Altunizade

Telefon

+90 (216) 706 01 60

Çalışma Saatleri

Pazartesi - Cuma: 08.30 - 18.00 Cumartesi: 10.00 - 14.00

Polonya Vize Merkezi, Altunizade

Polonya vize merkezi altunizade

Kıymetli ziyaretçilerimiz, Polonya ülkesi seyahati sebebi ile vize başvuru formunuzu ofis merkezimize göndermeden öncelikle hazırlama prosedürünü takip ettiğinizden ve tüm belgeleri kontrol altına alarak süreci başlatmanız size zaman kazandıracaktır. Ödeme hizmetini vize başvuru merkezleri, yetkili olmayan acente iş yerleri gibi ya da tercüme büroları dışındaki kişilerden elde etmenizi önemle tavsiye ederiz. Adayların başvuru yapmak istedikleri il ve ilçelerden ikamet etmeleri gerekir. Polonya ülkesi adına başvuru yapacağınız vize işlemleri sırası ile aşağıdaki gibi gerçekleşir: Altunizade Vize Başvuru Merkezi ile +90 (216) 706 01 60 iletişim sağlamanız takdirde hazırlamanız gereken belgeler hakkında bilgiler öğrenebilirsiniz. Anlaşılması güç olan konular hakkında ofis yetkili çalışanlarımız vize başvuru sahiplerini anlaşılır bir söylem ile bilgilendirir. Elde edilen evraklarınızı ofisimize getirmeniz doğrultusunda işlemlerinizin geri kalanını yetkili çalışanlarımız tamamlar.Seyahat planlayan kıymetli ziyaretçilerimiz Vize Başvuru Merkezimizi +90 (216) 706 01 60 iletişim numaramıza tıklayarak ofis yetkililerimiz ile görüşme sağlama imkanına sahipsiniz.

Polonya Vize Başvuru İşlemleri, Altunizade

Vize başvuru merkez ofisimiz hafta içi her gün hizmet vermektedir. Altunizade ve çevresinde ikamet etmeyen kişiler, resmi işlerini ikametgâhlarına daha yakın bulunan arabuluculuk bürosu aracılığıyla çözebilirler. Türkiye ile Polonya arasında düzenli olarak seyahat eden vatandaşlar, resmi işlemler için genellikle konsoloslukla iletişime geçiyor. Altunizade konsoloslukları vatandaşa hizmet için gerekli tüm işlemler hakkında vatandaşı bilgilendirmektedir. Çalışmak istediğiniz konu ile telefonla iletişime geçebilirsiniz. Mesai saatleri içinde telefon ile aramanızı öneririz. Seyahat planlayan kıymetli ziyaretçilerimiz Vize Başvuru Merkezimizi iletişim numaramıza tıklayarak ofis yetkililerimiz ile görüşme sağlama imkanına sahipsiniz.Vize başvuru merkezi yetkili çalışanları ile resmi mesai saatleri dışında iletişime geçilmesi mümkün değildir. Konsolosluğun işleri yoğun olduğu zamanlarda arama sırasında sıra bekleme ve benzeri durumlar olmaktadır. Söz konusu acil bir durumda konsolosluk adresine gitmenizi önerebiliriz.

Altunizade Vize Merkezi ile Polonya Vize Belgesi

Vize başvuru formunu hazırlamadan önce, başvuru sahibinin tatil günlerini dikkate alması ve vize başvurusunun tamamlandığını beyan etmede olası bir gecikme olasılığını göz önünde bulundurmasında fayda vardır. Polonya vize başvuru süreci için talep edilen evrakların eksiksiz, doğru bir şekilde hazırlanması önemlidir. Seyahat planlayan kıymetli ziyaretçilerimiz Vize Başvuru Merkezimizi iletişim numaramıza tıklayarak ofis yetkililerimiz ile görüşme sağlama imkanına sahipsiniz.Konsolosluk onayı başvuruları özenle hazırlanır. Bu nedenden dolayı en küçük detay bile vize başvuru sürecinin reddedilmesine yol açabilmektedir. Polonya ülkesi adına vize başvurusu yapılırken seyahat amacına göre vize türünün seçilmesi önemlidir. Seçmiş olduğunuz vize türüne bağlı olarak, başvuru süreci için bilgilendirme penceresi daha uzun sürmektedir. Seyahat planlarınıza devam edebilmeniz için vize başvurunuzu bir ay öncesinden hazırlamanızı tavsiye ederiz, çünkü aradan geçen tatiller nedeniyle başvurunuz gecikebilir. Vize başvuru merkezimize ulaşım sağlayarak yetkili çalışanlarımız ile daha verimli bir çalışma prensibi ile başvurularınızı gerçekleştirme fırsatına sahipsiniz.

Altunizade Vize İşlemleri Polonya Vize Başvurusu

Polonyavize başvurusu randevu gerektirmemektedir. Altunizade Vize Başvuru Merkezi ofisine vardığınızda bir vize danışmanı size yardımcı olacaktır. Polonya ülkesine seyahat edebilmek amacı ile hazırlanan vize başvuru formundaki beyan edilen tüm belgeler geçerli olmalıdır. Polonya Konsolosluğu vize başvuru sahibini görüşmeye davet edebilir ve sizden ek bilgiler ya da zorunlu olması gereken orijinal belgeler göndermenizi isteyebilir. Polonya vize başvuru evraklarınızı doğru bir şekilde elde etmeniz için vize danışmanlarımız sizlere yardımcı olmaktadır. Polonya vize başvurusu yapılırken seyahat amacına göre vize türü seçilmelidir. Seçmiş olduğunuz vize türüne bağlı olarak, başvuru sürecini açıklamak daha uzun sürebilir. Seyahat planlarınıza devam edebilmeniz için vize başvurunuzu bir ay öncesinden yapmanızı tavsiye ederiz, aradan geçen tatiller nedeniyle başvurunuz gecikebilir.

Altunizade, Polonya Vize Belgesi Süresi

Altunizade vize başvuru sonuçları Polonya ülkesi adına vize başvurusu genel olarak 15 iş günü sürmektedir. Vize Başvuru Merkezi çalışan yetkili memurlarımız siz değerli müşterilerimizin aklında bulunan tüm soruları net bir şekilde cevaplamak adına hizmet vermek için ofiste bulunur. Vize Başvuru Merkezine gelemeyen vatandaşlarımız +90 (216) 706 01 60 iletişim numarası ile ya da [email protected] ofisimizi arayabilme imkanına sahiptir. Süre zarfı net olarak belirtilmemekle birlikte Polonya vize başvurusunun ne kadar gün dahilinde çıkarılacağı genel olarak konsolosluğun çalışma prensibine bağlı gelişmektedir. Vize başvuru merkezinde hizmet vermekle yetkili çalışanlarımız vize başvurunuzu değerlendirirken müdahale edemezler. Vize başvuruları hakkında bilgi sahibi olmak için Vize Başvuru Merkezimi çalışma saatleri aralığında aramanızı tavsiye ederiz. Yetki sahibi çalışan memur bireylerimiz siz değerli ve kıymetli seyahat sahiplerine tüm bilgileri doğru ve güvenilir bir aktarım sağlamaktadır.

Altunizade Vize Evrakları

Altunizade Polonya vize başvuru evrakları resmi kurumun talep ettiği ölçüde biyometrik fotoğraf, güncel ikametgah adresiniz ve mesleğinizi beyan eden belge, yabancı dil sertifika belgesi Altunizade Polonya ülkesine gitmek isteyen değerli vatandaşlarımız öncelikle hazırlamanız gereken evraklar ve belgeler hakkında yeteri kadar bilgi sahibi değilseniz sizleri Vize Başvuru Merkezimize davet etmekteyiz. Vize Başvuru Merkezimiz’de çalışan yetki sahibi memurlarımız vize için gerekli belgelerin neler olduğu hakkında sizleri bilgilendirmek için ve gerekli hazırlığı daha donanımlı hazırlamanız için sizlere hizmet vermektedir. Seyahat planlayan kıymetli ziyaretçilerimiz Vize Başvuru Merkezimizi iletişim numaramıza tıklayarak ofis yetkililerimiz ile görüşme sağlama imkanına sahipsiniz.

Polonya Vize Merkezi Altunizade

Hızlı Erişim

Hemen Başvur

Hemen Başvur

Alanlarında uzman danışmanlarımız ile vize başvurularınızı hızlıca tamamlayın.

Whatsapp