet etme planım var bu durumda en doğru başvuru nasıl yapılır? Siz bu konularda yardımcı oluyor musunuz? Şimdiden teşekkür ederim ve iyi çalışmalar.
Bu yorumu faydalı buldunuz mu ?
Vize Merkezi

İyi günler, Rusya’ya yapılacak olan seyahatler için oluşturulan vize başvuruları Rusya Konsolosluğu tarafından değerlendirilerek sonuçlandırılmaktadır. İşlemlerin gerçekleştirilmesi sırasında danışmanlık desteği veren kurumların başvuruları kabul etme ve değerlendirme yetkisi olmadığını hatırlatmak isteriz. Vize Merkezi olarak başvuru sahiplerinin vize talebi oluşturma süreçlerinde kendilerine destek vererek işlemlerin en doğru şekilde gerçekleştirilmesini sağlamaktayız.

Uzun süreli Rusya Vizesi başvurularında söz konusu talebin gerekli evraklarla desteklenmesi gerekmektedir. Bu vize türlerine çalışma amaçlı, ticari faaliyet amaçlı, eğitim amaçlı olarak başvuru yapılabilmektedir. Söz konusu vize türleri ile Rusya sınırları içerisinde 1 yıla kadar ikamet edilebilmektedir. Daha sonra ilgili şartların karşılanması durumunda vize süresi uzatılabilmektedir. Doğrudan 1 yıldan da uzun sürecek bir vize türüne başvuru yapılması mümkün olmamaktadır.

Rusya Konsolosluğu başvuruları değerlendirirken eksik belge tespit etmesi halinde vize talebini işleme almayabilir ya da ret kararı ile sonuçlandırabilir. Bu nedenle başvuru dosyasının eksiksiz biçimde hazırlanması oldukça önem arz etmektedir. Vize temsilcilerimiz gerekli belgelerin hazırlanması aşamasında destek vererek evrakları detaylı olarak incelemektedir. Bu aşamada herhangi bir eksiklik ya da hata olması durumunda şahsınız ile iletişime geçerek dosyayı eksiksiz hale getirmektedir.

Kısa süreli ve uzun süreli Rusya Vizesi başvurularında kurumumuz profesyonel olarak danışmanlık desteği vermeye devam etmektedir. Rusya vize işlemleri için tarafımızdan destek alarak şahsen bulunmanız zorunluluğu olmaksızın işlemlerin sizin adınıza gerçekleştirilmesini sağlayabilirsiniz. Temsilcilerimiz süreci başından sonuna kadar en doğru şekilde yöneterek tarafınıza bilgi vermektedir.

Rusya 5 yıllık vize ve başvuru işlemleri ile ilgili olarak oluşturduğunuz soruyu size yardımcı olacak şekilde yanıtlamaya çalıştık. Konu ile ilgili ayrıca merak ettiklerinizi sormak ya da vize talebi oluşturma adımlarını kurumumuz desteği ile başlatmak için +90 (212) 970 05 72 numaralı telefonumuzu kullanabilirsiniz.

Saygılarımızla
Vize Merkezi

Rusya Vizesi Ofisleri

Bu yorumu faydalı buldunuz mu ?
Cevap Ver
Lütfen bu mesajın spam amaçlı olmadığını anlayabilmemiz için yandaki doğrulamayı yapınız.
Whatsapp
Vize Başvuru Merkezi
Vize Merkezi - 2021 Tüm Hakları Saklıdır PAGE_ID : 56043
Telefon
x
POI