Bodrum

Telefon

+90 (252) 275 01 13

Çalışma Saatleri

Pazartesi - Cuma: 08.30 - 18.00 Cumartesi: 10.00 - 14.00

Polonya Vize Merkezi, Bodrum

Polonya seyahati nedeniyle Bodrum'da ikamet eden değerli ziyaretçilerimiz, vize başvuru formunu ofis merkezimize teslim etmeden önce lütfen tüm evrakları kontrol ederek vize başvuru formunu hazırlama prosedürlerini takip ediniz, işleme başlamanız size zaman kazandıracaktır. . Acenteler veya tercümanlar gibi diğer Bodrum vize başvuru merkezlerinden temin etmenizi öneririz. Polonya'ya seyahat etmeyi planlayan değerli ziyaretçilerimiz, Bodrum Vize Başvuru Merkezi +90 (252) 275 01 13 iletişim numarasını arayarak ya da [email protected] mail adresinine yazarak danışmanlarımıza ulaşabilirsiniz.

Bodrum Vize Merkezi ile Polonya Vize Belgesi Nasıl Alınır?

Vize merkezine gelmeden önce, başvuranların tatilleri düşünmeleri ve tamamlanmış bir vize başvurusu yaparken olası gecikmeleri göz önünde bulundurmalarında fayda vardır. Vize başvuru merkezi olarak siz değerli ziyaretçilerimizi bilgilendirerek hizmet vermeye devam etmekteyiz. Polonya vize başvuru sürecinde istenen belgelerin eksiksiz ve usulüne uygun hazırlanmış olması önemlidir. Seyahat etmeyi planlayan önemli ziyaret Polonya adına vize başvurusu yapılırken seyahat amacına göre vize türünün seçilmesi önemlidir. Seçtiğiniz vize türüne bağlı olarak, başvuru süreci için bilgi penceresi daha uzun sürecektir. Resmi tatiller nedeniyle başvurunuz gecikebileceğinden seyahat planlarınıza devam edebilmeniz için vize başvurunuzu bir ay önceden hazırlamanızı öneririz.

Bodrum, Polonya Vize Başvurusu

Polonya vize başvurusu randevu gerektirmemektedir. Bodrum ili Vize Başvuru Merkezi ofisine vardığınızda bir vize danışmanı size yardımcı olacaktır. Polonya ülkesine seyahat edebilmek amacı ile hazırlanan vize başvuru formundaki beyan edilen tüm belgeler geçerli olmalıdır. Polonya Konsolosluğu vize başvuru sahibini görüşmeye davet edebilir ve sizden ek bilgiler ya da zorunlu olması gereken orijinal belgeler göndermenizi isteyebilir. Polonya vize başvuru sonucu genellikle 15 iş günü sürmektedir. Vize başvuru evraklarınızı doğru bir şekilde elde etmeniz için vize danışmanlarımız sizlere yardımcı olmaktadır. Polonya vize başvurusu yapılırken seyahat amacına göre vize türü seçilmelidir.

Gerekli evraklar ve belgeler hakkında yeteri kadar bilgi sahibi değilseniz sizleri Vize Başvuru Merkezimize davet etmekteyiz Polonya ülkesine gitmek isteyen değerli vatandaşlarımız öncelikle hazırlamanız gereken evraklar ve belgeler hakkında yeteri kadar bilgi sahibi değilseniz sizleri Vize Başvuru Merkezimize davet etmekteyiz. Vize Başvuru Merkezimiz’de çalışan yetki sahibi danışmanlarımız vize için gerekli belgelerin neler olduğu hakkında sizleri bilgilendirmek için ve gerekli hazırlığı daha donanımlı bir şekilde yapmanız için sizlere hizmet vermektedir. Polonya vatanına seyahat planlayan ziyaretçilerimiz Vize Merkezi'ne +90 (252) 275 01 13 iletişim numarasını arayarak ya da [email protected] mail adresine yazarak laşabilirsiniz. Bodrum Vize Başvuru Merkezi’nde çalışan yetkili danışmanlarmız vize başvuru sahiplerine yardımcı olmak adına gerekli tüm bilgileri vize başvuru sahiplerine bildirir. Polonya ülkesi seyahati gerçekleştirmek isteyen değerli vatandaşların Bodrum Vize Merkezi aracılığı ile vize başvuru formu daha güvenilir bir işleyiş ile gerçekleştirmek yetkili çalışanlarımız sayesinde gerçekleştirilir.

Hızlı Erişim

Hemen Başvur

Hemen Başvur

Alanlarında uzman danışmanlarımız ile vize başvurularınızı hızlıca tamamlayın.

Whatsapp