Polonya Fahri Konsolosluğu Antalya

Polonya Fahri Konsolosluğu Antalya İletişim

Polonya Fahri Konsolosluğu Antalya Adres
Calimera Serrapalace Kızılot Manavgat/Antalya

Polonya Fahri Konsolosluğu Antalya Telefon
+90 242 7483300

Polonya Fahri Konsolosluğu Antalya Faks
sururi@serrapalace.com.tr - konsulantalya@hotmail.com

Polonya Fahri Konsolosluğu Antalya Görev Bölgesi
Antalya

Polonya Fahri Konsolosluğu Antalya Fahri Konsolos
Bay Sururi Çorabatır

Yükleniyor...
İletişim
İstanbul
+90 (212) 970 02 76
avrupa@vizemerkezi.com
Diğer BilgilerAcil :0532 476 25 16
Ankara
+90 (312) 970 02 76
ankara@vizemerkezi.com
İzmir
+90 (232) 970 02 76
izmir@vizemerkezi.com
Edirne
+90 (284) 236 24 24
edirne@vizemerkezi.com
Bursa
+90 (224) 322 2370
bursa@vizemerkezi.com
Antalya
+90 (242) 255 5314
antalya@vizemerkezi.com
Gaziantep
+90 (342) 255 58 21
gaziantep@vizemerkezi.com