Çanakkale

Telefon

+90 (850) 241 14 91

Çalışma Saatleri

Pazartesi - Cuma: 08.30 - 18.00 Cumartesi: 10.00 - 14.00

Polonya Vize Merkezi, Çanakkale

Kıymetli ziyaretçilerimiz, Polonya ülkesi seyahati sebebi ile vize başvuru formunuzu ofis merkezimize göndermeden öncelikle hazırlama prosedürünü takip ettiğinizden ve tüm belgeleri kontrol altına alarak süreci başlatmanız size zaman kazandıracaktır. Çanakkale vize başvuru merkezi yetkili olmayan acente iş yerleri gibi ya da tercüme büroları dışındaki kişilerden elde etmenizi tavsiye ederiz. Adayların başvuru yapmak istedikleri il ve ilçelerden ikamet etmeleri gerekir.

Çanakkale ilinde Polonya ülkesi adına başvuru yapacağınız vize işlemleri sırası ile aşağıdaki gibi gerçekleşir:

  • Çanakkale Vize Başvuru Merkezi ilgilimecra doğrultusunda iletişim sağlamanız takdirde hazırlamanız gereken belgeler hakkında bilgiler öğrenebilirsiniz.
  • Anlaşılması güç olan konular hakkında ofis yetkili çalışanlarımız vize başvuru sahiplerini anlaşılır bir söylem ile bilgilendirir.
  • Elde edilen evraklarınızı ofisimize getirmeniz doğrultusunda işlemlerinizin geri kalanını yetkili çalışanlarımız tamamlar.
  • Çanakkale Vize Merkezi ofisini aramanız dahilinde vize başvuru durumunuz hakkınızda güncel durumunu öğrenebilirsiniz.

Sağladığınız belgeler şirket belgeleri, ruhsat belgeleri, okul sertifikaları başvuru yaptığınız il ya da ilçede bulunmuyorsa başvurunuz işleme alınmayacaktır. Seyahat planlayan kıymetli ziyaretçilerimiz Çanakkale Vize Merkezi ile +90 (850) 241 14 91 nolu iletişim numaramıza tıklayarak ya da [email protected] mail adrsimize yazarak ofis yetkililerimiz ile görüşme sağlama imkanına sahipsiniz.

Polonya Vize Başvurusu, Çanakkale

Vize Merkezi ofisimiz hafta içi her gün hizmet vermektedir. Çanakkale ili ve çevresinde ikamet etmeyen kişiler, resmi işlerini ikametgâhlarına daha yakın bulunan arabuluculuk bürosu aracılığıyla çözebilirler. Türkiye ile Polonya arasında düzenli olarak seyahat eden vatandaşlar, resmi işlemler için genellikle konsoloslukla iletişime geçiyor. Çanakkale konsoloslukları vatandaşa hizmet için gerekli tüm işlemler hakkında vatandaşı bilgilendirmektedir. Çalışmak istediğiniz konu ile telefonla iletişime geçebilirsiniz. Mesai saatleri içinde telefon ile aramanızı öneririz. Seyahat planlayan kıymetli ziyaretçilerimiz Vize Başvuru Merkezimizi iletişim numaramızdan ofis yetkililerimiz ile görüşme sağlama imkanına sahipsiniz. Söz konusu acil bir durumda konsolosluk adresine gitmenizi önerebiliriz.

Çanakkale Vize Merkezi ile Polonya Vizesi Nasıl Alınır?

Vize başvuru formunu hazırlamadan önce, başvuru sahibinin tatil günlerini dikkate alması ve vize başvurusunun tamamlandığını beyan etmede olası bir gecikme durumunu göz önünde bulundurmasında fayda vardır. Polonya vize başvuru süreci için talep edilen evrakların eksiksiz, doğru bir şekilde hazırlanması önemlidir. Seyahat planlayan kıymetli ziyaretçilerimiz Vize Merkezi ile +90 (850) 241 14 91 nolu iletişim numaramıza tıklayarak ya da [email protected] mail adrsimize yazarak ofis yetkililerimiz ile görüşme sağlama imkanına sahipsiniz. Polonya ülkesi adına vize başvurusu yapılırken seyahat amacına göre vize türünün seçilmesi önemlidir.

Çanakkale, Polonya Vize Başvuru Süreci

Polonya vize sonuçlanma süresi ortalama 15 iş günü sürmektedir. Vize Merkezi çalışan yetkili danışmanlarımız siz değerli müşterilerimizin aklında bulunan tüm soruları net bir şekilde cevaplamak adına hizmet vermek için ofiste bulunur. Vize Merkezi Merkezi'ne gelemeyen vatandaşlarımız iletişim numarası ile ofisimizi arayabilme imkanına sahiptir. Vize başvuruları hakkında bilgi sahibi olmak için Vize Merkezi çalışma saatleri aralığında aramanızı tavsiye ederiz. Yetki sahibi çalışan memur bireylerimiz siz değerli ve kıymetli seyahat sahiplerine tüm bilgileri doğru ve güvenilir bir aktarım sağlamaktadır.

https://vizemerkezi.com/asset/1/page/1466/polonya-vize-merkezi-canakkale.jpg

Hızlı Erişim

Hemen Başvur

Hemen Başvur

Alanlarında uzman danışmanlarımız ile vize başvurularınızı hızlıca tamamlayın.

Whatsapp