Konya

Telefon

+90 (332) 225 43 91

Çalışma Saatleri

Pazartesi - Cuma: 08.30 - 18.00 Cumartesi: 10.00 - 14.00

Polonya Vize Merkezi, Konya

polonya vize merkezi konya

Polonya seyahati sebebi ile vize başvuru formunuzu ofis merkezimize göndermeden öncelikle hazırlama prosedürünü takip ettiğinizden ve tüm belgeleri kontrol altına alarak süreci başlatmanız size zaman kazandıracaktır.

Polonya Vize Başvurusu, Konya

Konya ilinde Polonya ülkesi adına başvuru yapacağınız vize işlemleri sırası ile aşağıdaki gibi gerçekleşir:

  • Konya Vize Başvuru Merkezi ilgilimecra doğrultusunda iletişim sağlamanız takdirde hazırlamanız gereken belgeler hakkında bilgiler öğrenebilirsiniz.
  • Anlaşılması güç olan konular hakkında ofis yetkili çalışanlarımız vize başvuru sahiplerini anlaşılır bir söylem ile bilgilendirir.
  • Elde edilen evraklarınızı ofisimize getirmeniz doğrultusunda işlemlerinizin geri kalanını yetkili çalışanlarımız tamamlar.
  • Konya Vize Merkezi ofisini aramanız dahilinde vize başvuru durumunuz hakkınızda güncel durumunu öğrenebilirsiniz.
Çanakkale Vize Merkezi ile Polonya Vizesi Nasıl Alınır? Vize başvuru formunu hazırlamadan önce, başvuru sahibinin tatil günlerini dikkate alması ve vize başvurusunun tamamlandığını beyan etmede olası bir gecikme durumunu göz önünde bulundurmasında fayda vardır. Polonya vize başvuru süreci için talep edilen evrakların eksiksiz, doğru bir şekilde hazırlanması önemlidir. Seyahat planlayan kıymetli ziyaretçilerimiz Vize Merkezi ile +90 (332) 225 43 91 nolu iletişim numaramıza tıklayarak ya da [email protected] mail adrsimize yazarak ofis yetkililerimiz ile görüşme sağlama imkanına sahipsiniz. Polonya ülkesi adına vize başvurusu yapılırken seyahat amacına göre vize türünün seçilmesi önemlidir

Konya Vize Merkezi ile Polonya Vizesi Nasıl Alınır?

Konya ilinden Polonya ülkesine gitmek isteyen ve Vize Başvuru Merkezimize gelmeden önce başvuru sahibinin tatil günlerini dikkate alması ve vize başvurusunun tamamlandığını beyan etmede olası bir gecikme olasılığını göz önünde bulundurmasında fayda vardır. Vize Başvuru Merkezi olarak siz değerli ziyaretçilerimizi bilgilendirmek ile hizmete devam etmekteyiz. Polonya vize başvuru süreci için talep edilen evrakların eksiksiz, doğru bir şekilde hazırlanması önemlidir. Seyahat planlarınıza devam edebilmeniz için vize başvurunuzu bir ay öncesinden hazırlamanızı tavsiye ederiz, çünkü aradan geçen tatiller nedeniyle başvurunuz gecikebilir. Konya Vize Başvuru Merkezimize ulaşım sağlayarak yetkili memur çalışanlarımız ile daha verimli bir çalışma prensibi ile başvurularınızı gerçekleştirme fırsatına sahipsiniz. Vize Merkezi ile +90 (332) 225 43 91 telefon numarasından ya da [email protected] mail adresinden iletişime geçebilirsiniz.

Polonya vize merkezi konya

Hızlı Erişim

Hemen Başvur

Hemen Başvur

Alanlarında uzman danışmanlarımız ile vize başvurularınızı hızlıca tamamlayın.

Whatsapp