Edirne

Telefon

+90 (850) 460 17 55

Çalışma Saatleri

Pazartesi - Cuma: 08.30 - 18.00 Cumartesi: 10.00 - 14.00

Polonya Vize Merkezi, Edirne

polonya vize merkezi edirne

Polonya seyahati sebebi ile vize başvuru formunuzu ofis merkezimize göndermeden öncelikle hazırlama prosedürünü takip edin. Tüm belgeleri kontrol altına alarak süreci başlatmanız size zaman kazandıracaktır. Seyahat planlayan kıymetli ziyaretçilerimiz Edirne Vize Merkezi +90 (850) 460 17 55 iletişim numarası ile ofisimizi arama ya da [email protected] mail adresine iletişim numaramıza tıklayarak ofis yetkililerimiz ile görüşme sağlama imkanına sahipsiniz. Vize Başvuru Merkezi işleri yoğun olduğu zamanlarda arama sırasında sıra bekleme ve benzeri durumlar olmaktadır. Acil bir durumda Edirne Vize Merkezi ofisine gitmenizi önerebiliriz.

Edirne Vize Merkezi Polonya Vizesi

Polonya vize başvuru süreci için talep edilen evrakların eksiksiz, doğru bir şekilde hazırlanması önemlidir. Polonya vize başvurusu için bölge ayrımı kalkmış olsa da yabancı uyruklu kişiler için hala devam etmektedir. Yabancı uyruklu kişiler ikamet adresinin bulunduğu konsolosluk ya da en yakın konsoloslukta işlem yapabilirler. Polonya ülkesine seyahat edebilmek amacı ile hazırlanan vize başvuru formundaki beyan edilen tüm belgeler geçerli olmalıdır. Polonya Konsolosluğu vize başvuru sahibini görüşmeye davet edebilir ve sizden ek bilgiler ya da zorunlu olması gereken orijinal belgeler göndermenizi isteyebilir.

Edirne Vize Merkezi ile Polonya Vizesi Nasıl Alınır?

Vize başvuru formunu hazırlamadan önce, başvuru sahibinin tatil günlerini dikkate alması ve vize başvurusunun tamamlandığını beyan etmede olası bir gecikme olasılığını göz önünde bulundurmasında fayda vardır. Polonya vize başvuru süreci için talep edilen evrakların eksiksiz, doğru bir şekilde hazırlanması önemlidir. Polonya ülkesine seyahat edebilmek amacı ile hazırlanan vize başvuru formundaki beyan edilen tüm belgeler geçerli olmalıdır. Polonya Konsolosluğu vize başvuru sahibini görüşmeye davet edebilir ve sizden ek bilgiler ya da zorunlu olması gereken orijinal belgeler göndermenizi isteyebilir. Polonya vize başvuru evraklarınızı doğru bir şekilde elde etmeniz için vize danışmanlarımız sizlere yardımcı olmaktadır. Polonya vize başvurusu yapılırken seyahat amacına göre vize türü seçilmelidir. Seyahat planlayan ziyaretçilerimiz Vize Merkezi ile +90 (850) 460 17 55 iletişim numarası ile ofisimizi arama ya da [email protected] mail adresimizden ofis yetkililerimiz ile görüşme sağlama imkanına sahipsiniz. Polonya ülkesi adına vize başvurusu yapılırken seyahat amacına göre vize türünün seçilmesi önemlidir. Seçmiş olduğunuz vize türüne bağlı olarak, başvuru süreci için bilgilendirme penceresi daha uzun sürmektedir. Vize Merkezi'ne ulaşım sağlayarak yetkili çalışanlarımız ile daha verimli bir çalışma prensibi ile başvurularınızı gerçekleştirme fırsatına sahipsiniz.

Edirne Polonya Vize Başvuru

Polonya vize başvuru sonuçlanma süresi genel olarak on beş iş günü sürmektedir. Edirne Vize Merkezi çalışan yetkili memurlarımız siz değerli müşterilerimizin aklında bulunan tüm soruları net bir şekilde cevaplamak adına hizmet vermek için ofiste bulunur. Vize Merkezi'ne gelemeyen vatandaşlarımız +90 (850) 460 17 55 iletişim numarası ile ofisimizi arama ya da [email protected] mail adresine yazma imkanına sahiptir. Kesin zamanı belirtilmemekle birlikte Polonya vize başvurusunun ne kadar gün dahilinde çıkarılacağı genel olarak konsolosluğun çalışma prensibine bağlı gelişmektedir. Vize başvuruları hakkında bilgi sahibi olmak için Vize Başvuru Merkezi’ni çalışma saatleri aralığında aramanızı tavsiye ederiz. Vize Merkezi çalışanlarımız ile vize başvuru sürecinizi güvenle başlatabilme imkanına sahip olduğunuzu belirtmek isteriz.

Edirne, Polonya Vize Başvuru Süreci

Polonya vize sonuçlanma süresi ortalama 15 iş günü sürmektedir. Vize Merkezi çalışan yetkili danışmanlarımız siz değerli müşterilerimizin aklında bulunan tüm soruları net bir şekilde cevaplamak adına hizmet vermek için ofiste bulunur. Vize Merkezi Merkezi'ne gelemeyen vatandaşlarımız iletişim numarası ile ofisimizi arayabilme imkanına sahiptir. Vize başvuruları hakkında bilgi sahibi olmak için Vize Merkezi çalışma saatleri aralığında aramanızı tavsiye ederiz. Yetki sahibi çalışan memur bireylerimiz siz değerli ve kıymetli seyahat sahiplerine tüm bilgileri doğru ve güvenilir bir aktarım sağlamaktadır.

Polonya vize merkezi Edirne

Hızlı Erişim

Hemen Başvur

Hemen Başvur

Alanlarında uzman danışmanlarımız ile vize başvurularınızı hızlıca tamamlayın.

Whatsapp