İzmir

Telefon

+90 (232) 970 02 76

Çalışma Saatleri

Pazartesi - Cuma: 08.30 - 18.00 Cumartesi: 10.00 - 14.00

Polonya Vize Merkezi, İzmir

polonya vize merkezi İzmir

Vize Merkezi ofisimizde İzmir şehrinden Polonya ülkesine ulaşmak isteyen kişilerin öncelikle vize başvuru formunu doldurmaları adına yetkili çalışanlarımız mesai saatleri dahilinde vatandaşlarımıza hizmet vermekle yükümlü olarak görevini yapmaktadır. ordo Türk vatandaşlarının Polonya devletinde turizm, iş, sağlık ve ailevi sebeplerden dolayı kısa süreli ziyaret etmek istemeleri halinde Schengen vizesi almaları gerekmektedir. Seyahatiniz 180 gün dahilinde bir süre içerisinde art arda doksan günden fazla Polonya'ya yapılacaksa, uzun süreli vize kategorisine kategori D çeşidine başvurmanız gerekir. Çalışma, ikamet, uzun zamanlı eğitim ve aile birleşimi vb. konularda bu başvurular doğrudan Polonya Konsoloslukları ile Büyükelçilikleri tarafından yapılır.Sormak istediğiniz sorular için +90 (232) 970 02 76 nolu telefon numarasıyla ya da [email protected] mail adresiyle iletişime geçebilirsiniz. Mesai saatleri içinde telefon ile aramanızı öneririz. Seyahat planlayan ziyaretçilerimiz Vize Başvuru Merkezimizi iletişim numaramıza tıklayarak ofis yetkililerimiz ile görüşme sağlama imkanına sahipsiniz. Ofisimizde bulunan yetkili personel vize başvuru sahiplerini anlaşılması güç sorular konusunda sade bir dil ile bilgilendirmektedir. Elde edilen belgeleri ofisimize getirdiğinizde yetkili personelimiz işleminizin geri kalanını tamamlayacaktır. Vize başvurunuzun güncel durumunu öğrenmek için İzmir Vize Merkezi ofisi ile iletişime geçebilirsiniz.

İzmir Vize Başvuru Formu

Polonya devleti adına İzmir'de başvuracağınız vize prosedürü şu şekildedir. İlgili medyanın online vize başvuru merkezi ile iletişime geçerseniz, hazırlamanız gereken belgeler hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. İzmir Vize Merkezi aracılığıyla Polonya vize belgelerini başvuru yapılır. Vize merkezine gelmeden önce, başvuru sahiplerinin tatilleri düşünmeleri ve eksiksiz bir vize başvurusu yaparken olası gecikmeler olasılığını göz önünde bulundurmalarında fayda vardır. Vize başvuru merkezi olarak siz değerli ziyaretçilerimizi bilgilendirerek hizmet vermeye devam etmekteyiz. Polonya vize başvuru sürecinde istenen belgelerin eksiksiz ve usulüne uygun hazırlanmış olması önemlidir. Seyahat etmeyi planlayan değerli ziyaretçilerimiz, İzmir Vize Merkezi iletişim numarasına tıklayarak ofis yöneticimizle tanışma imkanına sahipsiniz. Polonya adına vize başvurusu yapılırken seyahat amacına göre vize türünün seçilmesi önemlidir. Seçtiğiniz vize türüne bağlı olarak, başvuru süreci için bilgi penceresi daha uzun sürecektir. Resmi tatiller nedeniyle başvurunuz gecikebileceğinden seyahat planlarınıza devam edebilmeniz için vize başvurunuzu bir ay önceden hazırlamanızı öneririz. İzmir Vize Başvuru Merkezine ulaşım sağlayarak yetkili personelimiz ile daha verimli çalışma prensibine göre başvuru yapma imkanına sahip olacaksınız.

Polonya Vizesi İçin Gerekli Evraklar

Belge ve evraklar hakkında yeterli bilgiye sahip değilseniz, sizi Vize Başvuru Merkezine davet ediyoruz. İzmir'den Polonya'ya seyahat etmek isteyen kişilerin, hazırlamanız gereken belgeler ve evraklar hakkında yeterli bilgiye sahip değilseniz, sizi Vize Başvuru Merkezine davet ediyoruz. İzmir Vize Başvuru Merkezi'nlde yapmak için hizmetinizdedir. Polonya'ya gitmeyi planlayan kişilerin, İzmir Vize Merkezi ile +90 (232) 970 02 76 nolu telefon numarasıyla ya da [email protected] mail adresiyle iletişime geçebilirsiniz. İzmir Vize Merkezi'nde görev yapan danışmanlarımız, vize başvuru sahiplerine gerekli tüm bilgileri sağlayarak yardımcı olmaktadır. Yetkili personelimiz sayesinde, İzmir Vize Merkezi üzerinden Polonya'ya seyahat eden kişilerin vize başvuru formlarının işleyişinin daha güvenilir olmasını temenni ederiz.

Vize Başvuru Evrakları Polonya, İzmir

İzmir ilinde ikamet eden vatandaşlarımız öncelikle Vize Merkezi çalışanlarımız ile hazırlaması gerekli olan belge ve evraklar hakkında bilgi sahibi olabilir. Polonya Konsolosluk kurumunun vermiş olduğu kararlar doğrultusunda belirli ölçülerde biyometrik fotoğraf, ek olarak mesleki durum belgesi, maaş belgesi, sağlık raporu gibi resmi ve güncel bilgiler talep edilmektedir. İzmir Vize Merkezi’nde görev yapan sertifikalı personelimiz siz değerli müşterilerimizin aklındaki tüm soruları net bir şekilde cevaplamak için ofiste hazır bulunmaktadır. Vize Başvuru Merkezine gelemeyecek durumda olan vatandaşlarımız, ofisimizi arayarak iletişim numaralarını vermeyi tercih edebilirler. Belirli bir süre belirtilmemekle birlikte, Polonya vize başvurusunun düzenlendiği gün sayısı genellikle konsolosluğun çalışma ilkelerine bağlıdır. Vize Başvuru Merkezindeki yetkili personelimiz vize başvurunuzun değerlendirilmesine müdahale edemez. Vize başvuruları hakkında bilgi almak için mesai saatleri içerisinde Vize Başvuru Merkezi ile iletişime geçmenizi tavsiye ederiz. Pasaport başvuruları belirtilen süreden daha uzun sürede tamamlanabilmektedir. İzmir ilinden Polonya vizesine başvurmak için yeterli zaman ayırdığınızdan emin olmanız gerekir. İstanbul ili dışından belge gönderebilir ve Polonya vizesine başvurmak isteyen yolcuların transit süresini dikkate almaları tavsiye edilir. Polonya, Schengen vize başvurusu için ilk başvuru süreleri 3 ay kadar bir zaman dilimine tabi tutulur. İstanbul'dan Polonya'ya vize başvurusu için önerilen süre bir ay zaman dilimidir.

Vize Merkezi İzmir

Vize Merkezi dahilinde vize ile ilgili tüm konuları rahatlıkla merkezimizi ziyaret ederek öğrenebilirsiniz. Resmi tatil zamanlarını göz önüne alarak işlerinizi ve rezervasyonlarınızı yaptırmanızı tavsiye ederiz. Vize Merkezi ile +90 (232) 970 02 76 nolu telefon numarasıyla ya da [email protected] mail adresiyle iletişime geçebilirsiniz.

Polonya vize merkezi İzmir

Hızlı Erişim

Hemen Başvur

Hemen Başvur

Alanlarında uzman danışmanlarımız ile vize başvurularınızı hızlıca tamamlayın.

Whatsapp