Moskova vize

O.U. 09/01/21, 15:14
İyi günler Vize Merkezi, ben turist olarak Moskova’ya seyahat edeceğim. Arkadaş ziyareti ve turistik gezi olması nedeniyle yalnızca orada kalacağım. Online vize ile Rusya’nın bazı bölgelerine seyahat edilebildiğini öğrendim. Acaba Moskova vize bu bölgeler arasında yer alıyor mu öğrenmek istiyorum. Dönüş için şimdiden teşekkürler.
Bu yorumu faydalı buldunuz mu ?
Vize Merkezi

İyi günler, Rusya elektronik vizesi ile ülke sınırları içerisinde yalnızca bazı bölgelere seyahat edilebilmektedir. Söz konusu seyahatlerin yalnızca havayolu ile gerçekleştirilmesi şartı aranmaktadır. moskovaya vize kurumumuza sıkça yöneltilen sorular arasında bulunmasına karşın şehirler için ayrı vize uygulaması söz değildir. Yalnızca e-vize ile gidilebilen bazı şehirler yer almaktadır. Bu şehirlerde online vize ile 30 gün içerisinde yalnızca 8 gün ikamet edilebilmektedir.

Moskova turist vizesi için başvuru sahiplerinin Rusya vizesi sahibi olmaları gerekmektedir. Tarafımıza yöneltilmiş sorular arasında bulunan moskova için vize gerekli mi sorusuna ayrıca cevap vermek gerekirse Bordo Pasaport sahiplerinin seyahatleri için vize sahibi olmaları zorunluluğu bulunmaktadır. e-vize ile seyahat edilebilen bölgeler arasında Leningrad Bölgesi ve St. Petersburg yer almaktadır. T.C. vatandaşları ve T.C. Oturum İzni sahibi yabancı ülke vatandaşları söz konusu bölgelerin dışında e-vize ile çıkış yapamazlar.

Moskova yeşil pasaport vize muafiyetine sahip olması nedeniyle Hususi Pasaport sahipleri 30 günü aşmayan seyahatleri için vize sahibi olma zorunluluğundan muaf tutulmaktadır. Moskova vize fiyatları ve başvuru işlemleri için gerekli bilgiler seyahat detaylarının belirlenmesinin ardından kesinleşmektedir. Vize temsilcilerimiz ile görüşülmesi halinde detaylı evrak listesi ve güncel vize ücretin kolaylıkla ulaşılabilmektedir. Moskova vizesiz mi diye merak edenler için başkentin e-vize seyahatine izin veren bölgeler arasında bulunmaması nedeniyle Bordo Pasaport sahiplerinin seyahatleri için vize başvurusunda bulunmaları gerekmektedir.

Moskova vize başvuru işlemleri için ayrıca merak ettiğiniz soruları sormak, vize başvuru işlemlerini danışmanlık desteğimiz ile başlatmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Rusya vizesi konusunda uzman kadromuz ile iletişim adreslerimiz üzerinden veya yüz yüze görüşmek istemeniz halinde size en yakın ofisimiz aracılığıyla görüşme gerçekleştirebilecek olduğunuzu hatırlatmak isteriz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Vize Merkezi

Rusya Vize Başvuru

Bu yorumu faydalı buldunuz mu ?
Cevap Ver
Lütfen bu mesajın spam amaçlı olmadığını anlayabilmemiz için yandaki doğrulamayı yapınız.
Whatsapp
Vize Başvuru Merkezi
Vize Merkezi - 2021 Tüm Hakları Saklıdır PAGE_ID : 53384
Telefon
x