Diyarbakır

Telefon

+90 (850) 460 15 77

Çalışma Saatleri

Polonya Vize Merkezi, Diyarbakır

Polonya seyahati sebebi ile vize başvuru formunuzu ofis merkezimize göndermeden öncelikle hazırlama prosedürünü takip edin. Tüm belgeleri kontrol altına alarak süreci başlatmanız size zaman kazandıracaktır. Seyahat planlayan kıymetli ziyaretçilerimiz Diyarbakır Vize Merkezi +90 (850) 460 15 77 iletişim numarası ile ofisimizi arama ya da [email protected] mail adresine iletişim numaramıza tıklayarak ofis yetkililerimiz ile görüşme sağlama imkanına sahipsiniz. Vize Başvuru Merkezi işleri yoğun olduğu zamanlarda arama sırasında sıra bekleme ve benzeri durumlar olmaktadır. Acil bir durumda Diyarbakır Vize Merkezi ofisine gitmenizi önerebiliriz.

Diyarbakır Vize Merkezi Polonya Vizesi

Polonya vize başvuru süreci için talep edilen evrakların eksiksiz, doğru bir şekilde hazırlanması önemlidir. Polonya vize başvurusu için bölge ayrımı kalkmış olsa da yabancı uyruklu kişiler için hala devam etmektedir. Yabancı uyruklu kişiler ikamet adresinin bulunduğu konsolosluk ya da en yakın konsoloslukta işlem yapabilirler. Polonya ülkesine seyahat edebilmek amacı ile hazırlanan vize başvuru formundaki beyan edilen tüm belgeler geçerli olmalıdır. Polonya Konsolosluğu vize başvuru sahibini görüşmeye davet edebilir ve sizden ek bilgiler ya da zorunlu olması gereken orijinal belgeler göndermenizi isteyebilir.

Diyarbakır Polonya Vize Başvuru

Polonya vize başvuru sonuçlanma süresi genel olarak on beş iş günü sürmektedir. Diyarbakır Vize Merkezi çalışan yetkili memurlarımız siz değerli müşterilerimizin aklında bulunan tüm soruları net bir şekilde cevaplamak adına hizmet vermek için ofiste bulunur. Vize Merkezi'ne gelemeyen vatandaşlarımız +90 (850) 460 15 77 iletişim numarası ile ofisimizi arama ya da [email protected] mail adresine yazma imkanına sahiptir. Kesin zamanı belirtilmemekle birlikte Polonya vize başvurusunun ne kadar gün dahilinde çıkarılacağı genel olarak konsolosluğun çalışma prensibine bağlı gelişmektedir. Vize başvuruları hakkında bilgi sahibi olmak için Vize Başvuru Merkezi’ni çalışma saatleri aralığında aramanızı tavsiye ederiz. Vize Merkezi çalışanlarımız ile vize başvuru sürecinizi güvenle başlatabilme imkanına sahip olduğunuzu belirtmek isteriz.

polonya vize merkezi diyarbakır

Hızlı Erişim

Hemen Başvur

Hemen Başvur

Alanlarında uzman danışmanlarımız ile vize başvurularınızı hızlıca tamamlayın.

Whatsapp