Krasnodar - Trabzonspor Maçı İçin Vize

Krasnodar - Trabzonspor Maçı İçin Vize

UEFA'da kuralar çekilden sonra Krasnodar-Trabzonspor maçı için vize sorusu sorulmaya başlandı. UEFA Avrupa Ligi'nde yer alacak Trabzonspor'un rakipleri belli oldu. Bordo Mavili Karadeniz temsilcisi UEFA Avrupa Ligi C Grubu'nda Krasnodar, Basel ve Getafe takımlarıyla mücadele edecek.

Trabzonspor, Rusya temsilcisi Krasnodar ile 7 Kasım 2019 tarihinde deplasmanda karşı karşıya gelecek.

Trabzonspor'un UEFA Avrupa Ligi C Grubu'ndaki maç fikstürü:

19 Eylül Perşeme 2019 Getafe -Trabzonspor

3 Ekim Perşembe 2019 Trabzonspor - Basel

24 Ekim Perşembe 2019 Trabzonspor - Krasnodar

7 Kasım Perşembe 2019 Krasnodar - Trabzonspor

28 Kasım Perşembe 2019 Trabzonspor - Getafe

12 Kasım Perşembe2019 Basel - Trabzonspor

Krasnodar-Trabzonspor Maçı İçin Nasıl Vize Alırım?

Krasnodar-Trabzonspor maçı için nasıl vize alırım diye merak ediyorsanız şu şekilde açıklayalım; Krasnodar sehri, Rusya‘nın Gürcistan sınırına ve Karadeniz'e kıyısı olan Adigey cumhuriyeti içinde yer alır. Bu sebeple maçı yerinde izlemek için Rusya vizesine sahip olmak gerekir.

Bilindiği Rusya ile Türkiye vize uygulaması 1 Eylül 2019 tarihinden geçerli olmak suretiyle yenilendi. Bu yeni uygulamaya göre yeşil ve gri pasaport sahipleri de siyah pasaport sahipleri gibi vizesiz şekilde Rusya'ya giriş yapabilme hakkını kazandı. Türkiye Cumhuriyeti bordo pasaport sahipleri ise hala vize almak zorunda. Tek bir maç için Rusya'ya gitmek için de Rusya Turistik vizesi almak yeterli olacaktır. Rusya Turistik vizesi seçenekleri arasında 15 günlük ve 30 günlük vize seçenekleri mevcuttur. Rusya turistik vizesi en fazla 1 ay sürelik bir vizedir. Bu süreç için en fazla 2 girişli vize verilebilir. 

Rusya turistik vizesi almak için pasaport, fotoğraf, Voucher ve başvuru formunun doldurulması yeterli olacaktır. Krasnodar-Trabzonspor maçı için vize başvurusunu maçtan 2-3 hafta önce yaparsanız vizenizin çıkma süresinde bir sorun yaşamazsınız. Rusya turistik vizesi normal şartlarda 4 ila 7 iş günü arasında sonuçlanır. Bunun yanında bir de acil vize başvurularında kullanılan ekspres vize başvurusu vardır. Bu başvuru ile vize 1 ila 3 gün arasında elinizde olabilmektedir. Rusya turistik vizesi güncel ücretlere buradan ulaşabilirsiniz. 

7 Kasım 2019 Perşembe günü taraftarı olduğunuz Trabzonspor'u Krasnodar deplasmanında desteklemek istiyorsanız geç kalmadan Rusya vizesi işlemleri için bilgi alın ve o tarihten önce vizenize kavuşun.

Saygılarımızla,

Rusya Vize Merkezi

Hızlı Erişim

Hemen Başvur

Hemen Başvur

Alanlarında uzman danışmanlarımız ile vize başvurularınızı hızlıca tamamlayın.

Whatsapp