İsrail Hakkında Sorular & Yorumlar

İsrail ile ilgili bir sorunuz mu var? Bize sorabilirsiniz.

Alanlarında uzman danışmanlarımız sorularınızı en kısa süre içinde cevaplayacaktır.

Soru/Yorum Yaz

2 Yorum İsrail vize başvurusu 2020
M.Erkuş 28/04/20, 15:31

Merhaba, İsrail’e konferans katılımcısı olarak gitmeyi planlıyorum. Ayrıca orada çalıştığımız firma ile de görüşme sağlayacağım. Başvurumu ticari olarak yapmak istiyorum. İsrail vize başvurusu 2020 yılı için nasıl yapabilirim ve şartları nelerdir bilgi vermenizi rica ederim. Teşekkür ederim.
Cevabı Görüntüle
2 Yorum İsrail vize ücreti 2020
P.Boyacı 28/04/20, 10:19

Merhaba, İsrail vize başvurusunda bulunmak istiyorum. Evraklarımı hazırladım ancak İsrail vize ücreti 2020 yılı fiyatlarını bulamadım. Ödemeyi nereye yapıyoruz ve ne zaman yapmamız gerekiyor bilgi vermenizi rica ederim. Hazırladığım evrakların kontrolünü nasıl sağlayabilirim? Evrak listesini de paylaşırsanız sevinirim. Teşekkürler.
Cevabı Görüntüle
2 Yorum İsrail Vize Reddi
G. Çelebi 28/04/20, 09:34

Merhaba, İsrail Konsolosluğu davetiyem olmasına rağmen ret verdi ve benim acil vize almam lazım. Ticari başvuru yapacağım tekrardan ve İsrail vize reddi için neler yapmam gerekiyor. Lütfen yardımcı olun ticari anlaşmamızın iptal olmasını istemiyorum.Teşekkürler.
Cevabı Görüntüle
2 Yorum İsrail Vizesi için Gerekli Evraklar
N. Soylu 22/04/20, 11:57

Merhaba, İsrail’e Eylül ayı için anlaşma imzalamak için ziyarette bulunmam gerekiyor. Ben şirket sahibiyim ve bordo pasaportum var daha önce birçok ülkeye seyahatlerim oldu. İsrail için ilk defa vize alacağım parmak izi vermem gerekiyor mu? İsrail vizesi için gerekli evraklar nelerdir? Bilgilendirirseniz sevinirim.
Cevabı Görüntüle
2 Yorum İsrail Vizesi Nasıl Alınır 2020
E. Demirtaş 05/08/19, 15:38

Merhaba, geçen sene kuzenim İsrail’e çalışma vizesi alarak gitti. Şimdi kendisini ziyaret etmek istiyorum ama İsrail vizesi nasıl alınır 2020 yılında vize başvuru işlemlerini sizinle yapabilir miyiz? Kuzenimin her hangi bir belge vermesi gerekiyor mu? Şimdiden teşekkür ederim.
Cevabı Görüntüle
2 Yorum İsrail vizesi 2020
M. Yıldırım 22/04/20, 10:52

Merhaba, Eşimle birlikte bordo pasaporta sahibiz ve İsrail’e vize başvurusu yapmak istiyoruz. Konsolosluğu aradım, fakat ulaşamadım. İsrail vizesi 2020 yılı için hangi evraklar isteniyor ve başvuru şartları nelerdir?
Cevabı Görüntüle
2 Yorum İsrail Vizesi Konya
B. Kaymaz 29/05/20, 17:27

Merhaba, Arkadaşlarımla birlikte yaklaşık 1 hafta İsrail’e gitmek ve oradaki yemek kültürünü dünya mutfağı konu başlığı altında bloglarımızda yayınlamak istiyoruz. Bir firma çalışanı olmadığımız için freelancer çalışma sağladığımızdan dolayı ticari başvuru yapamacağımızı düşündük. Turistik vize başvurusu için hazırlamamız gereken belgeler nelerdir? İnternette İsrail vizesi ile alakalı araştırma yaptık ve İstanbul üzerinden başvuru yapabileceğimizi gördük fakat bizim maddi olarak imkânlarımız kısıtlı ve açıkçası başvuru için minimum ücret ödeyerek seyahatimize harcama yapmak istiyoruz. Bu yüzden İsrail vizesi Konya üzerinden başvuru yapabileceğimiz bir kanal var mıdır? Çok teşekkürler ederim.
Cevabı Görüntüle
2 Yorum İsrail Vizesi Edirne
A. Duran 29/05/20, 17:17

Merhaba, İsrail’de çalıştığımız firmanın bize burada ürünlerini satabilmemiz için bölge satış müdürlerimize eğitim vermesi gerekmektedir. Bu eğitim süresi 15 gün kadar sürebilir. Bu süre içerisinde İsrail’de iş yaptığımız firmanın yakınında ayarladığımız otelde kalacaklar. Gitmesini istediğimiz bölge müdürleri yaklaşık 5 kişi olarak düşünüyoruz. Ancak bu eğitim süresinin uzaması ya da ileriki zamanlarda İsrail’deki firmanın çağırma durumuna göre birçok kez ya da daha uzun süreli olması gibi ihtimaller bulunuyor. Bu yüzden vize başvurusu yapmışken uzun süreli ve çok girişli olarak yapmak istiyoruz. Bu mümkün ise şartlar hakkında bilginizi rica ederim. İsrail vizesi Edirne ili üzerinden başvuru yapılabilecek konsolosluk bilgilerini de yazarsanız sevinirim. Teşekkürler.
Cevabı Görüntüle
2 Yorum İsrail Vizesi Ankara
N. Özdemir 29/05/20, 17:09

Geçen yıl önce turistik olarak sonra ticari olarak İsrail vizesine başvuru sağladım fakat olumsuz sonuçlandı. Gidiş amacım ve evraklarımla alakalı yanlışlıklar olduğunu belirttiler. Ancak sitelerinde yazan evrakları hazırlamama rağmen kabul etmediler. Tekrar başvuru yapmak istiyorum ancak İsrail konsolosluğunun red vermesinden korkuyorum. Bu kadar fazla geri çevrilmesi başka ülkelerden de vize alırken bana sorun yaşatır mı? Gidiş amacımı sizin belirteceğiniz şekilde yapabilir sadece vizemin olumlu olması istiyorum. İstediğiniz evrakların hepsini sunabilirim. İsrail vizesi Ankara konsolosluğundan başvuru yapmam şart mı bu sefer İstanbul’dan yapsam olumlu olma ihtimali artar mı? Vizemi rahat bir şekilde alabilmem için bana destek olun lütfen. Teşekkürler.
Cevabı Görüntüle
2 Yorum İsrail Vizesi Gaziantep
K. Yılmaz 29/05/20, 17:02

Merhaba, İsrail’de yakın bir arkadaşım 1 yıl önce iş amaçlı orada yaşamaya başladı. Ben de burada özel bir şirkette inşaat mühendisi olarak çalışıyorum. Kendime portföy oluşturmak amacıyla sık sık yurtdışında çıktığım ülkelerde firmalar ile görüşmeler yapıyorum. Arkadaşımı ziyaret etmek aynı zamanda portföy görüşmeleri için bazı firmalar ile toplantıya katılmak istiyorum. Başvurmam gereken vize türü turistik mi yoksa ticari midir? Ayrıca İsrail vizesi Gaziantep ilinden başvuru yapmam gereken ofis bilgilerini de paylaşırsanız sevinirim. Hazırlamam gereken evraklar ile alakalı listeye nereden ulaşabilirim. Şimdiden teşekkürler.
Cevabı Görüntüle
2 Yorum İsrail Vizesi Antalya
B. Yel 29/05/20, 16:53

Merhaba, Aile şirketimizin geçen ay itibariyle sahibi olarak sicil gazete ve imza sirküleri yetkileri ile birlikte başına geçmiş bulunuyorum. Dış ticaret işlerimizi büyütmek adına Pakistan’da tedarikçi olarak çalışabileceğimiz birkaç firma ile görüşmeler sağladım. Fakat bu firmalar güven duymak adına hem numune görmek istiyor hemde yüz yüze tanışmak istiyorlar. Daha önce yaşadıkları birkaç kötü olay yüzünden maalesef ziyaret ederek anlaşma yapabileceğim. Burada aklıma takılan iki soru var. Birincisi bizim ürünlerimiz ile alakalı numune götürmem gerekiyor ve yaklaşık 10 farklı çeşit ürün bulunmaktadır. Vize alırken ve aynı zamanda ülkeye giriş yaparken bununla alakalı bir işlem yapmak zorunda mıyım? Götüreceğim ürünlerin materyali deri olduğu için anlaşılamayabilir diye düşündüm. İkincisi olarak ben Antalya’dayım ve çok yoğun çalışıyorum. Maalesef İstanbul’a gelme durumum şu süreçte yok ama vizeyi de almam lazım. İsrail vizesi Antalya ili üzerinden nasıl alınabilir? Çok teşekkür ederim.
Cevabı Görüntüle
2 Yorum İsrail Vizesi İzmir
E. Tekli 29/05/20, 16:41

Merhaba, İsrail’de yaşayan ablam 2 ay sonra doğum yapacak ve annemle birlikte bu sırada yanında olmak istiyoruz. Çok uzun kalma düşüncemiz yok ancak 1 ay kadar kalmak istiyoruz en az. Ablam şuanda hamile olduğu için evrak göndermesi gerekiyorsa zor olabilir, mümkün olduğu kadar az evrak ile başvuru yapmak istiyoruz. Ayrıca İsrail vizesi İzmir’den başvuru yapmamız bizim için daha kolay olur? Konsolosluğun sitesinde İstanbul randevusu gördüm ama İzmir’den randevu nasıl alınıyor bulamadım. Destek olursanız çok memnun olacağız. Çok teşekkür ederim.
Cevabı Görüntüle
2 Yorum İsrail Vizesi İstanbul
C. Kurt 29/05/20, 16:34

Merhaba, Yeğenim tez araştırması için İsrail’e gitmek istiyor. Ancak kendisini tek göndermek istemiyoruz. Destek olmak ve yalnız bırakmamak adına bende kendisine katılmak istiyorum. Söylediğine göre bu bireysel bir araştırma olduğu için İsrail’de her hangi bir bağlantımız yok ve bu yüzden de davetiye alamayacağız. Konaklamamızı otelde yapmayı ve mümkün olduğunca kısa sürede Türkiye’ye geri dönmeyi planlıyoruz. Yaklaşık 5 günlük vize almamız bizler için yeterli olacaktır. İstanbul Etiler’de yaşıyoruz, başvuruyu İstanbul’da nereye yapmalıyız? İsrail vizesi İstanbul için başvuru merkezi var mı? Daha önce Schengen vizeleri almıştık ve aracı kurumlar bize yardımcı olmuştu şuanda da aynı şekilde mi ilerlemeliyiz? Ayrıca başvuru esnasında araştırma için gittiğimizi yazmamız bize fayda sağlar mı?
Cevabı Görüntüle
2 Yorum İsrail ticari vize davetiyesi
G.Öğmen 28/04/20, 16:39

Merhaba, İsrail’e üçüncü kez ticari amaçlı seyahat edeceğim. Ancak ben yıl içerisinde sürekli gidiyorum uzun süreli ve çok girişli vize almak istiyorum. İsrail ticari vize davetiyesi için neler yapmalıyız ve nasıl hazırlamalıyız? Dönüşünüzü bekliyorum.
Cevabı Görüntüle
2 Yorum İsrail vizesi talep dilekçesi
C.Enli 28/04/20, 16:27

Merhaba, İsrail Konsolosluğuna ticari anlaşma için başvuru yapacağım. İsrail’deki firmadan hangi belgeleri talep etmemiz lazım ve başvuru şartları nedir? İsrail vizesi talep dilekçesi evrak listesinde gördüm nasıl yazmalıyız? Teşekkürler.
Cevabı Görüntüle
Telefon
x