Bursa

Telefon

+90 (224) 322 23 70

Çalışma Saatleri

Pazartesi - Cumartesi: 09.00 - 18.30

Polonya Vize Merkezi, Bursa

polonya vize merkezi bursa

Bursa ilimizin ziyaretçileri, Polonya ülkesi seyahati sebebi ile vize başvuru formunuzu ofis merkezimize göndermeden öncelikle hazırlama prosedürünü takip etmelisiniz. Tüm belgeleri kontrol altına alarak süreci başlatmanız size zaman kazandıracaktır.Bursa ilinde Polonya ülkesi adına başvuru yapacağınız vize işlemleri sırası ile aşağıdaki gibi gerçekleşir:

  • Bursa Vize Merkezi ile iletişim sağlamanız takdirde hazırlamanız gereken belgeler hakkında bilgiler öğrenebilirsiniz.
  • Anlaşılması güç olan konular hakkında ofis yetkili çalışanlarımız vize başvuru sahiplerini anlaşılır bir söylem ile bilgilendirir.
  • Elde edilen evraklarınızı ofisimize getirmeniz doğrultusunda işlemlerinizin geri kalanını yetkili çalışanlarımız tamamlar.
  • Bursa Vize Merkezi ofisini aramanız dahilinde vize başvuru durumunuz hakkınızda güncel durumunu öğrenebilirsiniz.

Seyahat planlayan ziyaretçilerimiz Bursa Vize Merkezi ile +90 (224) 322 23 70 nolu iletişim numaramıza tıklayarak ofis yetkililerimiz ile görüşme sağlama imkanına sahipsiniz. Vize Başvuru Merkezi işleri yoğun olduğu zamanlarda arama sırasında sıra bekleme ve benzeri durumlar olmaktadır. Söz konusu acil bir durumda ofis adresine gitmenizi önerebiliriz.

Polonya Vize Başvurusu, Bursa

Bursa, Vize Başvuru Merkez ofisimiz hafta içi her gün hizmet vermektedir. Bursa ili ve ilçelerinde ikamet etmeyen kişiler, resmi işlerini ikametgâhlarına daha yakın bulunan arabuluculuk bürosu aracılığıyla çözebilirler. Türkiye ile Polonya arasında düzenli olarak seyahat eden vatandaşlar, resmi işlemler için genellikle konsoloslukla iletişime geçiyor. Bursa Vize Başvuru Merkezi vatandaşa hizmet için gerekli tüm işlemler hakkında vatandaşı bilgilendirmektedir. Mesai saatleri içinde +90 (224) 322 23 70 telefon numarası ya da [email protected] mail adresimize yazarak ulaşabilirsiniz. Seyahat planlayan kıymetli ziyaretçilerimiz Vize Başvuru Merkezimizi iletişim numaramıza tıklayarak ofis yetkililerimiz ile görüşme sağlama imkanına sahipsiniz.Vize başvuru merkezi yetkili çalışanları ile resmi mesai saatleri dışında iletişime geçilmesi mümkün değildir.

Bursa Vize Merkezi ile Polonya Vizesi Nasıl Alınır?

Bursa ilinden Polonya ülkesine gitmek isteyen ve Vize Başvuru Merkezimize gelmeden önce başvuru sahibinin tatil günlerini dikkate alması ve vize başvurusunun tamamlandığını beyan etmede olası bir gecikme olasılığını göz önünde bulundurmasında fayda vardır. Vize Merkezi olarak siz değerli ziyaretçilerimizi bilgilendirerek hizmete devam etmekteyiz. Polonya vize başvuru süreci için talep edilen evrakların eksiksiz, doğru bir şekilde hazırlanması önemlidir. Konsolosluk onayı başvuruları özenle hazırlanır. Bu nedenden dolayı en küçük detay bile vize başvuru sürecinin reddedilmesine yol açabilmektedir. Polonya ülkesi adına vize başvurusu yapılırken seyahat amacına göre vize türünün seçilmesi önemlidir. Seçmiş olduğunuz vize türüne bağlı olarak, başvuru süreci için bilgilendirme penceresi daha uzun sürmektedir. Seyahat planlarınıza devam edebilmeniz için vize başvurunuzu bir ay öncesinden hazırlamanızı tavsiye ederiz, çünkü aradan geçen tatiller nedeniyle başvurunuz gecikebilir.

Bursa, Polonya Vizesi Hakkında

Polonya vize başvurusu randevu gerektirmektedir. Bursa ili Vize Merkezi ofisine vardığınızda bir vize danışmanı size yardımcı olacaktır. Polonya ülkesine seyahat edebilmek amacı ile hazırlanan vize başvuru formundaki beyan edilen tüm belgeler geçerli olmalıdır. Polonya Konsolosluğu vize başvuru sahibini görüşmeye davet edebilir ve sizden ek bilgiler ya da zorunlu olması gereken orijinal belgeler göndermenizi isteyebilir. Polonya vize başvuru evraklarınızı doğru bir şekilde elde etmeniz için vize danışmanlarımız sizlere yardımcı olmaktadır. Polonya vize başvurusu yapılırken seyahat amacına göre vize türü seçilmelidir. Seçmiş olduğunuz vize türüne bağlı olarak, başvuru sürecini açıklamak daha uzun sürebilir. Seyahat planlarınıza devam edebilmeniz için vize başvurunuzu bir ay öncesinden yapmanızı tavsiye ederiz.

Bursa, Polonya Vize Başvuru Süreci

Bursa ve çevre ilçelerinde ikamet eden değerli vatandaşlarımızın vize başvuru sonuçları Polonya ülkesi adına vize başvurusu genel olarak on beş iş günü sürmektedir. Bursa Vize Merkezi danışmanlarmız, siz değerli müşterilerimizin aklında bulunan tüm soruları net bir şekilde cevaplamak adına hizmet vermek için ofiste bulunur. Vize Başvuru Merkezine gelemeyen vatandaşlarımız iletişim numarası ile ofisimizi arayabilme imkanına sahiptir. Kesin zamanı belirtilmemekle birlikte Polonya vize başvurusunun ne kadar gün dahilinde çıkarılacağı genel olarak konsolosluğun çalışma prensibine bağlı gelişmektedir. Vize başvuru merkezinde hizmet vermekle yetkili memurlarımız vize başvurunuzu değerlendirirken müdahale edemezler. Vize başvuruları hakkında bilgi sahibi olmak için Vize Merkezi çalışma saatleri aralığında aramanızı tavsiye ederiz.

polonya vize merkezi Bursa

Hızlı Erişim

Hemen Başvur

Hemen Başvur

Alanlarında uzman danışmanlarımız ile vize başvurularınızı hızlıca tamamlayın.

Whatsapp