İsrail Hakkında Sorular & Yorumlar

İsrail ile ilgili bir sorunuz mu var? Bize sorabilirsiniz.

Alanlarında uzman danışmanlarımız sorularınızı en kısa süre içinde cevaplayacaktır.

Soru/Yorum Yaz

2 Yorum İsrail vize başvurusu 2020
M.Erkuş 28/04/20, 15:31

Merhaba, İsrail’e konferans katılımcısı olarak gitmeyi planlıyorum. Ayrıca orada çalıştığımız firma ile de görüşme sağlayacağım. Başvurumu ticari olarak yapmak istiyorum. İsrail vize başvurusu 2020 yılı için nasıl yapabilirim ve şartları nelerdir bilgi vermenizi rica ederim. Teşekkür ederim.
Cevabı Görüntüle
2 Yorum İsrail vize ücreti 2020
P.Boyacı 28/04/20, 10:19

Merhaba, İsrail vize başvurusunda bulunmak istiyorum. Evraklarımı hazırladım ancak İsrail vize ücreti 2020 yılı fiyatlarını bulamadım. Ödemeyi nereye yapıyoruz ve ne zaman yapmamız gerekiyor bilgi vermenizi rica ederim. Hazırladığım evrakların kontrolünü nasıl sağlayabilirim? Evrak listesini de paylaşırsanız sevinirim. Teşekkürler.
Cevabı Görüntüle
2 Yorum İsrail Vize Reddi
G. Çelebi 28/04/20, 09:34

Merhaba, İsrail Konsolosluğu davetiyem olmasına rağmen ret verdi ve benim acil vize almam lazım. Ticari başvuru yapacağım tekrardan ve İsrail vize reddi için neler yapmam gerekiyor. Lütfen yardımcı olun ticari anlaşmamızın iptal olmasını istemiyorum.Teşekkürler.
Cevabı Görüntüle
2 Yorum İsrail Vizesi için Gerekli Evraklar
N. Soylu 22/04/20, 11:57

Merhaba, İsrail’e Eylül ayı için anlaşma imzalamak için ziyarette bulunmam gerekiyor. Ben şirket sahibiyim ve bordo pasaportum var daha önce birçok ülkeye seyahatlerim oldu. İsrail için ilk defa vize alacağım parmak izi vermem gerekiyor mu? İsrail vizesi için gerekli evraklar nelerdir? Bilgilendirirseniz sevinirim.
Cevabı Görüntüle
2 Yorum İsrail Vizesi Nasıl Alınır 2020
E. Demirtaş 05/08/19, 15:38

Merhaba, geçen sene kuzenim İsrail’e çalışma vizesi alarak gitti. Şimdi kendisini ziyaret etmek istiyorum ama İsrail vizesi nasıl alınır 2020 yılında vize başvuru işlemlerini sizinle yapabilir miyiz? Kuzenimin her hangi bir belge vermesi gerekiyor mu? Şimdiden teşekkür ederim.
Cevabı Görüntüle
2 Yorum İsrail vizesi 2020
M. Yıldırım 22/04/20, 10:52

Merhaba, Eşimle birlikte bordo pasaporta sahibiz ve İsrail’e vize başvurusu yapmak istiyoruz. Konsolosluğu aradım, fakat ulaşamadım. İsrail vizesi 2020 yılı için hangi evraklar isteniyor ve başvuru şartları nelerdir?
Cevabı Görüntüle
2 Yorum İsrail ticari vize davetiyesi
G.Öğmen 28/04/20, 16:39

Merhaba, İsrail’e üçüncü kez ticari amaçlı seyahat edeceğim. Ancak ben yıl içerisinde sürekli gidiyorum uzun süreli ve çok girişli vize almak istiyorum. İsrail ticari vize davetiyesi için neler yapmalıyız ve nasıl hazırlamalıyız? Dönüşünüzü bekliyorum.
Cevabı Görüntüle
2 Yorum İsrail vizesi talep dilekçesi
C.Enli 28/04/20, 16:27

Merhaba, İsrail Konsolosluğuna ticari anlaşma için başvuru yapacağım. İsrail’deki firmadan hangi belgeleri talep etmemiz lazım ve başvuru şartları nedir? İsrail vizesi talep dilekçesi evrak listesinde gördüm nasıl yazmalıyız? Teşekkürler.
Cevabı Görüntüle
2 Yorum İsrail turist vizesi 2020
C.Ateş 28/04/20, 10:34

Merhaba, İsrail’e Ekim ayı gibi ablamla turistik olarak seyahat etmek istiyoruz. İsrail turist vizesi evrakları ve başvuru aşamaları hakkında sizden bilgi almak istiyorum. Bu arada benim daha önceden yeşil pasaportum vardı ama şuan bordo pasaportum var bu durumda vize durumum nasıl olur? Yardımlarınızı rica ederim. Teşekkürler.
Cevabı Görüntüle
2 Yorum İsrail çok girişli vize
A.Çalgın 28/04/20, 09:45

Merhaba, özel sektörde bölge müdür olarak çalışıyorum. Geçen yıl İsrail’de çalıştığımız firmaya ticari olarak ziyarette bulunmuştum. Şimdi uzun süreli bir anlaşma yaptık bu yüzden yıl içerisinde sık sık gitmem gerekiyor. İsrail çok girişli vize nasıl alabilirim? Desteğinizi rica ederim. Teşekkürler.
Cevabı Görüntüle
2 Yorum İsrail vize başvuru formu
M. Canaydın 22/04/20, 13:13

Merhaba, İsrail’e hem gezi hemde iş seyahati amaçlı gideceğim oradaki arkadaşımda kalacağım. Evraklarımı hazırladım ama doğru mu emin değilim? İsrail vize başvuru formu içersin de seyahat amacı ve kalış yeri kısmına ne yazmalıyım? Teşekkürler.
Cevabı Görüntüle
2 Yorum İsrail aile ve arkadaş ziyareti vizesi
D. Güven 22/04/20, 11:28

Merhaba, İsrail’de yaşayan arkadaşımı ziyarete gitmek istiyorum. İsrail konsolosluğu vize için evrakları hazırla başvuru yap yeterli dedi. Evrakların içerisinde otel rezervasyonu görünüyor ama ben arkadaşımda kalacağım otel rezervasyonu eklememem sorun yaratır mı ya da nasıl yapmalıyım? İsrail aile ve arkadaş ziyareti vizesi mi başvuru yapmam lazım? Dikkat etmem gereken hususlar konusunda yardımcı olabilir misiniz?
Cevabı Görüntüle
2 Yorum İsrail Ticari Vize
C. Sever 22/04/20, 11:10

Merhaba, İsrail’de bir şirket ile iş anlaşması yapacağız ve bunun için şirket müdürümüzü göndermeyi planlıyoruz. Gidiş tarihimiz yaklaşık 2 ay sonra olacak ancak hazırlamamız gereken İsrail ticari vize evrakları nelerdir? Ben İsrail’e ziyarette bulunmuştum ama iş amaçlı değildi bu durumda evraklar farklılık gösterir mi? Yardımlarınız için teşekkür ederim.
Cevabı Görüntüle
2 Yorum İsrail Vizesi Konya
B. Kaymaz 29/05/20, 17:27

Merhaba, Arkadaşlarımla birlikte yaklaşık 1 hafta İsrail’e gitmek ve oradaki yemek kültürünü dünya mutfağı konu başlığı altında bloglarımızda yayınlamak istiyoruz. Bir firma çalışanı olmadığımız için freelancer çalışma sağladığımızdan dolayı ticari başvuru yapamacağımızı düşündük. Turistik vize başvurusu için hazırlamamız gereken belgeler nelerdir? İnternette İsrail vizesi ile alakalı araştırma yaptık ve İstanbul üzerinden başvuru yapabileceğimizi gördük fakat bizim maddi olarak imkânlarımız kısıtlı ve açıkçası başvuru için minimum ücret ödeyerek seyahatimize harcama yapmak istiyoruz. Bu yüzden İsrail vizesi Konya üzerinden başvuru yapabileceğimiz bir kanal var mıdır? Çok teşekkürler ederim.
Cevabı Görüntüle
2 Yorum İsrail Vizesi Edirne
A. Duran 29/05/20, 17:17

Merhaba, İsrail’de çalıştığımız firmanın bize burada ürünlerini satabilmemiz için bölge satış müdürlerimize eğitim vermesi gerekmektedir. Bu eğitim süresi 15 gün kadar sürebilir. Bu süre içerisinde İsrail’de iş yaptığımız firmanın yakınında ayarladığımız otelde kalacaklar. Gitmesini istediğimiz bölge müdürleri yaklaşık 5 kişi olarak düşünüyoruz. Ancak bu eğitim süresinin uzaması ya da ileriki zamanlarda İsrail’deki firmanın çağırma durumuna göre birçok kez ya da daha uzun süreli olması gibi ihtimaller bulunuyor. Bu yüzden vize başvurusu yapmışken uzun süreli ve çok girişli olarak yapmak istiyoruz. Bu mümkün ise şartlar hakkında bilginizi rica ederim. İsrail vizesi Edirne ili üzerinden başvuru yapılabilecek konsolosluk bilgilerini de yazarsanız sevinirim. Teşekkürler.
Cevabı Görüntüle
Telefon
x