Polonya Hakkında Sorular & Yorumlar

Polonya ile ilgili bir sorunuz mu var? Bize sorabilirsiniz.

Alanlarında uzman danışmanlarımız sorularınızı en kısa süre içinde cevaplayacaktır.

Soru/Yorum Yaz

2 Yorum Polonya Vize Başvurusu
Berkecan 26/04/20, 19:26

Merhaba, 25 yaşındayım, İstanbul’da yaşıyorum. Öğrenciliğim bitti, Polonya’da akrabalarım var. Polonya’ya gitmek istiyorum ama nasıl bir Polonya vize başvurusu yapmalıyım. Yardımcı olur musunuz?
Cevabı Görüntüle
4 Yorum Polonya Vize Ücreti 2020
Orçun 23/04/20, 00:03

İstanbul’da kendi adıma işyerim var. Polonya’ya en son 2 yıl önce gitmiştim. Birkaç ay içerisinde tekrar gitmeyi düşünüyorum. Polonya vize ücreti 2020 yılında bir değişiklik oldu mu? Bilgi verebilir misiniz?
Cevabı Görüntüle
2 Yorum Polonya Vize Reddi
Emin 27/04/20, 13:33

Mart ayının ikinci haftası Polonya vize başvurumun sonucu olumsuz geldi. Polonya vize reddi için itiraz süresi var mıdır? İtiraz başvuru süreci uzun sürüyor mu? İtiraz işlemleri hakkında bilgi verebilir misiniz?
Cevabı Görüntüle
4 Yorum Polonya Vizesi için Gerekli Evraklar
Sezen 23/04/20, 00:31

Selam, arkadaşımla birlikte temmuz ayında Polonya’ya gitmeyi düşünüyoruz. Ben İstanbul’dayım ve özel bir şirkette çalışıyorum. Arkadaşım Çanakkale’de ve şirket ortağı. Otel ve uçak biletlerimizi satın aldık başka Polonya vizesi için gerekli evraklar nelerdir? Arkadaşımın İstanbul’a gelmesine gerek var mı? Vize işlerini ben ya da kurumunuz yapabilir mi?
Cevabı Görüntüle
2 Yorum Polonya Schengen Vizesi 2020
Muzaffer 28/04/20, 11:54

Merhaba, eşimle birlikte önce Polonya daha sonra Baltık ülkelerini de kapsayan bir seyahat yapmak istiyoruz. İkimiz de emekliyiz. Polonya Schengen vizesi 2020 yılında veriyor mu? Yoksa gideceğimiz ülkeler için ayrı vize talebi mi yapmamız gerekecektir. Bilgi verebilir misiniz?
Cevabı Görüntüle
2 Yorum Polonya Vizesi Antalya
B. S 18/07/20, 13:00

Merhaba, arkadaşımla beraber Polonya’daki arkadaşlarımızın yanına gitmek istiyoruz. Onlarla buluşup komşu ülkelere gidip gezmeyi düşünüyoruz. Polonya vizesi Antalya vize başvuruları için Ankara’ya mı gitmemiz gerekiyor? Üniversite öğrencisiyiz, hangi belgeleri hazırlayacağız bilgi verebilir misiniz?
Cevabı Görüntüle
2 Yorum Polonya Vizesi Kayseri
b. Kara 11/07/20, 13:05

İyi günler, Kayseri’de elektrikli makine ve teçhizat imalatı ve satışı yapan bir firmayız. Çalışanlarımız önümüzdeki dönemde Polonya’daki bir şirkete giderek satışını yaptığımız ürünlerin 5-6 gün süreceğini tahmin ettiğimiz montaj işlemlerini gerçekleştireceklerdir. Polonya vizesi Kayseri ilinde oturanlar için nasıl başvuru yapılıyor? Şirket olarak neler yapmamız gerekiyor? Bilgi verir misiniz? Teşekkürler.
Cevabı Görüntüle
2 Yorum Polonya Vizesi Bursa
S. B 11/07/20, 12:38

Merhaba, Bursa’da annem ve babamla birlikte yaşıyorum ve Bursa’da öğrenim hayatıma devam ediyorum. Ağustos ayında Polonya’da oturan kuzenimin yanına gitmek istiyorum. Kuzenimin Polonya’dan bir şey yapması gerekir mi, uygun dil kursu bulursam alacağım vize ile kursa devam edebilir miyim? Polonya vizesi Bursa ikameti olanlar nereye başvuru yapıyorlar?
Cevabı Görüntüle
2 Yorum Polonya Vizesi Edirne
C.İ 11/07/20, 12:16

Selamlar, Edirne’de otomotiv sektöründe teknik personel olarak çalışıyorum. Polonya’da arkadaşım var, onu ziyaret etmek ve Polonya’da iş için araştırma yapmak istiyorum. Polonya vizesi Edirne başvuruları nereye yapılıyor? Başvuru için hangi belgeler lazım?
Cevabı Görüntüle
2 Yorum Polonya Öğrenci Vizesi
Nihat 28/04/20, 13:10

Öğrenimime Polonya’da devam etmek istiyorum. Turistik vize başvurularında biraz daha zor olduğunu duydum ve belgeleri de biraz daha fazla herhalde. Polonya öğrenci vizesi başvurusunu nasıl yapabilirim, bu konuda danışmanlık veriyor musunuz?
Cevabı Görüntüle
2 Yorum Polonya Vizesi Ret İtirazı
D.S. 28/04/20, 12:46

Polonya’ya yaptığım vize başvurumun sonucu ret geldi. Polonya vizesi ret itirazı yapabilir miyim? Sonucun olumlu olma ihtimali var mıdır? Şu an öğrenci değilim aile şirketimiz var, yeni başvuru için şirkette SGK girişimi başlattığım zaman en az kaç ay geçmesi gerekir?
Cevabı Görüntüle
2 Yorum Polonya Çalışma Vizesi
İ.B. 27/04/20, 14:08

Merhaba, 28 yaşında, elektronik mühendisiyim. İstanbul’da özel bir şirkette çalışıyorum. Varşova’da bulunan bir firmada çalışmak için görüşmeye gideceğim. Görüşme olumlu geçerse Polonya çalışma vizesi nasıl alabilirim. Daha önce yurt dışına çıkmıştım, kolay vize alabilir miyim?
Cevabı Görüntüle
4 Yorum Polonya Ticari Vize
Rıza 26/04/20, 19:50

Merhaba, 2010 yılından itibaren peyzaj ve sulama sistemleri sektöründe İstanbul’da faaliyet gösteren bir firmayız. İki ziraat mühendisi çalışanımız 03-05 Eylül 2020 tarihleri arasında Varşova’da düzenlenecek uluslararası bitki, bahçe tekniği ve peyzaj fuarına katılacaklardır. 6-7 Eylül tarihleri arasında da bir firma ile görüşmeleri var. Nasıl bir Polonya ticari vize başvurusu yapmalıyız? Sadece 3 günlük bir vize verilirse işimizi görmez, danışmanlığınız hakkında bilgi verebilir misiniz?
Cevabı Görüntüle
2 Yorum Polonya Vizesi Nereden Alınır?
Çetin 26/04/20, 18:59

Merhaba, devlet memuruyum, Edirne’de yaşıyorum. Kız arkadaşım Eskişehir’de özel bir firmada çalışıyor. Ağustos’un ilk haftası Polonya’da gezmek istiyoruz. İlk defa vize talep edeceğimiz için Polonya vizesi nereden alınır bilmiyoruz. Henüz uçak bileti satın almadık. Vize çıkmama durumu olur mu? Vize başvurusunda yardımcı oluyor musunuz?
Cevabı Görüntüle
2 Yorum Polonya Vizesi Ankara
Selda 22/04/20, 22:05

Eşimle birlikte Haziran’ın son haftası 3-4 günlüğüne Polonya’ya gitmek istiyoruz. Eşim tıbbi mümessil ben de ev hanımıyım. Eskişehir’de oturuyoruz. Polonya vizesi Ankara’ da mı veriliyor? Nasıl yardımcı oluyorsunuz?
Cevabı Görüntüle
Telefon
x